-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Ja bylam we wroclawskim Kakadu RAZ :diabloti: I wiecej nie wrocilam :diabloti:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Polari']A Figowa dlaczego krówką jest? ;) Ja zawsze gubię piłeczki dlatego nie noszę na spacerki do parku piłek. ;) Ale za to w ciągu miesiąca znajduję w parku po 4 piłki. :-D Ostatnio na jednym spacerze znalazłam aż 3![/QUOTE] Bo ma laty :grins: I muuuczy jak krowa :evil_lol: Ta byla ostatnia wiec nie moglam wziac kilku ;) A teraz Marcelus przezywa bo nie bawimy sie pileczka na spacerkach ojojoj :evil_lol: -
A Dianka? :diabloti:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Vilena'][url]https://lh6.googleusercontent.com/-nqBCFC_ssvI/TgskPcyhOrI/AAAAAAAABq4/oAt8mLdFOlc/s576/DSC_7214.JPG[/url] Czyżby piłeczka w oddali? :D[/QUOTE]Nie, bo zgubilismy ja na poczatku spaceru :grins: Musimy zaopatrzyc sie w nowe :evil_lol: [quote name='Angi']Kozik :d .........[/QUOTE];) [quote name='Czarna_Owieczka']Heejej! ano zdana 8) jestem zadowolona :thumbs: U Was widzę super zdjęcia...jeszcze lepsze niż jak byłam tu ostatnio :cool3: łapiesz wprawe pani fotograf :razz:[/QUOTE] To super :multi: Zdolniacho :cool3: I dziekuje :B-fly: :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='kalyna']To moi już nawet nie dzwonią, że coś się dzieje. Wiedzą, że spakowałabym manatki i galopem do domu :lol:[/QUOTE]To jeszcze gorzej... bo nigdy nie wiesz czy jest wszystko w najlepszym porzadku :shake: [quote name='Polari']Hi, hi jeszcze macie mlecze? U nas dawno już po. ;) A dlaczego Marcelek to koza?[/QUOTE]Nie, to nie mlecze ;) A Marcelek jest koza bo ma brode :evil_lol: [IMG]http://img11.imageshack.us/img11/4250/dsc6926x.jpg[/IMG] [quote name='Czarna_Owieczka'][url]https://lh5.googleusercontent.com/-j7eSXQWe3C8/TgskKIFZESI/AAAAAAAABqw/oBrGBeFp1T8/DSC_7194.JPG[/url] łaciata na polu :loveu: te Twoje kropki kozo-krowiaste na zdjęciach na polu wyglądają bardzo gustownie :razz:[/QUOTE]Heeeeej, ale Cie tu dawno nie bylo :multi: Jak matura? Wiem, ze zdana :cool3: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Woooo super :multi: Wiec czekamy na fotki :loveu: -
Boskosc nad boskosci :loveu:
-
Moja wredna Mia tez tak staje na lapkach :loveu: A ze sterylka to i tak najlepsza byla Olka, ktora byla u mnie na tymczasie :evil_lol: Narkoza prawie wcale na nia nie dzialala, wiec wet stopniowo dodawal.. po zabiegu mowi nam ze ona teraz bedzie do samego wieczora spac i ogolnie nie wstanie na nogi. To my skolowana psice do auta i jedziemy do domu. Pod domem otwieramy bagaznik a Olka z niego wyskoczyla i potruchtala do domu... a my sparalizowane tylko stalysmy :mdleje:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Angi']to jest to coś co puszcza się w niebo ? :)[/QUOTE] Podejrzewam ze to cos co wisialo w barze w Katowicach ;) -
Szkoda szkoda, bo teraz mielibyscie z glowy i nie musielibyscie 2 raz przez to przechodzic :shake: Wiem ze to tylko sterylka ale ja i tak bylam znerwicowana przy kazdej suni jaka byla u mnie sterylizowana :lol:
-
Moja kropciasta koza choc mowia wszyscy ze zamiast mozgu ma orzeszek tez czasami zrzuca nas z nog :evil_lol: Ostatnio bardzo bardzo chcial wyjsc ze mna za bramke posesji, a drugi pies byl w domu. Ja na to do naszego goopka "Marcelek nie wyglupiaj sie, idz do Figi", a ten odwrocil sie "na piecie" i potruchtal prosto do domu - ja za nim, wpadam do pokoju, a ten siedzi przy krowie :mdleje:
-
Wiec jednak mnie pamiec nie myli ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dostalam fotki z PL :multi: Dla tej niuni kupowalam lale :loveu: Kasia :loveu: [IMG]http://img269.imageshack.us/img269/246/dsc7399b.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/7046/dsc7463.jpg[/IMG] A tu tffforczosc mojego TZcika :diabloti: [IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9517/dsc7510x.jpg[/IMG] -
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
:: FiGa :: replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Malo :evil_lol: -
Falko ['] do spłacenia 245 zł!!! Pomóżcie, proszę....
:: FiGa :: replied to ulvhedinn's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jest chociaz 1% szansy ze bedzie widzial? Mam na dniach wyplate to przeleje pare groszy. -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Czlowiekiem :diabloti: -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
[url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_3929.jpg[/url] Mega oczy :D -
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_3929.jpg[/url] Jej oczy sa rozbrajajace :loveu: -
[url]http://img51.imageshack.us/img51/8779/p6130236.jpg[/url] Boska ta fotka :loveu: Fajnego macie kolege :loveu:
-
To bedzie pierwsze takie grzebanie przy Soni? ;) Bedzie nerwowka... :lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
A co bedzie jutro? :cool3: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Krowaaa [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-j7eSXQWe3C8/TgskKIFZESI/AAAAAAAABqw/oBrGBeFp1T8/DSC_7194.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AunUbX_pPvo/TgskOeDK9pI/AAAAAAAABq0/tLvrGtaeLx0/s576/DSC_7209.JPG[/IMG] Kozaaa :D [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-nqBCFC_ssvI/TgskPcyhOrI/AAAAAAAABq4/oAt8mLdFOlc/s576/DSC_7214.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Tina.Sara']cześć ciotka :loveu: Figa ma jak zawsze cudną minę :evil_lol:[/QUOTE] Czesc Wariacie :loveu: JAk to Figowa :siara: -
Kakadu to drogi sklep z tego co pamietam? ;)