-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Wredna jestes :placz:
-
[url]http://img695.imageshack.us/img695/3417/dsc0719c.jpg[/url] Mi[B]szcz[/B]ostwo :loveu: P.S. Tez uwielbiam Seva :cool3: Czytalas jakies opowiadania na necie? :evil_lol:
-
Kolczatka jest naprawde nieprzyjemnym narzedziem :shake:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='justyska2']I znowu stanę w obronie Marcela :P On nie jest ciotowaty, tylko zna swoją siłę i wie, że mógłby uszkodzić Kotosława, a że ma pokojowe nastawienie to tylko ograniczył się do pouczenia :P Nie doceniasz go i jego abstrakcyjnego myślenia :P[/QUOTE]Mam rozumiec iz za tym, ze Marcel nie wchodzi do korytarza kiedy jest tam kot, nawet jesli BARDZO BARDZO chce mu sie posepic pod kuchnia tez ma jakies wieksze i nieodkryte jeszcze przez nas znaczenie? :evil_lol: [quote name='agrazka']aż strach zostawić je same w domu, jak kocica taka zaczepna, bo to się może źle skończyć.[/QUOTE]Sami w domu zostaja bez problemu ;) Kocia jest rezydentka pokoju siostry, a psy mojego. Choc generalnie wyglada to tak, ze psy na jej teren nie wchodza bo wiedza ze kocia moze miec humorki, a ona do mojego pokoju wchodzi ile dusza zapragnie ;) Nawet potrafia lezefc metr od siebie i wygrzewac sie w slonku padajacym na dywan ;) [quote name='Vilena']Mia?? No i bardzo ładnie!!! :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE]Ja bylam za Maja, ale zostalam przeglosowana :D Ale kiedy dzielimy sie smaczkami to kocia zapomina ze boi sie psow :roll: Zobaczcie sami z reszta jak to wyglada: [video=youtube;6qdSSymkA4Y]http://www.youtube.com/watch?v=6qdSSymkA4Y[/video] -
O woooo, ale musialo lac :shake:
-
Nowofundland i Dalmatynka, czyli chaos i harmider na ośmiu łapach.
:: FiGa :: replied to bobroska.'s topic in Foto Blogi
O kurcze to nasze rejony! Bo ja spod Rzeszowa jestem, a konkretniej Lezajsk ;) Co do tej pseudo to moja sunia tez z takiej "cudnej" rozrodni pochodzi :shake: I rowniez socjalizacja zostala skopana. Moze z innymi rasami ma sie to inaczej, ale dalmaty niestety maja slaba psychike i latwo im ja zepsuc :shake: Dlatego tyle ich w schroniskach teraz :( Bedziemy do was wpadac kochani :multi: -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
Gratuluje zostania ciocia :cool3: -
Boskie fotki z wypadu.... a siersc odrosnie :calus: A nad mama popracuj ;) Czlowiek uczy sie cale zycie ;)
-
Moze Basterek zjadl? :siara:
-
Piekna :loveu:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Czesc smierdziuchy :cool3:
-
Nowofundland i Dalmatynka, czyli chaos i harmider na ośmiu łapach.
:: FiGa :: replied to bobroska.'s topic in Foto Blogi
Kolejna dalmatynka na dogo a ja nic o tym nie wiedzialam? :splat: Kuuurcze witamy was cieplutko kochani :loveu: Skad jestescie? Skad macie Mele? Opowiadajcie :multi: Maluszek tez przeslodki :grins: -
Grabisz sobie... grabisz :mad:
-
Witamy sie i gratulujemy postepow :multi: Piekna jest :)
-
Czeeesc :multi: Ale mi narobilas smaka na wisnie... :placz:
-
O kurcze, zaciskam wiec mocno kciuki zeby sie udalo namowic rodzicow - jesli nie na DS to chociaz DT.... albo i np deklaracja miesieczna bedzie ogromna pomoca - przykladowe 50zl Ciebie i rodzicow nie zaboli a psu naprawde pomoze :cool3: A co do Aronka to ciagle powtarzam ze to wszystko jest strasznie niesprawiedliwe..... psy ktore zyja na lancuchu i jedza chleb maczany w wodzie i ziemniaki zyja po 18 lat, a nasze wypieszczone kanapowce sa nekane przez wszystko co natura zdolala wymyslic... gdzie tu sprawiedliwosc? :(
-
Tez zamierzam sie wybrac na Pottera ;) Film nigdy nie odda ksiazki... a poprzednie czesci byly delikatnie mowiac "zrabane" :shake: Zobaczymy co teraz... :cool3: Choc to co napisalas o postaci Seva podnosi mnie na duchu :cool3:
-
:candle: :candle:
-
Witajcie :calus:
- 2186 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Polari']No wreszcie jesteś. :-D Ta MIa to naprawdę wredna kocica... Mysza nienawidzi kotów a Tema tak jak wszystkiego się ich boi. ;) No to weź w ręce aparat, nafoć nam Kropki i Mia. ;) Pamiętasz jak mówiłaś że u was ciepło a u mnie padało, to teraz jest na odwrót...[/QUOTE] Pogoda sie msci chyba :lol: -
CZesc :multi: Widze ze w ZOO bylas :cool3: [url]http://imageshack.us/photo/my-images/52/p1060875e.jpg/[/url] Boskie :loveu:
-
Jestem tego samego zdania - jesli mi przyjdzie kiedys organizowac wesele to zaczne od szukania porzadnego fotografa, bo piekne zdjecia to podstawa dla wspanialych wspomnien! :loveu:
-
My tez mamy Frontline'a. Niemieckie kleszcze sa na niego odporne chyba :evil_lol:
- 290 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Jakie piekne foftki :loveu: Emilka jest przesliczna! Taka mala ksiezniczka :loveu: Oczka ma zniewalajace :loveu: Pasuje Ci taki maluszek na rekach :siara: