Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. I tutaj tez lapka [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kDGhU1crm5g/Tf9q8A_mINI/AAAAAAAABmg/7urGtDkByNQ/DSC_5788.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7MhA9Vk-wkc/Tf9q85SC7CI/AAAAAAAABmk/7M-gFWQJdbg/DSC_5805.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/--BL3297hQX8/Tf9q9hjcJcI/AAAAAAAABmo/f5pR4PQ0Gpc/s576/DSC_5817.JPG[/IMG] Pies w pokoju :evilbat: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-I1CsguJgblo/Tf9q-mhexTI/AAAAAAAABms/8txGF50aSNM/DSC_5838.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-oSExVCYGVas/Tf9q_WqFtOI/AAAAAAAABmw/i_hehPNDIjE/s576/DSC_5868.JPG[/IMG]
  2. Chyba wyglada troszke lepiej niz na poczatku? ;) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-F-GnepdBIEE/Tf9q1Et9YRI/AAAAAAAABmE/cGxymDAz4I0/DSC_5727.JPG[/IMG] A tak potrafimy byc blisko siebie... Marcel ani drgnie :evil_lol: Tylko ogonkiem macha :loveu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-YN0RtrbhoRU/Tf9q2TWM9VI/AAAAAAAABmI/gwK1EHAcVgg/DSC_5742.JPG[/IMG] Na tych fotkach widac jak kocia lapke trzyma [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-G7azSCQzd1Y/Tf9q4NFjqQI/AAAAAAAABmQ/LZRZVYCdHmc/DSC_5768.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-dtxqIGJkfio/Tf9q3Eaw3uI/AAAAAAAABmM/NSrI38Kgfsk/DSC_5753.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Zb0uoij_2Qk/Tf9q52tdTBI/AAAAAAAABmY/wlkkiMWrJ14/s576/DSC_5774.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-8_6khOmF92E/Tf9q6wGvrtI/AAAAAAAABmc/3EDnce71F8s/DSC_5783.JPG[/IMG]
  3. Nie uwierzycie :evil_lol: Mam fotki :razz: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zm9SSpj4_48/Tf9nteruv9I/AAAAAAAABls/bxZLEtDVt3w/DSC_5581.JPG[/IMG] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JwEUZGJJMt0/Tf9quTKTMoI/AAAAAAAABlw/MEkJZKIeSuc/DSC_5641.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-9z1ilLwBcWw/Tf9qwFJEavI/AAAAAAAABl0/Z1YJGKXiDpU/DSC_5643.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-vZiuf7rIdmU/Tf9qxHD0kfI/AAAAAAAABl4/qQOi_03wLY0/DSC_5670.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3OnCTM8oE78/Tf9qydexjoI/AAAAAAAABl8/ROBfwzi0u94/DSC_5681.JPG[/IMG]
  4. Chwast? Ale za to jaki piekny :cool3: Na zdjeciu przynajmniej :siara:
  5. [url]http://img204.imageshack.us/img204/8073/dsc9250d.jpg[/url] Kolezanke tez macie bosssska :loveu:
  6. Jesli tak dlalej bedzie to naprawde ja uspia....... :placz:
  7. Przykro mi..... Jedynym ale i ogromnym minusem gryzoni jest to ze zyja krotko..... tym bardziej boli kiedy odchodza szybciej niz powinny :(
  8. [url]http://img862.imageshack.us/img862/9508/p1110790t.jpg[/url] Rzeczywiscie bydlaczek z Mii :loveu:
  9. [quote name='Avaloth'] Kropki pewnie szybko znajdą domek, Uciecha też jest bardzo ładna i dosyć młoda, tyle że do niedawna była wylękniona. Ale teraz już jest świetna, więc raczej też długo czekac nie będzie. Co do Dity, ona taka przeciętna i ma tragiczne zęby, nie wygląda na młodą, mimo że jest. Ja mam co do niej plany, ale nie wiem co z tym będzie.[/QUOTE]Sugerujesz ze ma duze szanse na adopcje w schronisku? ;) Jak u was z adopcjami w ogole? Duzo ich jest czy raczej przecietnie? [url]https://lh3.googleusercontent.com/-9n5zRog-Vgk/Tfy1_FGKhRI/AAAAAAAACXg/Ztld_NaozNQ/s512/IMG_4835.JPG[/url] Oczy :loveu:
  10. ROzwalajacy jest :loveu: Wiecej prosimy! :)
  11. To nie grymas, Milenka sie po prostu wczuwala :D:D
  12. [quote name='natija']zdjecia jak zawsze super,jakim aparacikiem smigasz foteczi,ze takie ladne wychodza i czysciutkie,ach a ten kontrascik,super :)[/QUOTE]A dziekuje :) Nikon d90 ;) [quote name='nicnasile'][url]http://img90.imageshack.us/img90/6584/dsc9861.jpg[/url] :grin: Wróciłam z warszawy i umieram! :evil_lol:[/QUOTE]Mam jeszcze takie :lol: [IMG]http://img818.imageshack.us/img818/9784/dsc9862.jpg[/IMG] Opowiadaj :cool3: [quote name='ania90']sliczne zwierzaki i dziewczynka:)[/QUOTE]Dziekuje :calus:
  13. [quote name='magdabroy']:grin::grin::grin: A co to za dziewczynka?[/QUOTE] Corcia kolezanki :loveu:
  14. [quote name='kalyna'][URL]http://img90.imageshack.us/img90/6584/dsc9861.jpg[/URL] padłam :lol: ale dzieciom sie wybacza :D [URL]http://img204.imageshack.us/img204/5517/dsc9498.jpg[/URL] świetne foto :) a Monachium jest piękne :loveu:[/QUOTE]Dzieki :loveu: Taaaak, jest cudne!!! :loveu:
  15. Cierpliwosci :calus: :grins: A ja mam caaale 21 wiosen ;)
  16. Zalozylam suni watek http://forum.sosdalmatynczyki.pl/viewtopic.php?f=40&t=943&sid=f6fa26041c89ebdadf88c538971df0f7 Stara dupo :diabloti:
  17. Dzieki, to ja lece powiadomic sos o niej ;) O ile juz nie wiedza ;)
  18. [IMG]http://img545.imageshack.us/img545/4041/dsc9946.jpg[/IMG] [IMG]http://img5.imageshack.us/img5/2028/dsc9974.jpg[/IMG]
  19. [IMG]http://img860.imageshack.us/img860/6263/dsc9791m.jpg[/IMG] [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/7615/dsc9810.jpg[/IMG] [IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6646/dsc9826t.jpg[/IMG] [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/5305/dsc9838.jpg[/IMG] [IMG]http://img90.imageshack.us/img90/6584/dsc9861.jpg[/IMG]
  20. [IMG]http://img848.imageshack.us/img848/7303/dsc9572.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/7687/dsc9730.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4643/dsc9812w.jpg[/IMG] [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1475/dsc9979y.jpg[/IMG] [IMG]http://img838.imageshack.us/img838/745/dsc9749.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/2913/dsc9537q.jpg[/IMG] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/199/dsc9544xl.jpg[/IMG] [IMG]http://img690.imageshack.us/img690/8721/dsc9548q.jpg[/IMG] [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/8210/dsc9583.jpg[/IMG] [IMG]http://img849.imageshack.us/img849/3221/dsc9575.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Avaloth']Zawsze wiedziałam że koty są wredne :eviltong: Ale mimo wszystko mam nadzieję że się ułoży. Figowa, patrz jakie mamy ładne kropki w krakowskim schronisku, dopiero co kwarantanne skończyła: [url]http://img846.imageshack.us/img846/3074/img4845k.jpg[/url] nie chcesz do kolekcji? :cool3:[/QUOTE]Ja nigdy nie mialam az tak wrednego kota w domu :evil_lol: Laaaa :loveu: Gdybym mieszkala juz w domu to pewnie skusilabym sie na dt dla niej :loveu: SOS o niej wie?
  23. Pomecze was starociami ;) [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5200/csc0126.jpg[/IMG] Centrum Monachium :loveu: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/6739/dsc0011pk.jpg[/IMG] [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/9716/dsc9480l.jpg[/IMG] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5517/dsc9498.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/4255/dsc9523.jpg[/IMG]
  24. Dzis przyjedzie aparat to porobie jakies fotki domowe ;) [quote name='kalyna']u mnie jest z Sonią i Milką śmiesznie... jak przy mnie to Sonia w jednym kawałku Milkę wciągałby.. a ta jej robi na złość, bo przed budą się kładzie i wyleguje a ta się złości :D ale jak mnie nie ma to leżą koło siebie w kotłowni :) chociaż o przyjaźni nie ma mowy... a jakbyś zostawiła je w domu same na 5-10 minut i zostawiła kamerę włączoną i widziałabyś jak się zachowują jak są same?[/QUOTE]Ale u was jest ten plus ze to pies kota nie lubi a kot zawsze sobie poradzi i zwieje :lol: A u mnie to kotka straszy psy :evil_lol: Bosz moje kropki to cioty :evil_lol: Zeby dac sie tak kotu ustawiac :evil_lol: Mysle ze nic by to nie zmienilo a i niepotrzebnie ryzykowalibysmy. Koty chyba nie sa takie jak psy, ze w obecnosci czlowieka zachowuja sie inaczej niz wtedy kiedy sa same :shake: Gdyby to psy nekaly kotke to pewnie zostawienie ich samych by pomoglo - Figowa np lubi pokazac jaki to jest kozak, ale tylko jak jest przy nas :evil_lol: O dziwo w tym przypadku uznala wyzszosc koci i stara sie nie wchodzic jej w droge :loveu: [quote name='Vilena']Mała kocica myśli, że będzie rządzić całym Monachium :evil_lol:[/QUOTE]Wy nie wiecie na co te mala cholere stac :loveu: A teraz spia sobie w jednym pokoju wszyscy, kocia na krzesle, psy 2m od niej na sofie :loveu: Jak obok niej przechodza to podnosi lepek i patrzy z byczora :diabloti: Ale grzeczna jest ;)
  25. Wszystko przeciwko Tobie... znam to :lol:
×
×
  • Create New...