Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. I wszystkiego dobrego Bajeczko :loveu:
  2. [B]Chantell [/B], nie radze wrzucac zdjec na tinypic. Dlaczego? Przejrzyj sobie nasza galerie :diabloti:
  3. Ja pieniazki przesle w tym tyg ;)
  4. [url]http://i52.tinypic.com/2yywjsm.jpg[/url] Laaaa :loveu:
  5. Rzeczywiscie rosnie jak na grozdzach :loveu:
  6. Taaa bez kija nie podchodz :lol:
  7. Czeeesc :cool3: Psiaki piekne bla bla bla... ale ta fotka przykula moja uwage :grins: [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Dogomaniacki%20spacer/II/DSCF6889.jpg?t=1299954479[/url] Fajna :loveu: Co do foto bawiacych sie psow - nie wszstko przychodzi od razu. Cwicz :)
  8. Wszedzie ciepelko sie robi :loveu:
  9. [url]http://img850.imageshack.us/img850/2943/dsc3737.jpg[/url] Cos Ty mu zrobila :megagrin:
  10. [quote name='Niufciak'][url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujGTsAKkI/AAAAAAAAA2Q/J0a5o_RVHQc/_DSC6329.JPG[/url] Ooo, a któż to sie rozbrykał :D U nas dzisiaj 16 stopni i słoneczko :loveu:[/QUOTE] U nas tez cieplutko :loveu: Bylam pierwszy raz na gokartach :loveu: Tak wygladaja teraz moje kolana :evil_lol: [url]http://img710.imageshack.us/img710/6581/beztytuu1rw.jpg[/url] [IMG]http://img710.imageshack.us/img710/6581/beztytuu1rw.jpg[/IMG] Najciekawsze jest to, ze podczas 30min jazdy NIE CZULAM bolu :lol: Dopiero po wszystkim usiedlismy na piwie i ja wypalilam "chyba mam siniaka na kolanie" xD
  11. [quote name='Onomato-Peja']Taa o mnie, wszystkim wypominam a sama co drugie zdjęcie walę kadr centralny :eviltong: Kadry dobre ;) Ogólnie Ci zazdraszczam, ja nie potrafię tak łapac ostrości.[/QUOTE]Ja chetnie przyjmuje wszelkie uwagi... i choc nie zawsze o nich pamietam... xD Foc, foc, FOC... ;) [quote name='Avaloth'][url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXui0zJShGI/AAAAAAAAA1g/rwotG6iX3WA/_DSC6218.JPG[/url] o, pierwsze zmiany miny, latające fąfle :cool3: [url]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXui3yjZ9-I/AAAAAAAAA1o/IHCWPI7I7vs/_DSC6222.JPG[/url] zaczynamy otwierac pysk :lol: [url]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujBHCvr3I/AAAAAAAAA2E/uBVffr8wR_A/_DSC6321.JPG[/url] i dodatkowo wytrzeszcz oczu ! [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujJGOSG2I/AAAAAAAAA2Y/rRJpWQgAQoE/_DSC6332.JPG[/url] i jeeest, całkowita zmiana :multi::evil_lol::loveu: ale i tak Marcela nie pobije, [url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujPcAM75I/AAAAAAAAA2o/glIjYOmTtXo/_DSC6349.JPG[/url] tego typu fotki wymiatają :loveu:[/QUOTE]Ciesze sie ze fotki sie podobaja :multi: [quote name='kamilka91']Nie dodawaj tyle zdjęć, nie nadążam komentować... :shake: :lol: Skończy się na tym, że będę musiała pisać tylko 'piękne zdjęcia' :D Piękne zdjęcia, Sylwio ;) :evil_lol:[/QUOTE]Dzieki :loveu: Zapisz sobie w notatniku gotowy tekst i wklejaj pod kazdym nowym zdj hahaha :evil_lol: [quote name='Kaja10014'][url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujU4s2LbI/AAAAAAAAA24/-ZhdP1o730c/_DSC6358.JPG[/url] [url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujPcAM75I/AAAAAAAAA2o/glIjYOmTtXo/_DSC6349.JPG[/url] Te zdjęcia powalają! Ja dziś robiłam jasnemu psiakowi foty w ruchu na piachu przy pełnym słońcu - to jest dopiero rewelacja! :diabloti:[/QUOTE] Marcel jest niefajnydo focenia :placz: Bo wyblakly i wszystko inne jest atrakcyjniejsze! :placz: Na 100 fotek moze 20 jest ostrych... A Figowa to magia :loveu:
  12. [quote name='Onomato-Peja'][url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujU4s2LbI/AAAAAAAAA24/-ZhdP1o730c/_DSC6358.JPG[/url] [url]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXpq9EP0fLI/AAAAAAAAAy4/7PIhGOit3bo/_DSC5960.JPG[/url] Te dwa wymiatają :D[/QUOTE] A kadry dobre? Myslalam o Tobie robiac te zdjecia hahaha :evil_lol:
  13. [quote name='Vilena']Eeee... za darmo nie chce! Jeszcze by tego brakowało, żebyś mi kapletutek sponsorowała :lol: Ale się nafociłaś! [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXui0zJShGI/AAAAAAAAA1g/rwotG6iX3WA/_DSC6218.JPG[/URL] Kochana Figulka :evil_lol: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujFFRt4SI/AAAAAAAAA2M/Nu321po5-TE/_DSC6328.JPG[/URL] Fajna ta doopa!!! :diabloti:[/QUOTE] Przeslesz na kropki 3 dychy i bedziemy kwita :evil_lol: Jesli chcesz to w pon sprawdze czy jeszcze sa ;) Bo fasching sie skonczyl i mogli juz pochowac stroje :lol: Nafocilam sie? To dopiero polowa :siara: Fajna bo ma kropecki :loveu:
  14. Ale to wcale nie znaczy ze jestes usprawiedliwiona na kolejnych kilka dni! Nowe nam tu dawaj :evil_lol:
  15. Na dzis wam chyba styknie :evil_lol: Spadam do znajomych :multi:
  16. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujSJ8NuSI/AAAAAAAAA2w/PgSbFK8w6xM/_DSC6354.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujWRTrIJI/AAAAAAAAA28/e5pSXwYzgIY/_DSC6359.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujTnMRZpI/AAAAAAAAA20/F909t9RsfGo/_DSC6355.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujU4s2LbI/AAAAAAAAA24/-ZhdP1o730c/_DSC6358.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujX9CN-ZI/AAAAAAAAA3A/yujju69541c/_DSC6360.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujZNJ4MHI/AAAAAAAAA3E/mCZ_OwGinLs/_DSC6379.JPG[/IMG]
  17. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujKaQ5VaI/AAAAAAAAA2c/lgtaLpIhHdk/_DSC6336.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujMjz2xNI/AAAAAAAAA2k/8wdGqTWW6n4/_DSC6348.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujPcAM75I/AAAAAAAAA2o/glIjYOmTtXo/_DSC6349.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujLXnrgJI/AAAAAAAAA2g/9EmfYAcVhXg/_DSC6342.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujQjQhGzI/AAAAAAAAA2s/vQ3SwTrWPOU/_DSC6353.JPG[/IMG]
  18. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujBHCvr3I/AAAAAAAAA2E/uBVffr8wR_A/_DSC6321.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujD21smkI/AAAAAAAAA2I/iQaq-jHNemA/_DSC6323.JPG[/IMG] Biegnaca doopa :shock: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujFFRt4SI/AAAAAAAAA2M/Nu321po5-TE/_DSC6328.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujGTsAKkI/AAAAAAAAA2Q/J0a5o_RVHQc/_DSC6329.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujH0EIT3I/AAAAAAAAA2U/5y5jfLrfXqs/_DSC6331.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXujJGOSG2I/AAAAAAAAA2Y/rRJpWQgAQoE/_DSC6332.JPG[/IMG]
  19. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXui3yjZ9-I/AAAAAAAAA1o/IHCWPI7I7vs/_DSC6222.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXui5ClZk_I/AAAAAAAAA1s/K_wV4riVZyM/_DSC6282.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXui6Y7JTFI/AAAAAAAAA1w/wUWkXR2apGc/_DSC6296.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXui7vMbhaI/AAAAAAAAA10/yx8NxyyQj-c/_DSC6297.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXui9LiGHGI/AAAAAAAAA14/OV6Rpfzl5Iw/_DSC6315.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXui_2ZA1hI/AAAAAAAAA2A/oOu-yfwRnu0/_DSC6320.JPG[/IMG]
  20. [quote name='magdabroy']Twoje zwierzaki mogę określić tylko jednym wyrazem - REWELACYJNE :D[/QUOTE] Dzieeeeeeki :D Dzis znow pogody nie bylo :shake: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXuisVddz8I/AAAAAAAAA1Q/_IEL6ebvUUQ/_DSC6189.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXuit1zshKI/AAAAAAAAA1U/ISrrmw9wsXo/_DSC6202.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXuivdGPDJI/AAAAAAAAA1Y/Z1wBBS705XQ/_DSC6210.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXuixwhY_CI/AAAAAAAAA1c/0GCd4XTmcoA/_DSC6216.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXui0zJShGI/AAAAAAAAA1g/rwotG6iX3WA/_DSC6218.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXui2RY1KzI/AAAAAAAAA1k/FqGwX8bWNew/_DSC6221.JPG[/IMG]
  21. [quote name='Vilena']Zależy czy te grosze są z ZŁ czy w Euro :lol: [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXpq5zQtlwI/AAAAAAAAAyw/KtfbKeJyeRc/_DSC5953.JPG[/URL] Ale Marcelek rozczapierza fajnie paluszki :loveu:[/QUOTE] Oj przestan :lol: Nie chcialabym zwrotu za niego - przewalutowanie wiecej by wynioslo niz sam kapelutek :evil_lol:
  22. Brudas :evil_lol: U nas tez kwiateczki sa juz :loveu:
  23. FOtka jest krzywo czy ja cos z monitorem mam? :evil_lol: Mloda przekrec ja :evil_lol: I wszystkiego najj :cool3:
  24. 3 kwiateczkowe fotki i lece zmniejszac dzisiejsze ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXprWGjGZUI/AAAAAAAAA0A/0L-LCULbfHw/_DSC6119.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXprX7aK_DI/AAAAAAAAA0I/CyP6Yyqh9ic/_DSC6143na%20dogoo.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TXprZm3_iuI/AAAAAAAAA0Q/UDeYVcmbo5w/_DSC6151.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...