Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. MOge zrobic taka prowizorke ale - trzeba zdjec... Poprosilam ulv, jak tych fotek nie zrobi to jej glowe odgryze jak we wro bede ;)
  2. Ty stara dupo :D A Monachium mozesz nawiedzic jak bedziesz u rodzinki :siara:
  3. [quote name='kalyna']nie wiem co Ci poradzić :( ale faktycznie jak puszczą nerwy psom to kiepsko będzie, bo dwóch dużych na jedną.. :([/QUOTE] Marcelek jej nie ruszy :diabloti: Za ciotowaty jest :diabloti: Gorzej z Figowa. Jednak nie ma sie co martwic, pilnujemy zeby nic sie zadnemu nie stalo, a jak nas nie ma to psy i kotka sa od siebie odseparowane ;)
  4. Ona jest u nas 2 tyg i jest coraz gorzej :shake: Psy juz nauczyly sie ze do pokoju dziewczynek sie nie wchodzi.
  5. W nocy miasto poznaje sie od nowa, bo to zupelnie inna bajka :loveu: Jestem zdania,,,, ze to nie wiek decyduje o tym czy jest sie starym :diabloti:
  6. [url]http://i1080.photobucket.com/albums/j337/KarolinaSzczepanska/PlaowaRastafara.jpg[/url] Mrrrr :loveu: Cudny dzieciak!! :)
  7. [url]http://img713.imageshack.us/img713/7193/p120611161001.jpg[/url] Mordka :loveu:
  8. [quote name='sunia2000']Hercia znów wojowała w boksie:( Wynik: poszkodowana suka przeniesiona do innego boksu, a Hercia rozcięta mordka pod okiem i codzienne zastrzyki:([/QUOTE] Kurcze Herka..... Hotel nie wchodzi w gre, nie mamy deklaracji i ciezko bedzie je zebrac...
  9. [quote name='Vilena']Kochany opiekuńczy Marcelek :loveu: Figulcia nie krewkaj już! To ja głosuję za Mią :evil_lol:[/QUOTE] Marcelek az sie zaslinil z tych nerwow :evil_lol: Ten pies jest naprawde ciekawym przypadkiem :lol: Hahaha :evil_lol: [quote name='ania90']kropki dowcipne ale i tak lepiej wygladaja na psiakach :evil_lol:[/QUOTE]Wiadomo :cool3: [quote name='kalyna']coś kocica chce Ci psy zdominować :) i nawet krew się leje w tej zaciekłej bójce :D hahahah Marcelek boski :loveu: może nawet swoją krew jej odda :) ja głosuje na Mila --?> moja kotka zwie się Milka :D i to czysty sentyment..[/QUOTE] On by dla niej w ogien skoczyl :evil_lol: Wyjdzie w praniu ;) [quote name='natija']a z kociakiem pewnie sie ulozy,albo kociak sie uspokoi,albo psy nie beda do niej podchodzisz,trzymam kciuki:)[/QUOTE] Mam nadzieje ze to kotka sie uspokoi :( Przed chwilka znow zaatakowala Fige :placz: Figowa biegla korytarzem i nie widziala kici, a ona na pelnym pedzie wyskoczyla z pokoju i rzucila sie na nia :( Coraz mniej mi sie to podoba :( :( [quote name='Akrum']kocica rozwaliła ucho psiakowi?? jej... mała wredota z niej... ale w każdym stadzie trzeba się jakoś dotrzeć :)[/QUOTE]Mam nadzieje ze to te ostatnie tarcia juz :shake: Psy nie zrobia jej krzywdy, nigdy nawet jej nie pogonily, a mimo to ich nie lubi :( Jednak wkoncu psu moga puscic nerwy i zacznie sie bronic, a wtedy to kocia badzie zagrozona. Poki co caly czas pilnujemy i liczymy na to ze bedzie lepiej. [quote name='kamilka91']Urocza... Majka :evil_lol:[/QUOTE]Mi tez sie Maja najbardziej podoba ;) Ale oficjalnie kot jest nie moj tylko mlodszej siostry ;) A mnie to i tak rybka jak sie bedzie zwal ;) [quote name='Kaja10014']Kocica hardkor :lol:[/QUOTE] Ojjj tak :mad:
  10. [quote name='Vilena']No nie wiem czy tak super bo kogoś mi tam brakuje :eviltong: W sobotę znowu pojedziemy autobusem :) Na ranchu strusi będziemy z Mią reprezentować fundację i zachęcać do adopcji dalmatyńczyków :diabloti: Ahahaha, Figowa ciekawa świata! :evil_lol:[/QUOTE] Jest dobrze tak jak jest ;) A ja sie wypalilam z pomocy dalmatom ;) Oooo :multi: To malenka musi pokazac sie z jak najlepszej strony :cool3::cool3: [B]Kamilko[/B], powiedz mi - jak tu ich nie kochac :loveu:
  11. To uszko co chwile nam wybucha od nowa i musimy tamowac, nie pomagaja plasterki :placz: MArcelek jak sie przejal, boszu Figowa mu umiera :placz: Nie odstepuje jej :lol: Zrobie z tego kota rosol przysiegam :evil_lol: A co do imienia - Mila, Maja, Kocia, Mia, Majka.... Ale jest coraz blizej tego wlasciwego :diabloti:
  12. [quote name='Vilena'] [B]A teraz zapraszam wszystkich na mojego bloga na którym zdradziłam tajną informację: kim są babki z SOS Dalmatyńczyki [URL]http://sosdalmatynczyki.blogspot.com/2011/06/druzyna-sos-dalmatynczyki.html[/URL] :) Myślałam, że mnie za to zabiją, a tu same pochwały dostałam hi hi[/B] :lol:[/QUOTE]Super :multi: :multi: :multi: ;) Brawo brawo ;) I jezdzijcie czesciej autobusami, zeby nie bylo za pare lat siary takiej jak zawsze z Figowa mam :D:D BO ONA MUSI WSZYSTKO WIDZIEC!!! :evil_lol: I okna w autobusie nochalem wysmarowane sa zawsze gdy nimi podrozujemy :evil_lol:
  13. Przed chwilka mielismy mala masakre w domu :lol: Kocia nie boi sie psow. Ale niestety nie w taki sposob jaki bysmy chcieli - atakuje je. Przed chwila rzucila sie na Figowa i rozwalila jej ucho, krew sie lala jak ze swiniaka :lol: Sytuacja opanowana, podloga w calym mieszkaniu umyta. Mam nadzieje ze kotka w koncu sie przyzwyczai :(
  14. A czo tooo :evil_lol:
  15. Czeeeeesc :multi:
  16. [quote name='magdabroy'] Ogród Angielski przy Koniginstrasse. Zabierz tam psy, będą miały gdzie poszaleć. A jak dobrze trafisz, to może spotkasz serfujących ludzi na tej rzeczce co płynie przez park ;) Ja już tyle razy byłam ubłocona, że czasem mam ochotę pojeździć po ulicy, jak normalny człowiek :D[/QUOTE] ALez ja to miejsce znam :multi: Ale zawsze bywalam tam noca by gapic sie wlasnie na zmagania tych wariatow na deskach surfingowych :multi::evil_lol: Po ulicy nie ma tej frajdy :diabloti:
  17. Wszystkirgo najlepszego od nakrapianych i gratulacje adopcji bullka :loveu:
  18. Co was tak nagle na zdjecia wzielo? :evil_lol: Wiem, mialam dzis zrobic, jestem juz w domu i moglabym ale...... ALE :evil_lol:
  19. [url]http://i1219.photobucket.com/albums/dd440/Fotopeja/Widoki%20obrazki%20rozne%20na%20dogo/DSCF4583b.jpg[/url] Tego o tu poprosze :cool3: Boski robak :loveu:
  20. [quote name='kamilka91'][url]http://img194.imageshack.us/img194/5976/p1110387.jpg[/url] - naćpana? :evil_lol:[/QUOTE] Tez o tym pomyslalam :evil_lol:
  21. To mow ze rok :D A jak sie panstwo zakocha to oopps.......... pomylilas sie :evil_lol: Oj no.. [B]wazne ze w ogole sa jakies telefony!! [/B]
  22. [quote name='magdabroy']Ale się uśmiałam, aż mi łzy poleciały :D:D:D[/QUOTE]:evil_lol: [quote name='Maalwi']Witam się :) hehehe mnei też te kropki rozśmieszyły,ale zdjecia przydałoby się wstawić : )[/QUOTE]Witamy :grins: W zwiazku z przeprowadzka TZta nie mam czasu na spacer z aparatem :shake: Ale jutro byc moze w koncu cos wykombinuje ;) [quote name='Vilena']Hahaha, śliczne kropki Figa! :lol:[/QUOTE] Wiem :grins: Ok to macie Marcelka, znalazlam fotke ktorej nie wstawialam jeszcze ;) [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/7628/dsc5218v.jpg[/IMG]
  23. Zazdrosne sa o jedynego faceta :evil_lol:
×
×
  • Create New...