-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
I jestesmy ;) Masz swietne pocfory :loveu: [url]http://img683.imageshack.us/img683/6338/p1060278f.jpg[/url] Kocham takie fotki :multi: [B]Polari[/B], dlaczego nie podlinkujesz sobie bannerka?
-
Nasz wet mowil ze najlepiej jest 3msc po cieczce ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Polari']Ej! To nie prawda. :eviltong: Jejciu! :shock: Marcelek dał rade wejść do wody?! :-o KONIEC ŚWIATA :evil_lol:[/QUOTE]Tak, zobacz jak daleko zaszedl :loveu: :cool3: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-oiG-6rmRGko/TgskGka-qNI/AAAAAAAABqo/jTRESVaWhTk/DSC_7160.JPG[/IMG] A pozniej byl calutki mokry... ale to dlatego ze go wrzucilam :diabloti: [quote name='nicnasile']Boże! Był stres, ale zdałam! :) Bałam się o 30% z matmy, a mam 46% :) Polski rozszerzony 68%, angol podstawa 92%, najgorzej geografia, której tyle się uczyłam, tyle matur zrobiłami tylko 48% rozsz, porażka życiowa. Ale już się nie martwię :) Zdjęcie szczurka później Ci wrzucę, jak chcesz poznać?[/QUOTE]Eeee no gratki :multi: Widzisz jest dobrze :multi: A scura pokazuj, kocham je... sama mialam piatke wacikow ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Silky123']Haha. To najlepsze [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-2EPzgj8LZ5M/TgskBsnINkI/AAAAAAAABqg/FbRyNtFJchw/DSC_7124.JPG[/URL]. :loveu: Super zdjęcia, psiaki to mają dobrze. :D[/QUOTE]Dzieki ;) [quote name='kalyna'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-2EPzgj8LZ5M/TgskBsnINkI/AAAAAAAABqg/FbRyNtFJchw/DSC_7124.JPG[/URL] i komentarz powalił :) ale te Twoje psy kochają wodę :) tak samo jak moje :lol: ***[/QUOTE]Hahaha dokladnie :evil_lol: [quote name='kalyna']ja też jestem zdania, że z łańcuszkiem groźniej wygląda niż w obroży :) ale też ładniej u Tory :)[/QUOTE]Ha! :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kamilka91'][url]https://lh6.googleusercontent.com/-2EPzgj8LZ5M/TgskBsnINkI/AAAAAAAABqg/FbRyNtFJchw/DSC_7124.JPG[/url] - rozwaliło mnie... Świetny komentarz :D[/QUOTE]To zapewne sobie myslala... :megagrin: [quote name='Polari']Zapraszamy, zapraszamy. ;) Tema ma łańcuszek i jakoś groźniej mi nie wygląda. :razz:Figowa jak fajnie w wodzie łapkę podnosi... na bociana! :evil_lol: A Marcel gdzie? :eviltong:[/QUOTE] Rottki nie potrzebuja niczego wiecej by groznie wygladac :evil_lol: Marcelek tez dawal czadu :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-LiXpgmsIvn8/TgskELAiHWI/AAAAAAAABqk/Mg_C0ITziuY/DSC_7153.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Polari']Będę wpadać na pewno. ;) Z takim delikatnym łańcuszkiem to raczej groźnie nie wygląda. ;)[/QUOTE] Wpadniemy tez pozniej do was ;) Widze po awku ze masz cuda :loveu: Na pewno grozniej niz z obroza :cool3: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-BNyreNliDJs/Tgsj5p17I1I/AAAAAAAABqU/4538ZqJ0Epk/DSC_7089.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-gu5ftOIcaXM/Tgsj-lH9p_I/AAAAAAAABqY/aEd6U3w7c5o/DSC_7095.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-UMW7wTv0Prg/TgskAIq0QzI/AAAAAAAABqc/TTU8j521cVU/DSC_7115.JPG[/IMG] Ueeee, mokre... [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2EPzgj8LZ5M/TgskBsnINkI/AAAAAAAABqg/FbRyNtFJchw/DSC_7124.JPG[/IMG] -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jak ustawisz wiekszy czas to zdjecie sie nie rozmaze ;) Na auto, owszem, moze wyjsc rozmazane. Polecam Ci pobawic sie manualnie, frajda jest wielka... i najwyzniejsze jest to, ze to Ty decydujesz JAK zdjecie bedzie wygladac ;) A i jakosc fotek bedzie lepsza ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Polari']Witamy się po raz pierwszy w twojej galerii. :hand: Jakie ładne kropki masz. :loveu: U nas w okolicy żadnej kropki nie ma. :-( A obróżka super. :p Pasuje do kropek. ;)[/QUOTE]Witamy serdecznie :multi: Milo nam ze kropkowance sie podobaja i... zapraszamy czesciej ;) [quote name='magdabroy']Dostojniej :eviltong:[/QUOTE]Grozniej i kropka :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kalyna']obroża ładna i tania :) to jest ta z regulacja długości? bo jak tak to mam na oku taką ino jednokolorową i szerszą.... :lol:[/QUOTE]Tak, jest regulowana ;) [quote name='magdabroy']Obróżka ładna :) ale ja Torce nie zakładam, bo nie podoba mi się szyja ONka w obroży, wolę łańcuszek ;)[/QUOTE] Moje lancuszek zrzucaja z glowy, wiec rzadko go uzywamy ;) A Torka wyglada grozniej przez to :evil_lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Postaram się ;) A nie będzie rozmazane?[/QUOTE] A probowalas robic fotki na manualu? :diabloti: -
[quote name='kalyna']wiem, że muszę trochę poczekać.... ale tata ciągle przyjeżdża co 2 tyg więc plan będzie długo aktualny :) Tylko wolę to zrobić jak ja jestem w domu więc w ciągu tych zbliżających się 3 miesięcy mam nadzieję zdążyć :) no to gratuluję takiego spokojnego osiedla.. nasze tez kiedyś takie było dopóki przedsiębiorcy się nie sprowadzili... I nasza Milka chodzi sobie po ogrodzie, albo poluje na polu obok.. a jak przechodzi przez ulicę to się rozgląda czy coś nie jedzie...i jest z nami ponad 10 lat :) więc idzie u nas żyć :)[/QUOTE] Jesli macie na to 3 miesiace to spokojnie zdazycie ;) Duzo zalezy tez od kociaka... a czesto i szczescia :( Nasza ruda Wredotka tez niby madra kocia byla... ale zabraklo szczescia :(
-
[quote name='kalyna']bo twierdzi, że to ingerencja w naturę... i skoro tak są stworzone psy to nie powinniśmy tego zmieniać dla swoich wygód.. i tyle psów mieliśmy i żaden nie był kastrowany/sterylizowany i nic mu się nie działo i życia przez to krótszego nie miał.[/QUOTE] A udomowienie psa nie bylo ingerencja w jego nature? :cool3: Moj tata tez nie chcial sie zgodzic. Pare rozsadnych argumentow pomoglo ;) I nie wiem czy wet zrobi Ci sterylke teraz, kiedy sunia jest w trakcie, czy tez swiezo po cieczce :shake: A co do kotow... jak nasza ruda kocie potracilo auto to zaniechalismy posiadania kolejnych.... To tylko niepotrzebne narazanie kociakow... Teraz bedziemy mieszkac na spokojnym osiedlu, gdzie koty na drodze wygrzewaja sie podczas dnia :loveu: :evil_lol: Daleeeeeeeeeko od glownej drogi :multi: Bosz, nie moge sie doczekac :loveu:
-
Ale tu cichoo :candle:
-
http://img199.imageshack.us/img199/7019/obraz062l.jpg Piekne :loveu: Mnie moi rodzice tez denerwuja z tym karmieniem przy stole psow :mad: Ale sami tego tez zaluja :grins: Jak jemy np sniadanie to psy nigdy nie siedza przy mnie bo wiedza ze nic nie zdzialaja... wiec ja nie mam obslinionych nog :evil_lol:
-
Na wystawianie masz jeszcze duuzo czasu... :cool3: A jesli nie z Frodkiem to z innym psiorem :)
