-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']haha, to dlugo Cie boli, hmm musiala byc konkretna wywrotka :-P no generalnie to, ze...kupujemy dzialke i sie budujemy na wsi :-) czyli nie muszę mówić, że jakaś bieda będzie moja :) jeszcze trochę czasu to nam zajmie, wiadomo pozwolenia etc, ale mysle ze warto czekac :d w kazdym razie juz zarządziłam, że ma być porządne ogrodzenie :-P EDIT- Mam nowy dzwonek na smsa! [url]http://www.cellsea.com/ringtone/detail/RT488d3c722c0b0.htm[/url] :diabloti:[/QUOTE]Kilkanascie konkretnych wywrotek :evil_lol: Woooooow to cudowna wiadomosc :multi: Gratulacjeee :cool3: A dzwonek miazdzy hahahaha :evil_lol: [quote name='ania90']Piekna jest Figa :) taka slodka :loveu:[/QUOTE]Witamy i dziekujemy ;) -
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
[quote name='Chantell']ło czemu? nie kminię :roll: Waszą galeryjkę przeglądam, teraz też... i nie wiem o co chodzi? [/QUOTE] Tak widocznie przegladalas :diabloti: Chocby tu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/27714-Krowa-Figa-i-koza-Marcel-zapraszają-do-nakrapianej-galerii/page658[/url] Po jakims czasie fotki wcina ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']hahaha, kolana mocne! A tyłek po desce też taki fioletowy miałaś? :-P [SIZE=1]btw. mogę się podzielić radosną nowiną? :cool1: [/SIZE][/QUOTE] Tylek nie! Ale kos ogonowa boli nadal przy siadaniu :lol: (2 tyg temu bylam na desce :lol:) [COLOR="#afeeee"]Dawaj, co tooo :cool3:[/COLOR] -
Kasienko, a gdzie to sie podziewacie?
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
[url]http://img143.imageshack.us/img143/9067/dsc3787a.jpg[/url] Jaka mina rozesmiana :loveu: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
U kropkow te zapalenia na porzadku dziennym sa... :shake:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Glupia decyzja... wystarczy chwila... Trzymaj sie jakos...
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
:: FiGa :: replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Witajcie kochani z powrotem :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='docha']no, to są pokaźne nożyska :crazyeye:, to ja już spadam ...:evil_lol:[/QUOTE]A wez, nic tylko zaprowadzic do ubojni i 10kg smalcu zrobic :evil_lol: I jeszcze zostanie :evil_lol: [quote name='kamilka91']Jaaasne... :)[/QUOTE]Przestancie :mad: [quote name='docha']tak na odchodne, zupełnie bez podtekstów, tylko nóżki b. ciekawe w piosenkach;) [url]http://w228.wrzuta.pl/audio/5KEpxo6went/mieczyslaw_wojnicki_-_kaczuszka_i_mak[/url] [url]http://www.aleklipy.pl/view/8920/irena-kwiatkowska-tanczy.html[/url] roztańczone nogi i nóżki jak u kaczuszki[/QUOTE]Hahahaha :roflt: Podbiore kroki na impreze hahaha :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
to sa nogi, obie :eviltong: I wcale nie patyczki! -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Anusia&Saba']Nadrobiłam zaległości :multi: [url]http://img710.imageshack.us/img710/6581/beztytuu1rw.jpg[/url] ałć....[/QUOTE] Witaj kochana :loveu: No chwilke to was nie bylo! ;) Za tydzien jade dobic :evil_lol: -
[quote name='Vilena'][URL]http://i55.tinypic.com/16ladjm.jpg[/URL] A ku-ku! :lol:[/QUOTE] Mialam to samo napisac hahaha :evil_lol:
-
Wracaj do nasssssss!!!!!!
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Moim zdaniem dorosle ONki sa ladniejsze od maluchow :diabloti: -
Ale on cudny jest :loveu: A Ty ucz sie ucz :klacz:
-
Podkarpackie lasy :loveu:
-
Pamira oddaj :evil_lol:
-
Kocham robaleee :loveu: A czo to to to som? :lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Boze.... taka wiadomosc.... Nie napisze nic konstruktywnego.... SZOK :( Trzymaj sie.... staraj sie trzymac....