-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Ty stara dupo :D A Monachium mozesz nawiedzic jak bedziesz u rodzinki :siara: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kalyna']nie wiem co Ci poradzić :( ale faktycznie jak puszczą nerwy psom to kiepsko będzie, bo dwóch dużych na jedną.. :([/QUOTE] Marcelek jej nie ruszy :diabloti: Za ciotowaty jest :diabloti: Gorzej z Figowa. Jednak nie ma sie co martwic, pilnujemy zeby nic sie zadnemu nie stalo, a jak nas nie ma to psy i kotka sa od siebie odseparowane ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Ona jest u nas 2 tyg i jest coraz gorzej :shake: Psy juz nauczyly sie ze do pokoju dziewczynek sie nie wchodzi. -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
W nocy miasto poznaje sie od nowa, bo to zupelnie inna bajka :loveu: Jestem zdania,,,, ze to nie wiek decyduje o tym czy jest sie starym :diabloti: -
[url]http://i1080.photobucket.com/albums/j337/KarolinaSzczepanska/PlaowaRastafara.jpg[/url] Mrrrr :loveu: Cudny dzieciak!! :)
-
[url]http://img713.imageshack.us/img713/7193/p120611161001.jpg[/url] Mordka :loveu:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Ach ta surykatka :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Vilena']Kochany opiekuńczy Marcelek :loveu: Figulcia nie krewkaj już! To ja głosuję za Mią :evil_lol:[/QUOTE] Marcelek az sie zaslinil z tych nerwow :evil_lol: Ten pies jest naprawde ciekawym przypadkiem :lol: Hahaha :evil_lol: [quote name='ania90']kropki dowcipne ale i tak lepiej wygladaja na psiakach :evil_lol:[/QUOTE]Wiadomo :cool3: [quote name='kalyna']coś kocica chce Ci psy zdominować :) i nawet krew się leje w tej zaciekłej bójce :D hahahah Marcelek boski :loveu: może nawet swoją krew jej odda :) ja głosuje na Mila --?> moja kotka zwie się Milka :D i to czysty sentyment..[/QUOTE] On by dla niej w ogien skoczyl :evil_lol: Wyjdzie w praniu ;) [quote name='natija']a z kociakiem pewnie sie ulozy,albo kociak sie uspokoi,albo psy nie beda do niej podchodzisz,trzymam kciuki:)[/QUOTE] Mam nadzieje ze to kotka sie uspokoi :( Przed chwilka znow zaatakowala Fige :placz: Figowa biegla korytarzem i nie widziala kici, a ona na pelnym pedzie wyskoczyla z pokoju i rzucila sie na nia :( Coraz mniej mi sie to podoba :( :( [quote name='Akrum']kocica rozwaliła ucho psiakowi?? jej... mała wredota z niej... ale w każdym stadzie trzeba się jakoś dotrzeć :)[/QUOTE]Mam nadzieje ze to te ostatnie tarcia juz :shake: Psy nie zrobia jej krzywdy, nigdy nawet jej nie pogonily, a mimo to ich nie lubi :( Jednak wkoncu psu moga puscic nerwy i zacznie sie bronic, a wtedy to kocia badzie zagrozona. Poki co caly czas pilnujemy i liczymy na to ze bedzie lepiej. [quote name='kamilka91']Urocza... Majka :evil_lol:[/QUOTE]Mi tez sie Maja najbardziej podoba ;) Ale oficjalnie kot jest nie moj tylko mlodszej siostry ;) A mnie to i tak rybka jak sie bedzie zwal ;) [quote name='Kaja10014']Kocica hardkor :lol:[/QUOTE] Ojjj tak :mad: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
[quote name='Vilena']No nie wiem czy tak super bo kogoś mi tam brakuje :eviltong: W sobotę znowu pojedziemy autobusem :) Na ranchu strusi będziemy z Mią reprezentować fundację i zachęcać do adopcji dalmatyńczyków :diabloti: Ahahaha, Figowa ciekawa świata! :evil_lol:[/QUOTE] Jest dobrze tak jak jest ;) A ja sie wypalilam z pomocy dalmatom ;) Oooo :multi: To malenka musi pokazac sie z jak najlepszej strony :cool3::cool3: [B]Kamilko[/B], powiedz mi - jak tu ich nie kochac :loveu:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
To uszko co chwile nam wybucha od nowa i musimy tamowac, nie pomagaja plasterki :placz: MArcelek jak sie przejal, boszu Figowa mu umiera :placz: Nie odstepuje jej :lol: Zrobie z tego kota rosol przysiegam :evil_lol: A co do imienia - Mila, Maja, Kocia, Mia, Majka.... Ale jest coraz blizej tego wlasciwego :diabloti: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
[quote name='Vilena'] [B]A teraz zapraszam wszystkich na mojego bloga na którym zdradziłam tajną informację: kim są babki z SOS Dalmatyńczyki [URL]http://sosdalmatynczyki.blogspot.com/2011/06/druzyna-sos-dalmatynczyki.html[/URL] :) Myślałam, że mnie za to zabiją, a tu same pochwały dostałam hi hi[/B] :lol:[/QUOTE]Super :multi: :multi: :multi: ;) Brawo brawo ;) I jezdzijcie czesciej autobusami, zeby nie bylo za pare lat siary takiej jak zawsze z Figowa mam :D:D BO ONA MUSI WSZYSTKO WIDZIEC!!! :evil_lol: I okna w autobusie nochalem wysmarowane sa zawsze gdy nimi podrozujemy :evil_lol:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Przed chwilka mielismy mala masakre w domu :lol: Kocia nie boi sie psow. Ale niestety nie w taki sposob jaki bysmy chcieli - atakuje je. Przed chwila rzucila sie na Figowa i rozwalila jej ucho, krew sie lala jak ze swiniaka :lol: Sytuacja opanowana, podloga w calym mieszkaniu umyta. Mam nadzieje ze kotka w koncu sie przyzwyczai :( -
A czo tooo :evil_lol:
-
Czeeeeesc :multi:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy'] Ogród Angielski przy Koniginstrasse. Zabierz tam psy, będą miały gdzie poszaleć. A jak dobrze trafisz, to może spotkasz serfujących ludzi na tej rzeczce co płynie przez park ;) Ja już tyle razy byłam ubłocona, że czasem mam ochotę pojeździć po ulicy, jak normalny człowiek :D[/QUOTE] ALez ja to miejsce znam :multi: Ale zawsze bywalam tam noca by gapic sie wlasnie na zmagania tych wariatow na deskach surfingowych :multi::evil_lol: Po ulicy nie ma tej frajdy :diabloti: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Co was tak nagle na zdjecia wzielo? :evil_lol: Wiem, mialam dzis zrobic, jestem juz w domu i moglabym ale...... ALE :evil_lol: -
[url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Widoki%20obrazki%20rozne%20na%20dogo/DSCF4583b.jpg[/url] Tego o tu poprosze :cool3: Boski robak :loveu:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
[quote name='kamilka91'][url]http://img194.imageshack.us/img194/5976/p1110387.jpg[/url] - naćpana? :evil_lol:[/QUOTE] Tez o tym pomyslalam :evil_lol:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
To mow ze rok :D A jak sie panstwo zakocha to oopps.......... pomylilas sie :evil_lol: Oj no.. [B]wazne ze w ogole sa jakies telefony!! [/B]
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Ale się uśmiałam, aż mi łzy poleciały :D:D:D[/QUOTE]:evil_lol: [quote name='Maalwi']Witam się :) hehehe mnei też te kropki rozśmieszyły,ale zdjecia przydałoby się wstawić : )[/QUOTE]Witamy :grins: W zwiazku z przeprowadzka TZta nie mam czasu na spacer z aparatem :shake: Ale jutro byc moze w koncu cos wykombinuje ;) [quote name='Vilena']Hahaha, śliczne kropki Figa! :lol:[/QUOTE] Wiem :grins: Ok to macie Marcelka, znalazlam fotke ktorej nie wstawialam jeszcze ;) [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/7628/dsc5218v.jpg[/IMG] -
Zazdrosne sa o jedynego faceta :evil_lol: