Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. http://img190.imageshack.us/img190/4249/dsc1044g.jpg Piekne niebo, piekne qnie i.... cudowna ksiezniczka :loveu:
  2. Czesc ludziska :multi: [quote name='nicnasile']Mogę oddać mateusza. Trochę za gruby, dość niski i go nie lubię :-P Skończył fizjoterapię, a masował mnie może raz?! A to nieee, to było o tym, ze nie bede marzyc o domu na studiach ;-p[/QUOTE]Moze tez nie jestes dobra siostra dla niego? :diabloti:: A juz myslalam ze komentowalas trzymanie kciukow przeze mnie :evil_lol: :megagrin: [quote name='kalyna']hehe a to dziwne bo ja jestem na dziennych w innym mieście i czasami to tak dłuży się do weekendu.... (co tydzień przyjeżdżam) no to jak ja mam pieski tylko pod nadzorem rodziców zostawić... a zresztą mama sama mówi, żebym przyjeżdżała, bo chociaż w week się nimi zajmę :D[/QUOTE]Ja tez tak mieszkalam wiec wiem jak to wyglada... a jak jeszcze dociera do Ciebie wiad ze z jednym z psiakow jest cos nie tak to az skreca czlowieka :shake: [quote name='ania90']sliczna obrozka:)[/QUOTE] Dziekujemy ;) [quote name='nicnasile']No, to trochę co innego, ja nie mam psów/zwierząt :) Tak to bym na pewno też baaaardzo tęskniła :) Wiem, że na pewno to będzie tak, że będę tęskniła za obiadkami, praniem, prasowaniem itd., ale ta wolność ma dla mnie wielkie znaczenie :) Widzę teraz jak sobie mój brat żyje na studiach. Po swojemu, nikt mu nic nie mówi, nie każe. Idealnie :)[/QUOTE]Obiadki szczegolnie :evilbat: [quote name='Angi']dobry deeen :D[/QUOTE] A witamy w naszych skromnych progach :grins:
  3. Wredoto Ty :evil_lol:
  4. [quote name='maciaszek']To wiele straciłaś... Warto zajrzeć głębiej :).[/QUOTE] Moze kiedys zrobie sobie takie zwiedzanie ojczyzny ;) Ale wiesz jak to jest z psimi transportami... byle dojechac ;) Taaaa, pojade do Lodzi zwiedzic Ikee :grins:
  5. Sliczne to male spanielatko :loveu:
  6. MAcie Figutke i lece spac :grins: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-XZ4enXL3Q34/TgskIvinkKI/AAAAAAAABqs/Tq7bHFKifbk/DSC_7191.JPG[/IMG] [B][COLOR="blue"]Pamietajcie zeby udostepniac!!![/COLOR][/B] [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=223641704336419[/url]
  7. [quote name='kalyna']ja też zawsze chciałam mieć starszego brata :) nawet długo rodzicom gadałam, aby adoptowali :) bo stwierdziłam, że jak się urodzi to i tak nici z tego bo będzie młodszy... ehh jestem nienormalna :)[/QUOTE]Byloby faaajnie... bronilby mnie :loveu: Pokazal co to znaczy dorosle zycie :loveu: A tak to co... ja robie za starsza siostre dla mlodszego brata, to niesprawiedliwe :D [quote name='justyska2'] on jest inteligentny - tylko skromy i to ukrywa :P[/QUOTE]Taaa... Robi nas wszystkich w konia :evil_lol: [quote name='nicnasile']No fajnie, że mam 3 STARSZYCH braci. Zawsze kto ma mnie z imprezy odebrać :) I miałam starsze znajome, bo biegały za bratem, to najpierw do mnie podchodziły, by wypytać czy mają szanse, hehe. Oni są o 6,5 lat starsi ode mnie, więc inie mamy jakiegoś super kontaktu ;-) z tym 2 lata starszym chyba najlepszy :) Figa, nieeeee :evil_lol:[/QUOTE]No i wlasnie o to chodzi! Oddaj mi jednego :lol: Ja Ci dam nie :mad:
  8. [quote name='Silky123']No wiem, wiem. Tylko, że chyba od 11 części, albo może 9 .. zaczynają się po niemiecku i nic nie rozumiem. ;p[/QUOTE]Po angielsku sa tez :grins: [quote name='nicnasile']Jeden spoko, skończył prawo, ale się z niego śmieję, bo nie ma dziewczyny. Ostatnio na święta kupiłam mu takiego psa z kiwającą głową do samochodu, bo choć to fajny gadżet, kojarzy mi się z takimi starymi dziadkami jeżdżącymi cinquecento. Śmiejemy się, że on to stary kawaler będzie ;-) Ale spoko brat. Drugi to porażka. ! A trzeci spoko :) No, a rodzice raczej dumni. Mama może to ukrywa, ale od razu po cichu zadzwoniła do swojej przyjaciółki i pochwaliła się, że zdałam ;-) Tata namawia mnie na złożenie papierów na więcej kierunków, ale mnie nie interesuje nic innego niż AWF :([/QUOTE]Spoko, jeszcze go znajdzie ta dziewczyna :grins: Na to nigdy nie jest za pozno :grins: CZemu porazka? CHolera ja naprawde chcialabym miec starszego brata! Jak masz takie plany to sie ich trzymaj ;) Ja bede zaciskac kciuki :multi: [quote name='nicnasile']Dzięki dzięki. No ja mam nadzieję, że się dostanę, bo jak nie to nie wiem. Nie wytrzymam tu, w Bydgoszczy,w domu. Już mi się marzy studiowanie poza domem :)[/QUOTE]To Ci sie odmarzy jak zaczniesz :evil_lol:
  9. [quote name='magdabroy']Dostojniej i kropka :mad: No wiesz co Sylwia?! TZ pojechał do PL a Ty już za innymi się oglądasz?:mad::eviltong:[/QUOTE]Ok, niech Ci bedzie :evil_lol: [COLOR="white"]Ale i tak uwazam ze grozniej :evil_lol: [/COLOR] Hahaha :evil_lol: :scared: [quote name='Silky123'][URL]http://www.pictureninja.com/pages/germany/s-bahn-munich.jpg[/URL] Lubię pociągi .. :loveu: :eviltong: Znacie to ? :evil_lol: Jak nie to na rozbawienie (na 0:10 się zaczyna. ;))[/QUOTE]No pewnie ze znamy :evil_lol: Jest tego duzo duzo wiecej :evil_lol: [quote name='kalyna']Ehh ja czytając Wasze wypowiedzi to mam zaje*** rodziców :) coby nie było to mnie zawiozą, a jak coś to ja ich. Z wszystkiego się cieszą itp. Owszem maja swoje odchyły ale tak to super jest :) a szczurek wymiata :) ale on ma lekkiego zeza :) i udostępnione :)[/QUOTE] Ja moze narzekam ale i tak bym ich nie zamienila na innych, w zyciuuu :loveu: A odchyly kazdy ma ;) Takie zezowate ciury sa najlepsze :loveu: Caly ich urok w tym :D Dzieki :loveu:
  10. Witajcie pieknosci :loveu: Bawcie sie dobrze i ... fotki przywiezcie :grins:
  11. Jechalam tylko obwodnica :evil_lol:
  12. [quote name='nicnasile']Mam 3 starszych braci :) Czy ja wiem czy fajni? :roll: o, haha, fajne zdjecie profilowe na fejsie![/QUOTE] Czemu nie? :evil_lol: Dzieki :grins: Udostepnij jesli mozesz, bylabym bardzo wdzieczna :oops:
  13. [quote name='nicnasile']TAAA! Skąd ja to znam!!! :lol: Orany, czyli to jest metro? Lubię metro! Ostatnio w Warszawie polowałam na jedno :) [url]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/254993_1384850357350_1714760494_619064_7479437_n.jpg[/url] Tak, mój brat studiuje w Poznaniu i zawsze jak jadę,to mi pomaga. Teraz już sama wszędzie jeżdżę, bo ogarnęłąm co i jak, ale na początku spoko. Do IKEI kawał drogi, a że kiedyś mi obiecał, to pojechaliśmy :)[/QUOTE] Pociagi miejskie ;) Fajne :loveu: Ale CI dooobrze... Masz starszego brata :loveu: A fajny? :evil_lol: [SIZE="5"][B] Kochani dolaczcie do wydarzenia i rozsylajcie!! [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=223641704336419&view=wall&ref=notif&notif_t=event_wall[/url][/B][/SIZE]
  14. No to wspolczuje... Lezajsk na szczescie nie rozwija sie pod nich ;) Ale jak juz w nim sa to wkurza mnie to ze laza srodkiem ulicy... A w Lodzi bylam :D Przejazdem :D
  15. [quote name='Polari']Ja też Sylwio. ;) Nawet kichnięcia się boi. ;) A ludzie w parku to z chodzą z dróżki jak Teme widzą. Tema ma znaną. ;) Mysza uwielbia wodę. ;) Tema średnio... udało mi sie podlinkować banerek! :multi: Ja mam takiego tate...[/QUOTE]Ja mialam w moim pieknym wsiowym Grodzisku taka babunie ktora na moj widok uciakala (doslownie!)... przechodzila na drugi koniec ulicy, szla rowem, albo biegla jak bylam za nia... :evil_lol: Zdjecia w wodzie zawsze mi sie podobaly a moje kropki jej nie lubia... echhh :shake: I ciesze sie ze udalo sie podlinkowac ;) to nie jest trudne, trzeba tylko wiedziec na co klinkac ;) [quote name='nicnasile']No to podobnie! Jak odmówię, to mówi, że ważniejsze są koleżanki, mecze, ktośtam, skoro tak, nie mamy o czym gadać. Porażka. Bo ja naprawdę często z nią jeździłam! Między maturami przychodziła i pytała, czy odwiozę ciocię, mówię, że tak, w ramach przerwy mogę. No i jechałam, choć traciłam cenne 30min nauki prezentacji. Ale w pewnym momencie powiedziałam stop. Samochód sprzedaliśmy, bo już zaczęło się pakowanie kasy w niego. Moja mama nie jeździ, ma prawko, ale tzw "torebkowe". Co to jest Sbahn ?? Sorki, jak z błędem. Tak! Pojechaliśmy na drugi koniec Poznania po szczurka! :)[/QUOTE] ALbo.... Kupie sobie cos nowego, lece do niej i pokazuje... ta kiwa glowa i "no fajne".... tydzien pozniej mam to na sobie a ona na to "a Ty co znowu kupilas? nawet nie pokazesz tylko kitrasz wszystko" :roll: MOja mama jest najbardziej zakreconym czlowiekiem jakiego znam :evil_lol: A Sbahn to [IMG]http://www.pictureninja.com/pages/germany/s-bahn-munich.jpg[/IMG] Tym Sbahnem jade do miasta :evil_lol: A tu Mapa sbahnow i Ubahnow (metro :lol:) [url]http://www.mvv-muenchen.de/web4archiv/objects/download/1/netz04a4.jpg[/url] ja mieszkam w Eichenau (czerwone S4) Hahaha to masz swietnego brata! :evil_lol:
  16. Ueeeee to rzeczywiscie Cie usprawiedliwia ;) Macie zydow? :D Ja mieszkalam obok Lezajska to co roku jest tam ich prawie tylu co normalnych mieszkancow :lol:
  17. [quote name='nicnasile']Nie wiem o co mojej chodzi, cieszę się, że ktoś mnie rozumie :calus: Największe kłótnie zawsze były o samochód, że ja nie mam czasu nigdy, żeby z nią gdzieś jechać, że nie szanuję jej czasu itd. A tak naprawdę to ona nie szanowała mojego. Spóżniałam się na trening, bo wiozłam ją na cmentarz. Nienawidzę tego. Sprzedałam samochód, nie ma problemu. Ale i tak nie gadamy. Haha, żałuję. Choć jak spytała o ustne i powiedziałam 90% i to u wicedyrektorki, to się zdziwiła :evil_lol: Tak, szczurak na złe emocje. Super jest :) Najpierw miał takiego mójbrat i mu kradłam. Aż się zlitował i pojechaliśmy przed wczoraj w Poznaniu do Ikei,bo u nas nie ma :)[/QUOTE] U mnie jest odwrotnie. Moja mama powie "a", a ja wsiadam w auto i jade... Zawiezc ja tu, tam, podrzucic ciocie, pojechac po znajoma... zawsze ja i nie moge odmowic. Ale jesli chodzi o np zawiezienie mnie gdzies (np wczoraj do Tomka, glupie 10km, pozegnac sie :placz:) to wielce oburzona... bo przeciez sa Sbahny! :roll: A Sbahnem nie mam bezposredniego polaczenia i robie 50km :( To mamie tez usta zamknelas :grins: Nie mow ze pojechaliscie specjalnie po niego :evil_lol:
  18. [quote name='nicnasile']Rodzice nie są dumni ;-) Z mamą od ponad miesiąca nie rozmawiam, już nawet nie pamiętam o co poszło. Oczywiście przez telefon ironicznie mi pogratulowała wyniku z geografii. :roll: Tata zadowlony, bo baliśmy się, że nie zdałam matematyki, ale dałam radę. Babka od polaka? Kurde, chyba aż jej mejla wyślę! W ogóle to też śmieszne, lepiej zdałam rozszerzenie polskiego niż podstawę! :) Podstawa tylko 60%, a rozszerzenie te 68%. I jak już pisałam, to daje mi naprawdę dużo w rekrutacji. A to było na zasadzie "A spróbuję, nic nie tracę". Szczura karmię złymi emocjami i obawami. Wszystko bierze do siebie i niesamowicie mi pomaga przeżyć stresowe sytuacje :) Tak, jest z Ikei. Były tylko takie szare i białe. Stwierdziłam, że biały i tak zaraz byłby szary, więc od razu wolę szarego :evil_lol:[/QUOTE] To widze ze mamy podobne mamy :evil_lol: Zaluj ze nie moglas widziec miny nauczycielki kiedy po raz pierwszy zobaczyla wyniki :diabloti: A wiec to taki scurek kieszonkowy i pudelko na zle emocje? :lol: Ja mam takiego rybka :grins: Mam jego fotki ale nie nadaja sie do publikacji :evil_lol:
  19. A jaki to problem? Ja lezalam kiedys na chodniku i robilam psom zdjecia :evil_lol:
  20. [quote name='Polari']Możesz mi mówić Justyna. ;) E tam, w końcu się przełamie. ;) Tema też boi się wszystkiego. ;) Nawet widać na fotkach balkonowych że aparatu też się boi. :eviltong: A do wody weszła tylko dlatego że Mysza weszła. :eviltong: Ja wchodziłam na taki podest, one miały długą smycz więc sobie popływały. ;) Ale nie proponuję go wrzucać na siłę. Dostanie urazu do wody. ;) Moja Mycha też miała przez krótki czas uraz bo pierwszy raz miała pływać więc zabrałam ją sobie nad staw i ją spuściłam. ;) A ona z najwyższego miejsca wskoczyła do wody! I co? Zanurzyła się w wodzie aż tak że nie było jej widać, ale nie powiem że to nie wyglądało śmiesznie jak tak wskoczyła z rozbiegu do wody. :evil_lol: * Ooo szczurek z IKEA? Ja mam brązowego. ;) Jest wielkości myszki a moja świnka morska się go boi. :evil_lol:[/QUOTE] Ok, zanotuje sobie Justynko :evil_lol: Ja jestem Sylwia :grins: Ale dla znajomych Ponczus :grins: Taaaaka duza i tak groznie wygladajaca a boi sie wszystkiego? :shock: Psy sa ciekawe... :lol: Marcelek ma nieznana przeszlosc i orzeszek zamiast mozgu wiec wszystko mu zawsze wybaczam :evil_lol: A Figowa przekonala sie do wody wlasnie po tym jak ja w nia wrzucalam... bo normalnie to zblizala sie na metr do niej i ani rusz :evil_lol: A teraz sama wchodzi i widac ze ma z tego frajde :loveu: Nie plywa co prawda, ale mnie cieszy to ze w ogole w nia wchodzi ;) :multi:
  21. 92% wooooooo, to naprawde genialny wynik :klacz: Alem dumna, alem dumna!!! :loveu: Rodzice pewnie tez? :cool3: A babke od polskiego... :2gunfire: Niech baba patrzy i nie dowierza aaa co :cool3::cool3: A scur... no normalnie bomba :loveu: Czym go karmisz? :diabloti:
  22. [quote name='Polari']Dzięki. ;) Ja też je kocham. :loveu: Na dworzu takich nie dam rady zrobić... :( Chyba że wybiorę się z Mychą do babci na działkę to tam się położę. ;) A nie podlinkuję bo nie umiem. :oops:[/QUOTE] W zielonej trawce psie nosy wygladaja jeszcze lepiej :loveu: Skopiuj kod z ramki ;) [HTML][URL="http://www.dogomania.pl/threads/206117-Mysza-amp-Tema-czyli-niesforny-labek-amp-bojaźliwy-rotek"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18049/35bed636001dfa774dc13597/0/polari[/IMG][/URL][/HTML] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/206117-Mysza-amp-Tema-czyli-niesforny-labek-amp-bojaźliwy-rotek"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi18049/35bed636001dfa774dc13597/0/polari[/IMG][/URL]
  23. [B]Kaja[/B] dzieki :) [B] Polari[/B], z Marcelkiem od dluzszego czasu stoimy w miejscu :lol: On sie boi wszystkiego i nijak nie da sie tego zmienic :shake: Ale licze na to ze postepy w koncu jakies beda... ;)
×
×
  • Create New...