-
Wooo wiec rozumiem ze Figusia ma sie lepiej :multi: Nie dala sie, Figowe tak maja :diabloti: :loveu: Tak trzymac :loveu:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
A wy gdzie sie podziewujecie? :evil_lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Madziu, moge Cie o cos prosic? :diabloti: Kaz Torze zostac, np siad. Odejdz od niej, przygotuj aparat i rzuc w jej kierunku pileczke.. ale zlap ja tak by zajmowala prawie caly kadr :diabloti: Nie zawsze sie to udaje, mozna obciac noge czy glowe, ale efekty sa boskie :cool3: Ja moim 18-105 mm dawalam rade, wiec Ty wyprodukujesz CUDO :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Podobuje mi sie ta obrozka :loveu: I to ze kosztowala jakies 15zl ::loveu: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-jslSMvWqvQQ/TgsjzZEelfI/AAAAAAAABqM/D3VM2qmJE3U/DSC_7073.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']NIC nie pilam :( dopiero bede, zalewac smutki, albo swietowac, wolalabym to 2, no ale czekam na 9 rano :( Kurcze, jak dla mnie 1.8 jest zajebista i nie wiem, czy sens jest dokładać tyle kasy, jak przecież jesteśmy amatorami. ok, dążysz do doskonałości (ja ,kurde co ja dzis gadam!!), ale czytalam gdzies, ze nie jest to jakas wielka roznica. wiec roznice w $$ przeznaczyc mozesz juz na nastepne szklo. a gwarantuje Ci, choc masz Nikkory- jak dostaniesz w reke 50tke to zobaczysz roznice :) maaaamo 30x "roznice" ide spac bo zle ze mna :shake: EDIT: a propos szczurków, mam swojego szczurka!!! Nazywa sie Emil!!![/QUOTE] O matkooooo... to juz, juz!!!! CHwal sie!!!! :cool3::cool3::cool3: Ja trzymam mocno kciuki i wierze... ba! WIEM to :diabloti: bedzie bobrze! :loveu: :cool3: :evil_lol: Ja tez czytalam duzo opinii i raz pisza ze warto, raz, te roznica niewielka... korci ta zekoma zyleta juz od 1.8 :D:D Ale jak pisalam wyzej - na razie o tym nie mysle... w glowce mam Polske i to ze moj TZcik jest w PL :placz: A byc moze za jakis czas znow bede miec glupawke i powiem sobie a coooooo mi tam :evil_lol: Bo jak sie orientowalam to mozna ten obiektyw (1.8 ) za 100€ wyrwac, a to prawie pikus ;) (tyle to tu na jednej imprezie sie wydaje :evil_lol:) Nigdy nie mowilas ze masz scura!!! :-o -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='justyska2']ok, niech Ci będzie też mam 50tkę 1.8 :) sympatyczna :) jasna i tak ładnie tło maluje tania, niecałe 500zł 1.4 w Polsce ponad 3 tysiące kosztuje[/QUOTE] WLasnie dlatego na 1.4 musialabym troszke dluzej poczekac... e tam, poki co nie mysle o tym. O Scurku tez nie myslalam... po prostu obudzilam sie rano i samo przyszlo.... "a co mi tam" i sruuuu :evil_lol: -
Widac ze psiaczek docenia starania panci :cool3: Patrzy zakochany :lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kalyna']w sumie to najważniejsze to się przeprowadzić, a resztę z czasem sobie zrobisz jakiś remoncik w pokoju :) chociaż u nas też było aby się przeprowadzić a resztę się później zrobi i tak już ponad lat kable wystają od przyszłej lampki mi w pokoju :D bo ciągle tata czasu nie ma, a ja przy prądach grzebać nie chcę, bo z moim szczęściem to oczy mi się zaświecą :)[/QUOTE] Dokladnie ;) Ja jestem potworny upierdliwiec, wiec tata nie zazna spokoju jesli cos bedzie wystawac.... a jesli nie tata to TZ :evil_lol: