-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Dawaj ONke do mnie, jest nieziemskaaaa :loveu::loveu:
-
Galeria Moich Psitulasów - Toro & Krosia Zapraszają.!
:: FiGa :: replied to KT Arts's topic in Foto Blogi
Bosz, kolejny krolik na dogo... :evil_lol: -
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Fajny pomysl :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Czarna_Owieczka'][url]http://img97.imageshack.us/img97/7227/8fkmceg.jpg[/url] a mina Figowej jaka zdezorientowana :lol:[/QUOTE]Mecz ogladalysmy!!! :evil_lol: [quote name='docha']hihihi...myślę, że przed obiektywem kiełbaska latała, już znam te figowe sposoby[/QUOTE] :mad: Ja CI daaaaam, zdradzac nasze sekrety :evil_lol: [quote name='Avaloth']znam to :D wybuch śmiechu przed komputerem albo do komórki i wszyscy patrzą jak na wariata xd Oo[/QUOTE]:loveu: :loveu: Niech mnie ktos obudzi :megagrin: Tak, to caly czas o Luize chodzi :loveu: :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='docha']tak i właśnie się czuję zaniedbana przez siebie samą ;) zaglądam na dogo w przeskokach między zakładkami w pracy. notoryczny brak czasu, ale początek roku zawsze taki jest:bilanse,rozliczenia, a finanse ciągle takie same:) ale zdołałam z synem na ostatni tydzień ferii wyskoczyć na biegóweczki do kraju NRD-owskiego i jak co roku było wyśmienicie. I już na zajęcia lecę :/[/QUOTE]:calus: Przebolej jakos ten okres, bedzie dobrze :) :calus: [quote name='Niufciak']Jakie zielone oczka na ostatnioj foteczce;) [url]http://img830.imageshack.us/img830/443/dsc5546.jpg[/url] jaka dostojna panna:loveu:[/QUOTE] To staaaare foto, z 2005 roku :lol: No wlasnie... jak sie zmienila :lol: [quote name='Luzia']A jak Ci do torebki nie pasuje? :diabloti: No a po co :lol: I tak w końcu się wszyscy dowiedzą :loveu:[/QUOTE] Nie nosze torebek :diabloti: KOCHAM CIE LUIZO :loveu: [quote name='Vilena'][URL]http://img97.imageshack.us/img97/7227/8fkmceg.jpg[/URL] Fajnie wygląda :D Ale się jej nochal świeci :loveu:[/QUOTE] Mloda byla :D -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Jakie Ty masz wielkie serce :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='docha']buziak w nochala :kiss_2:[/QUOTE] Ciotkaaaaa, zaniedbujesz nas :shake: -
Biedna sunia :lol: :evil_lol:
-
Jakie psie slicznosci :loveu:
-
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Pokaz co wymodzilas :evil_lol: -
Kto do Ciebie przyjezdza? :cool3:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Luzia']Tak? :crazyeye: O kurcze sory nie wiedziałam :diabloti: Jaki szaliczek :razz: [url]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/188849_1697375192996_1196367927_31547789_6019396_n.jpg[/url] Daj pomasuję :loveu:[/QUOTE]:diabloti: Bez niego z domu nie wychodze :loveu: To nastepny szaliczek, poprzedni odszedl na emeryture :lol: [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7227/8fkmceg.jpg[/IMG] Tu tez sie nie kryjemy? :evil_lol: Dobsz, chodz, pomasuj :evil_lol::evil_lol: -
[url]http://img832.imageshack.us/img832/952/09032011002.jpg[/url] "Patrz pancia co przynioslam" :loveu:
-
Balwan przedni :evil_lol:
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC01145.jpg[/url] Pocieszne, kochane psiatko :loveu: -
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Nie skrzywdzilas jej? :lol: -
Trzymamy kciuki :kciuki:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']to usmiechanie sie tez skads znam ;-) jeszcze lepsze jest smianie sie do...telefonu :-) zawsze sie ze mnie smieja znajomi, jak dostane smsa i mam banana na twarzy :-) tzn ja slodyczy nie jem bo wielki post, ale postanowilam juz od niedzieli nie jesc, tym sposobem mam juz 4 dzien bez, dobrze mi idzie. to takie swego rodzaju sprawdzenie siebie :-) przy okazji da sie schudnac, tak tak, przed swietami Bożego Narodzenia udało mi się to, choć po prostu zrezygnowłam tylko ze slodyczy, tylko i az! :-)[/QUOTE] Taaaa.... U mnie do tego jeszcze czerwone policzki :evil_lol: I chichot :megagrin: Ja odkad nie jem slodyczy zaczelam jesc wiecej innych rzeczy. Wiec nie wiem czy schudne. Raczej nie ;) Z reszta po tej ostatniej zalamce chcialam przytyc i mi sie udalo :) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Chantell']Fiiigusia :loveU:[/QUOTE]Hej hej Chantell :) [quote name='sunshine']Figa full relax...to ona jednak umie być spokojna:P[/QUOTE]Ostanio tylko to potrafi :diabloti: [quote name='nicnasile']to "jeszcze nie" znam ;-) jak idzie nie jedzenie slodyczy?? ja od niedzieli nie jem, jest dobrze :-)[/QUOTE] Jestem ssssssspaczoooona :evil_lol: CHodze i usmiecham sie do ludzi.... taka glupota, a jednak... :evil_lol: Dzis mam 6 dzien i nie jest tak zle ;) Przylaczasz sie do mnie? :cool3: -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
[quote name='deer_1987'][url]http://img141.imageshack.us/img141/4435/dsc3219l.jpg[/url] to jest super![/QUOTE]Linia horyzontu krzywo - u mnie na kazdym zdjaciu :oops: [url]http://img823.imageshack.us/img823/5613/dsc3220z.jpg[/url] Bosz :loveu: To jest bosskie :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='WeronikaM']pewnie :kiss_2:[/QUOTE]Wiec wielkie oczekiwanie :multi: [quote name='nicnasile']:roflt: :roflt: :roflt: :roflt: skądś to znam ;-)[/QUOTE]Hmmmm :diabloti: "Skads to znam" odnosi sie do emotki czy do "jeszcze nie"? :evil_lol: BO teraz jest "juz chyba taaak" :evil_lol: -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
Modele i modelki powalaja :loveu: -
O, jednak pokazalas juz :loveu: Ladna! :)
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
[IMG]http://www.blizejedu.nazwa.pl/przedszkola/images/przedszkole5.sokolka/BUKIET.jpg[/IMG] Wszystkiego najlepszego!