-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Falko ['] do spłacenia 245 zł!!! Pomóżcie, proszę....
:: FiGa :: replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Agresywne bydle :evil_lol: i do tego ze wscieklizna :evil_lol: -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_2605.jpg[/url] CUdenko :loveu: -
Zawsze tak bylo ze im pies wiekszy tym gorzej z wyadoptowaniem go :shake: Marchewo czy moja wplata za czerwiec nie dotarla? Wyslalam ja spory czas temu juz :(
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
[url]http://img32.imageshack.us/img32/3524/dsc0016vk.jpg[/url] Swietne! ;) -
http://img818.imageshack.us/img818/2863/p6050070p.jpg Oooo jaki kochany :)
-
Masz branie :cool3: Ciesze sie ze spedzilas mily wieczor :loveu:
-
[quote name='sunshine'] P.S Wczoraj jedna z współlokatorek przywiozła nowego lokatora:D Delikwent ma na imię Borys ma 8 tygodni i jest wredny a reprezentuje rasę yorkshare terier:P[/QUOTE] "Joreczek" z pseudo zapewne? :loveu::loveu: :roll:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://img204.imageshack.us/img204/2108/dsc0824n.jpg No co jest Pancia? Co to za odpoczynki? Lecim dalej, lecim :evil_lol: -
[quote name='kamilka91'] Nieskromnie dodam, że ponownie zajęliśmy drużynowo pierwsze miejsce :multi: a indywidualnie... 2! :crazyeye:[/QUOTE]:mdleje: Hahaha moge mowic na miescie ze Cie znam? :D :D :D
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Nicole, Sonia, Augie, Korba - York, Hiena, Nagi peruwiańczyk i mixy
:: FiGa :: replied to Chantell's topic in Foto Blogi
Tescik czego? :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ja sama sie doczekac nie moge :loveu: Chce juz mieszkac w domku... Za chwilke zbieramy tylki i idziemy dzialac dalej z tapetami :diabloti:, wiec milego popoludnia kochani :calus: -
Falko ['] do spłacenia 245 zł!!! Pomóżcie, proszę....
:: FiGa :: replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Biedny.... Jesli jest szansa ze maluch bedzie widziec to trzeba zrobic wszystko, by mu pomoc... Ze swojej strony moge jakims grosikiem wspomoc :oops: ulv, podaj mi nr konta prosze. -
[url]http://img695.imageshack.us/img695/3803/1012238l.jpg[/url] Jak jej jezorek wystaje :loveu: Kamilka, cos Ty, polujesz na kaczki? :evil_lol:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
[url]http://img827.imageshack.us/img827/4687/dsc9987.jpg[/url] Padlam :D :D :D Jakie miny :roflt: -
Jak po tym Grafit nie znajdzie domu to wystapie do allegro po zwrot kasy :evil_lol:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Jaki wlasciciel taki pupil..... :shake: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[url]http://img821.imageshack.us/img821/7698/dsc0802u.jpg[/url] -----> "Pancia, tak sie nie robi" :evil_lol: [url]http://img846.imageshack.us/img846/8821/dsc0821fz.jpg[/url] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ty niewyzyta jestes :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Tina.Sara']ajjajajaj buziak :loveu: a od Marcelka też będzie? :evil_lol:[/QUOTE] Boszz..... [IMG]http://img829.imageshack.us/img829/3262/dsc3777j.jpg[/IMG] A masz i cicho siedz :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Vilena']To ja nie wiem czy komp mi to odtworzy :lol: [url]http://img833.imageshack.us/img833/1066/dsc3805n.jpg[/url] Figulcowa buziak zwrotny :* :D[/QUOTE]Postaram sie nie przesadzic :D Figulec dziekuje :multi: [quote name='magdabroy']No to Ci nie zazdroszczę. Ja tą najgorszą robotę mam już za sobą. W tym domu co my kupiliśmy, to tak smierdziało (kolega stwierdził, że starymi ludzmi), że na początku, jak właśnie było zdzieranie tapet, podłóg, itp. to wszystkie okna otwarte i ogrzewanie włączone na full (to był przełom styczeń/luty, więc zimno). I na posesji stał taki blaszany garaż, a w garażu... :crazyeye: jakaś masakra!! Nawet nie chce myśleć już o tym co tam było. Ale na szczęście tego ja nie sprzątałam. Poprzedni właściciele przyszli i to uprzątneli :eviltong:[/QUOTE]My tez mielismy garaz to posprzatania... Nie mam nawet sil tego komentowac :lol: Ale najlepsze jest za domem :loveu: [url]http://img708.imageshack.us/img708/6271/dsc4970n.jpg[/url] Jak posiejemy trawke, zasadzimy drzewka i wpuscimy trzeciego dalmata to bedzie idealnie :loveu: Caly dzien mordowalysmy sie z mama z tym ogrodkiem :splat: Robale, pajaki :scared:, pokrzywy do pasa prawie brrr.... Juz nie moge sie doczekac efektu koncowego :loveu: [quote name='Avaloth']a gdzieś jeszcze maja taką brzydką dalmatynkę Figę ? :diabloti::loveu: coś wymuszony chyba ten buziak, taki typu 'dam Ci już ciotka i spadaj' :eviltong:[/QUOTE]Hmmm chyba nie ma rownie paskudnej maszkary :diabloti: Oj tam, czepiasz sie :evil_lol: