-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3WDvcQhQE5s/Tgsk7Vz5kqI/AAAAAAAABrA/aunX4pLx39I/DSC_7247.JPG[/IMG] Bono... bosz, kocham go :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']no i masz. ;d moze to mnie miesza w oczach, prawdopodobne. kurcze, szukam innego ale ni mam :D no w sensie nie wiem, dupa nie chce mi sie szukac. chociaz...moze zaraz. ale mnie tez sie podoba. btw mam pytanie, nie korci Cie cos jasniejszego, jakas staleczka? :) ostatnio mialam przyjemnosc focic beagle <3 [url]http://img834.imageshack.us/img834/2126/dsc5497t.jpg[/url][/QUOTE]Hahahaha co pilas? :evil_lol: Tak, marzyla mi sie... i mysle czy kupic za ok 2 miechy 50mm 1.8, czy poczekac 3 miesiace i kupic 1.4? Jak myslisz? [quote name='kalyna']mogę podrzucić CI pomysł :) ja mam na całą ścianę fototapetę wodospadu :) a ściany zielone, sufit żółty, a nad łóżkiem naklejki słoneczniki :) i tam jest trochę miejsca to marudzę tacie o tablicy korkowej, a on za żadne skarby mi jej nie powiesi :( więc będę na taśmę, albo klej kleić zdjęcia :D i plakaty :)[/QUOTE]Myslalam raczej jakiejs tapecie, delikatne kwiaty... ogladalam takie ze uuoooo :loveu: Ale trzeba to zamawiac i dlugo sie czeka :( Wiec na razie pozostane przy farbie ;) A dziura w scianie to nie problem... po tym wszystkim co ostatnio robilam to sama bym Ci ja zakleila w razie potrzeby :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='justyska2']zignorowałaś mój poprzedni komentarz :P fajny pomysł z tymi ścianami :D ja mam jedną czerwoną i 3 żółte :D mega ciepło w nim[/QUOTE] :shock: Yyyy.... gdzie???? :shock: Chyba rzeczywiscie mi juz na oczy pada :evil_lol: EDIT Nie zignorowalam :grins: Odpowiedzialam ale bez cytatu ooo :obrazic: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']#@w%$#^! usunął mi się post z jakże dogłębną analizą twojej twórczości. powiem tylko tyle, że nie umiem tego zrobią, ale już wiem dlaczego nie umiem. otóż ten kwiatek mi się podoba, ale bardziej podobałby mi się, ajkby obszar ostrosci był większy, a nie ma już go na płatkach. BINGO ! czaisz o co mi chodzi? :D [url]https://lh3.googleusercontent.com/-fptwmy2Wyds/SBy4sRjJ2GI/AAAAAAAACq8/BxMnZiga750/s640/P5031759.JPG[/url] <-- nieważne, że inne ujęcie, nie mogę znaleźć innego kwiata w mojej kolekcji, tu widac o co mi chodzi, ze wlasnie uwieeeelbiam ostro całe. nawet nie umiem tego nazwać :)[/QUOTE] ALeee... :lol: [url]http://img848.imageshack.us/img848/1610/dsc7244u.jpg[/url] Wydaje mi sie ze kwiatek jest ostry? A moze ta pozna godzina mi miesza w oczach? :oops: Albo po prostu nie rozumiem o co kaman :D Mi osobiscie sie podoba, koooocham takie zdjecia :) [quote name='kalyna']a co ma być brązowe? jakieś szablony? czy wzorki a może naklejki? pomysł fajny :) na koniec pochwal się fotkami jak to wyszło :) tylko mi rodzice nie pozwalają żadnych obrazków wieszać, coby dziur nie było, więc mam wszystko ponalepiane i też myślę o jakiś fotach :) ale najpierw jakieś fajne muszę znaleźć....[/QUOTE]Tego jeszcze nie wiem :diabloti: Widzialam ostatnimi czasy tyle wzorkow, tapet i kolorow farb ze mam tego wszystkiego powyzej uszu :evil_lol: Na razie zrobie na zielono, planujemy jak najszybciej sie przeprowadzic, a pozniej bede wymyslac :evil_lol: Ja juz dawno mam wywolane niektore fotki i wsadzone w artystycznym nieladzie w antyrame :loveu: I dziure w scianie :diabloti: -
Bibi wyglada jak pluszak :lol: :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzieki :loveu: Kompletuje zdjecia do mojego pokoju. Planuje je*nac sobie sciany na zielono z brazowymi elementami.... jedna sciana biala iiiii na tej scianie powiesic wscieklo zielone zdjecia :loveu: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Czyli zadowolona z zakupu? :grins: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile']Wiem o tym, dlatego szaleję :evil_lol: Wspomnienia pozostaną... :) Te najlepsze to na pewno :) Śliczny kwiat, trochę bym podostrzyła jednak :)[/QUOTE]Zazdroszcze Ci tych koncertow :loveu: A mozesz go wziac w obroty i pokazac mi jak? :siara: Prosze :lol: :modla: [quote name='magdabroy']Dawaj więcej kwiotków ;)[/QUOTE] Ni mo :evil_lol: [quote name='Onomato-Peja'][url]https://lh4.googleusercontent.com/-l0dLU_pDWQ4/TgsjHckf-yI/AAAAAAAABo8/dv1HnmmgDYo/DSC_6863.JPG[/url] :loveu: Widzę nowe obróżki fundnęłaś. :) Do pyska im.[/QUOTE] Tak :grins: I dzieki ;) Juz myslalam ze nikt nie zauwazy :lol: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
http://img228.imageshack.us/img228/8594/dsc1028o.jpg Ouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :mdleje: Jak te cienie dziwnie padaja..... MAGIA :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='nicnasile'][URL]http://img3.imageshack.us/img3/1892/dsc6472b.jpg[/URL] :loveu: Gratuluje zakupu :-P Ja sprzedałam jeden obiektyw,by kupić drugi i co? Gó... Jade na Opener'a haha. A jutro wyniki matur :shake::placz:[/QUOTE] To tylko rzeczy materialne... :diabloti: a wspomnienia sa bezcenne :loveu: [URL=http://img848.imageshack.us/img848/1610/dsc7244u.jpg][IMG]http://img848.imageshack.us/img848/1610/dsc7244u.th.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Mam jeszcze ok 20 fotek i bedziecie musieli sie nimi zadowolic... aparat jedzie na tydzien do PL :grins: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-bwKTjNX793c/Tgsjd-A3YAI/AAAAAAAABps/mZBKCKKSduA/DSC_6983.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-eyFvSkLJG5o/TgsjlLdWUJI/AAAAAAAABp4/Lcl4J0k3v5Y/s576/DSC_7023.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-2qw0ltbP264/TgsjmDMQt8I/AAAAAAAABp8/sgXSeHZ7zRY/DSC_7053.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-WpyDnGXGMi0/TgsjnSVnDSI/AAAAAAAABqA/oVr4carWDZ0/DSC_7056.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2GXvpF9Fte8/TgsjsYs6bWI/AAAAAAAABqE/Ey5LDUGvrxc/DSC_7058.JPG[/IMG] [B][U]Jesli macie dla mnie jakies podpowiedzi to bede bardzo wdzieczna :shake: [/U][/B] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Figowa :lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-10-SNvYPUr0/TgsjRZBLFeI/AAAAAAAABpM/9bFaDtuTFBQ/DSC_6909.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-HgXoNl1HA7A/TgsjWIzu4cI/AAAAAAAABpU/sxyvV2-bNpc/DSC_6920.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-09--P-O6Y1w/TgsjXaCdxVI/AAAAAAAABpY/l_taJG-XnLE/DSC_6926.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-bl0g6qWvRbM/TgsjYhv5rNI/AAAAAAAABpc/JXMiaV_xEUw/s576/DSC_6941.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-veCH4caxP4E/TgsjbApVOCI/AAAAAAAABpk/ArlAfDPyoLE/s576/DSC_6954.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
No to pare wczorajszych gniotkow ;) [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-0T5mP7l3m9Y/Tgsi2i2BSAI/AAAAAAAABog/rMd5tdHjDQM/DSC_6666.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-dHYA7t6LCTI/Tgsi4AAz0ZI/AAAAAAAABok/Z9wyw_eqygs/DSC_6720.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-l0dLU_pDWQ4/TgsjHckf-yI/AAAAAAAABo8/dv1HnmmgDYo/DSC_6863.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-AXS41eQueEE/TgsjOq6xKOI/AAAAAAAABpE/kBdbUloiL5Q/DSC_6875.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1jPTiyjRSbE/TgsjPyi8EWI/AAAAAAAABpI/TXUEbVl7kTU/s576/DSC_6903.JPG[/IMG] -
Jaki boski.... wyglada jakby podnosil lapke i.... "ja! ja! ja chce!!!" :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Onomato-Peja']O matko, Figowa, co za zmiana w psich zdjęciach! Na lepsze oczywiście. :) No to trzymam kciuki, żeby szczur się ładnie chował. :lol:[/QUOTE] :grins: Bardzo mi milo Karo ze Ci sie podobaja :multi: A i dziekuje, bede o niego dbac :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='justyska2']super fotki :)[/QUOTE]Dziekuje :multi: [quote name='magdabroy']Hihihi to dzięki mnie :evil_lol:[/QUOTE]Tak jest :evil_lol: [quote name='BBeta']Gratuluje ;) Pierwsze cyknięcia wyszły bardzo obiecująco :cool3:[/QUOTE] Mam nadzieje ze sie polubimy :grins: I dzieki :) [quote name='ania90']kropki na lace :loveu:[/QUOTE] Dzien dobry Aniu :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dwie fotki kropkow i lecem ;) [IMG]http://img703.imageshack.us/img703/7189/dsc7207.jpg[/IMG] [IMG]http://img843.imageshack.us/img843/6805/dsc7215w.jpg[/IMG] -
Piekne fotki z wystawy, widze dozie :loveu: Dalmatkow nie masz? :siara:
-
Dzien dobry faflunce :loveu: Oohohooo, Frodzinki sie dorobilas fiu fiuuu :cool3: Dobra decyzja Pati ;) Moj wet mowil ze cieczka moze po sterylce sie pojawic jesli sterylizacja nie byla dokladna i np zostal maly kawaleczek jajnika. Sunia ktora mialam na DT tez nagle po 2 latach dostala cieczki :roll: Ja chce fotki ze slubuuu :multi:
-
Nero- mój kochany synuś :( (*) żegnaj kochanie :(
:: FiGa :: replied to Aleksandrossa's topic in Galeria
[url]http://img28.imageshack.us/img28/9449/dsc0404li.jpg[/url] Boskie :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dzis na spacerze niczego fajnego nie wyciagnelam - psy nauczone sa trzymac sie mnie blisko... :roll: I za goraco bylo, po 15 min na lace zmylismy sie do domu ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']A wiesz, że ciocia ma zobowiązania (kupowanie prezentów, odwiedziny itp.)?? :evil_lol: Lumpek się nie znęca nad Torą, on tylko pokazuje, że ma do mnie "pierwszeństwo" :diabloti: A Marcel też "nie pływający"??[/QUOTE]O ogladanie szczescia na pyszczku kiedy te prezenty dostaje aaaaa :loveu: Szacun dla Tory ze grzecznie mu na to pozwala... no chyba ze kot to wymusil innymi sposobami :diabloti: Marcel? :shock: Na 1m do wody sie zblizy... nie wiecej :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Kaja10014']Łaaa, a gdzie uderzacie? :cool3:[/QUOTE]Podkarpacie ;) [quote name='justyska2']też go mam, też go mam :D i jestem bardzo z niego zadowolona[/QUOTE]Oooo.... bede w razie pytan i watpliwosci walic do Ciebie :D A nowy domownik zostal oficjalnie ochrzczony.... szczurem :diabloti: Tak mi sie to spodobalo hahaha :evil_lol: -
Kochana sunia :loveu: