Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='nicnasile']haha, to dlugo Cie boli, hmm musiala byc konkretna wywrotka :-P no generalnie to, ze...kupujemy dzialke i sie budujemy na wsi :-) czyli nie muszę mówić, że jakaś bieda będzie moja :) jeszcze trochę czasu to nam zajmie, wiadomo pozwolenia etc, ale mysle ze warto czekac :d w kazdym razie juz zarządziłam, że ma być porządne ogrodzenie :-P EDIT- Mam nowy dzwonek na smsa! [url]http://www.cellsea.com/ringtone/detail/RT488d3c722c0b0.htm[/url] :diabloti:[/QUOTE]Kilkanascie konkretnych wywrotek :evil_lol: Woooooow to cudowna wiadomosc :multi: Gratulacjeee :cool3: A dzwonek miazdzy hahahaha :evil_lol: [quote name='ania90']Piekna jest Figa :) taka slodka :loveu:[/QUOTE]Witamy i dziekujemy ;)
  2. [quote name='Chantell']ło czemu? nie kminię :roll: Waszą galeryjkę przeglądam, teraz też... i nie wiem o co chodzi? [/QUOTE] Tak widocznie przegladalas :diabloti: Chocby tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/27714-Krowa-Figa-i-koza-Marcel-zapraszają-do-nakrapianej-galerii/page658[/url] Po jakims czasie fotki wcina ;)
  3. [quote name='nicnasile']hahaha, kolana mocne! A tyłek po desce też taki fioletowy miałaś? :-P [SIZE=1]btw. mogę się podzielić radosną nowiną? :cool1: [/SIZE][/QUOTE] Tylek nie! Ale kos ogonowa boli nadal przy siadaniu :lol: (2 tyg temu bylam na desce :lol:) [COLOR="#afeeee"]Dawaj, co tooo :cool3:[/COLOR]
  4. Kasienko, a gdzie to sie podziewacie?
  5. [url]http://img143.imageshack.us/img143/9067/dsc3787a.jpg[/url] Jaka mina rozesmiana :loveu:
  6. Jestescie :loveu:
  7. Glupia decyzja... wystarczy chwila... Trzymaj sie jakos...
  8. Witajcie kochani z powrotem :loveu:
  9. [quote name='docha']no, to są pokaźne nożyska :crazyeye:, to ja już spadam ...:evil_lol:[/QUOTE]A wez, nic tylko zaprowadzic do ubojni i 10kg smalcu zrobic :evil_lol: I jeszcze zostanie :evil_lol: [quote name='kamilka91']Jaaasne... :)[/QUOTE]Przestancie :mad: [quote name='docha']tak na odchodne, zupełnie bez podtekstów, tylko nóżki b. ciekawe w piosenkach;) [url]http://w228.wrzuta.pl/audio/5KEpxo6went/mieczyslaw_wojnicki_-_kaczuszka_i_mak[/url] [url]http://www.aleklipy.pl/view/8920/irena-kwiatkowska-tanczy.html[/url] roztańczone nogi i nóżki jak u kaczuszki[/QUOTE]Hahahaha :roflt: Podbiore kroki na impreze hahaha :evil_lol:
  10. to sa nogi, obie :eviltong: I wcale nie patyczki!
  11. [quote name='Anusia&Saba']Nadrobiłam zaległości :multi: [url]http://img710.imageshack.us/img710/6581/beztytuu1rw.jpg[/url] ałć....[/QUOTE] Witaj kochana :loveu: No chwilke to was nie bylo! ;) Za tydzien jade dobic :evil_lol:
  12. [quote name='Vilena'][URL]http://i55.tinypic.com/16ladjm.jpg[/URL] A ku-ku! :lol:[/QUOTE] Mialam to samo napisac hahaha :evil_lol:
  13. Wracaj do nasssssss!!!!!!
  14. Moim zdaniem dorosle ONki sa ladniejsze od maluchow :diabloti:
  15. Ale on cudny jest :loveu: A Ty ucz sie ucz :klacz:
  16. Podkarpackie lasy :loveu:
  17. [quote name='Nikaragua']Znana jest już kwota długu u weta za tymczasy Ulv, teraz potrzeba wpłat .... [url]http://www.dogomania.pl/threads/2025...-d%C5%82ug-%28[/url][/QUOTE] Link sie nie otwiera.
  18. Pamira oddaj :evil_lol:
  19. :: FiGa ::

    Diana :)

    Kocham robaleee :loveu: A czo to to to som? :lol:
  20. :loveu: :loveu: :loveu:
  21. Boze.... taka wiadomosc.... Nie napisze nic konstruktywnego.... SZOK :( Trzymaj sie.... staraj sie trzymac....
×
×
  • Create New...