Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Kilka fotek z 18. Nie chce mi sie ich zmniejszac :lol: [url]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/200123_210923355600479_100000484477503_821221_4802292_n.jpg[/url] [url]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/207488_210923372267144_100000484477503_821222_3608953_n.jpg[/url] [url]http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/208051_210923392267142_100000484477503_821223_2762078_n.jpg[/url] :loveu: [url]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/208783_210923445600470_100000484477503_821225_152572_n.jpg[/url] :lol: [url]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/196774_175867665799012_100001273395906_427646_8341609_n.jpg[/url] jest i boss ;)
  2. NIE PISZE JUZ! FOCH!!!!!! Po raz 3 zaczynam te wiadomosc! 2 poprzednie razy popsulam w momencie kiedy juz ja konczylam klikajac cos do mnie z dogo wywalalo na inna stronke!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! W skrocie! Bo juz mam dosc :evil_lol: Detko - na pewno zdasz. I ja tez jestem przeciw prezentacjom ustnym (tu byl opis tego jak wygladala moja, teraz zwyczajnie NIE CHCE mi sie juz tego po raz 3 pisac.......!) Co do aparatow to w nikonie mialam 70-200mm i jakas lampe, nie wiem jaka, a canonen wyposazony byl w zwyklego kita 28-80mm. Grrr.... Luzia, ja mialam na wszystko oko, a nie na oku :evil_lol: Nie pij juz, prosze Cie :evil_lol: Tu cos jeszcze pisalam ale teraz nie pamietam co..... no i git. Ide spac. Zla jak osa. A na dniach moze uda mi sie napisac to co 2 cholerne razy juz dzis stad usunelam!
  3. Drzwi to masz.... y.... nowy trend taki? :evil_lol:
  4. [quote name='kalyna']Miło mi :) *** ale samochód mieliście wypasiony :D i jak fajnie nim się jechało? ** a ta wieża ale wysoko :crazyeye: z moim lękiem wysokości to żadnego zdjęcia bym nie zrobiła... :shake:[/QUOTE]Polski hh na full i jazdaaa :evil_lol: Pilismy szampana za szampanem i w efekcie wytoczylismy sie z tego cudenka prawie na czworakach :evil_lol: Podobnie bylo ze znajomymi ktorzy jechali w drugim aucie :evil_lol: A miny kierowcow bezcenne xD Oj dalabys rade ;) Tam jest pieeeeknie :loveu: [quote name='nicnasile']FIGA, wos pisałam jednak dzisiaj, masakra..nie wiem co będzie, teraz mam ważniejsze spr, np bibliografia z polaka i takie tam. Ej no wiem przecież co to hummer! Żartowałam jedynie, gdyż byłam zdziwiona :-) Ej no to się cieszę, że się wybawiłaś! :-) U nas w niedzielę też było suuuuuuper ! 18tki to jednak to! Kurcze, tylko zdaję sobie sprawę, że to już minęło, ten czas vixowania na 18, niestety....a za miesiąc maturka :([/QUOTE] Kochana dasz dare! :calus: Pisalas probna tak? A ta 18stka byla jedna z najlepszych na jakich bylam :D Jak zaczelismmy o 17, tak do domu wrocilismy o 10 nastepnego dnia :D Ale zostalibysmy dluzej na after party, lecz pare osob mialo za duze zgony :evil_lol: Robilam fotki na 2 aparaty - canona 40d i nikona d300 :loveu:
  5. [quote name='Czarna_Owieczka'][url]http://img846.imageshack.us/img846/4486/dsc7268q.jpg[/url] ołaa, to najlepsze :D skąd robiłaś te zdjęcia? wlazłaś na jakąś górę czy dach budynku? :lol: miłego weekendu :)[/QUOTE]Z tej wierzy fotki byly robione: [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/84/dsc7277.jpg[/IMG] I fotka z neta;) [IMG]http://3.bp.blogspot.com/_0smy438e4OI/S9rO4MK2E4I/AAAAAAAAHe8/QbL9_l2rxHA/s400/munich-olympia-tower.jpg[/IMG] [quote name='Avaloth']Jej, świetnie to wygląda :) drugie ma faktycznie lepszy kadr, ale ta ulica dużo dodaje w tym pierwszym.. sama nie wiem które xd[/QUOTE]Pojde tam jeszcze nie raz wiec poprawie to z ulica :diabloti: [quote name='Luzia']No jak to gdzie, pewnie znowu się po jakiś dachach szlajała :diabloti::diabloti: Ten wątek zaczyna wyglądać trochę tak jak w tym przysłowiu: "Gdy kota nie ma, myszy harcują" :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Czarna_Owieczka']haha, racja :lol:[/QUOTE]Nic sie nie bojcie dziewczyny caly czas mialam na wszystko oko :diabloti:
  6. Jestem jestem :cool3: [quote name='nicnasile'] Boże, ja nawet nie mam kiedy wyjść i coś pofocić :( Ale spoko, 13.05 kończę te nieszczęsne matury i....najpierw piję i śpię, :diabloti: a później FOCĘ DO WOLI! :multi: 18 znajomego? Ha! 18 to jest to! Też mam jedną w ten weekend :loveu: Zakazali mi brać aparat, a na takich imprezach uwielbiam robić foty... :mad: WTF? :razz: [/QUOTE]Mam nadzieje ze wtedy pochwalisz sie co wypocilas :razz: I jak bylo :razz: U nas bossko ;) Hummer to auto ;) A nasz byl dokladnie taki: [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/4830/img3355o.jpg[/IMG] [quote name='nicnasile']Ha, właśnie ja się zaczęłam tak na poważnie uczyć od...wczoraj :D No dobra, zdarzały mi się przebłyski :evil_lol: A ten wos to jest jakiś żart, nie zdaję go na maturze, ale niestety mamy nienormalną nauczycielkę, która miesiąc przed maturą wymaga zbyt dużo jak na moje możliwości :diabloti: Efekt taki, że może mnie oblać, ale mam nadzieję, że tego nie uczyni :eviltong:[/QUOTE]I jak Ci idzie? :evil_lol: Pewnie tak jak u mnie... jak krew z nosa :lol: [quote name='kalyna'] Nio i trochę nie na temat galeria rozmawiamy, mam nadzieję, że Figa nam to wybaczy :lol: (niestety nie wiem jak masz na imię)[/QUOTE]Spoko, czujcie sie jak u siebie :lol: Sylwia ;) [quote name='nicnasile']Figa wybaczy! Zawsze wybacza :-P A na imię mi Weronika :D Ależ się zrobił wątek poznawczy w galerii Figi :cool3:[/QUOTE]:obrazic: :evil_lol: Zmienimy tytula na "poznajmy sie przy gniotkach" i bedzie git :evil_lol: [quote name='kalyna'] Ja jestem Alina :) ***[/QUOTE]Milo mi :evil_lol: Latwo zapamietac :grins:
  7. To co z tymi chetnymi z warszawy? :oops:
  8. Wrzucilam ja na [URL="http://skroc.pl/35b2"]forum fundacji sos dalmatynczyki.[/URL]
  9. Nienawidze Cie xD
  10. Ode mnie tez dzis poszlo, za 2 miesiace ;)
  11. Ulica dodaje uroku, ale... ten kadr :placz: Zimno piekielnie bylo :lol: Wiec robilam tylko cyk i wiooooo z powrotem do pomieszczenia :evil_lol: Ale chyba pojade jeszcze te fote poprawic hahaha :evil_lol:
  12. Ale mam zamieszanie, sama gubie sie w tym wszystkim ;) Jutro organizujemy 18stke znajomego... Impreza bedzie przednia :diabloti: Zamowilismy 3 hammery, beda nas wozic po miescie :evil_lol: [quote name='Vilena']Fotki super, nie narzekaj! :) Chyba nie widziałaś naszych ;) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUSsU79cI/AAAAAAAABCw/8BQysaohB0o/_DSC7013.JPG[/URL] Kochana :D[/QUOTE]Oj tam :lol: [quote name='ania90']sliczne foteczki:) hi hi pilka pasuje kolorystycznie do psiaczka:)[/QUOTE]Inaczej byc nie moze :evil_lol: [quote name='kamilka91'][url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHT__ikJZI/AAAAAAAABCE/LY54jw9pKIM/_DSC6917.JPG[/url] - Marceeel :loveu: i ten jego 'zaciesz debila' :evil_lol: [url]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUeT9XpeI/AAAAAAAABDI/mCpsatT7H6U/_DSC7104.JPG[/url] - latająca Figowaa! :loveu:[/QUOTE]Lepiej bym tego nie ujela hahaha :evil_lol: [quote name='Onomato-Peja'][url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHT__ikJZI/AAAAAAAABCE/LY54jw9pKIM/_DSC6917.JPG[/url] Piękniś :)[/QUOTE]Marcelek :loveu: [quote name='Niufciak'][url]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHT__ikJZI/AAAAAAAABCE/LY54jw9pKIM/_DSC6917.JPG[/url] Ślicznee:loveu: Wsadziłabym je do ramki:loveu:[/QUOTE] Pomysle o tym :evil_lol: München :loveu: [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/7892/dsc7162.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/861/dsc7182v.jpg[/IMG] Alianz Arena [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/8650/dsc7250t.jpg[/IMG] Ktore lepsiejsze? :roll: (tu mi za ciasno u dolu) [IMG]http://img846.imageshack.us/img846/4486/dsc7268q.jpg[/IMG] czy [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1900/dsc7263b.jpg[/IMG] [IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9163/dsc7127dg.jpg[/IMG]
  13. Czesc Kochani :) Wpadam po chwilowej przerwie :) http://img688.imageshack.us/img688/5757/p3250017b.jpg Ta minka mnie rozbroila :loveu: :mdleje: :lol:
  14. [quote name='kalyna']Nareszcie dałaś znać, że żyjesz :) *** [URL]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUPgK-l1I/AAAAAAAABCo/ImomwWxxLac/_DSC7004.JPG[/URL] :loveu: i nie przesadzaj, bo fotki są świetne :) i jaka radość na pyszczkach :)[/QUOTE] Hahaha nastepnym razem naskrobie na szybko "zyje" i znow nikne :evil_lol: Moglyby byc lepsze :grins: Ale nie narzekam :grins:
  15. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUaK7pwdI/AAAAAAAABDA/Z_CH_WWynFs/_DSC7078.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUcK47ceI/AAAAAAAABDE/_X_HfjL7Q3w/_DSC7098.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUeT9XpeI/AAAAAAAABDI/mCpsatT7H6U/_DSC7104.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUf5zIdUI/AAAAAAAABDM/Jinc5CnLB4c/s576/_DSC7108.JPG[/IMG]
  16. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUOFTQtgI/AAAAAAAABCk/IdFRVsaAc7Y/_DSC6985.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUPgK-l1I/AAAAAAAABCo/ImomwWxxLac/_DSC7004.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHURJxAKiI/AAAAAAAABCs/PjA5DQtwEnY/_DSC7005.JPG[/IMG] Smyranko mmmm :loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUSsU79cI/AAAAAAAABCw/8BQysaohB0o/_DSC7013.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUWJppCyI/AAAAAAAABC4/4o7yitd_9PQ/_DSC7018.JPG[/IMG]
  17. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUFXqtwII/AAAAAAAABCQ/rbpQ9M8y0L0/s576/_DSC6938.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUDYbpBRI/AAAAAAAABCM/Pyk9u5Xt6Ms/_DSC6920.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUH0OlC3I/AAAAAAAABCU/gyV0qfNeXU4/_DSC6964.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHULY0pJUI/AAAAAAAABCc/3_AF0T3BJKw/_DSC6967.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUNDXkQbI/AAAAAAAABCg/VOD2XmrJlpo/_DSC6968.JPG[/IMG]
  18. Jestesmy ;) Nie mielismy czasu na dogomanie ;) Bardzo nam milo ze o nas pamietacie :loveu: I dziekujemy za to :) :multi: I mamy fotki. Co prawda nie za duzo i... sa jakie sa, ale wazne ze w ogole cos mam :eviltong: Nie potrafie robic zdjec na ostrym sloncu :shake: A w innych warunkach nie mam czasu :shake: Tak wiec fotki ciemne i ogolnie gniotkowe peeeelna para :lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHT6RhT5-I/AAAAAAAABB4/UTJtt3aUQRk/_CSC6809xd.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHT8WRrTWI/AAAAAAAABB8/mjL-WGWL7OE/_DSC6889.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHT-pZeU9I/AAAAAAAABCA/95T3VzyOuY8/_DSC6904.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHT__ikJZI/AAAAAAAABCE/LY54jw9pKIM/_DSC6917.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_1MmmB7POtnk/TZHUBntZCHI/AAAAAAAABCI/XeotSrVUvMY/_DSC6919.JPG[/IMG]
  19. Aktualizowalam watek. 21 kropkow w potrzebie.....
  20. A nam sie chce :grins: Uwielbiam dzieci :loveu: ...na zdjeciach :diabloti:
×
×
  • Create New...