Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Nie mialam aparatu w rekach ponad tydzien juz :grins: Za chwilke wybywam z domu i wracam wieczorem... moze jutro? :niewiem:
  2. Czesc Kochani :calus: Na dogo jestem z doskoku, ale nie mam fotek, wiec tutaj nie zagladalam :oops: Macie racje - moglam napisac :oops: Duzo sie dzieje :loveu: Malo mam czasu na cokolwiek :shake: Kotka ostatecznie zostala Mia ;) Z psami nic sie nie zmienilo. No moze tylko to ze psom puscily nerwy (wlasciwie Marcelowi - Figowa traktuje ja jak powietrze) i jak ona zaczyna do nich skakac to ja strasza i sie uspokaja, nie bylo powazniejszych starc ;) Onajest naprawde wredna :lol: Potrafi wskoczyc na kanape na ktorej lezy Figa a przechodzac obok jej glowy zaczac udezac lapa w pysk - Figowa nic, a Marcel sie zerwal w obronie... jednak za ciotowaty jest by naprawde kotke uszkodzic, wiec jedynie nad nia stanal i zabulgotal gardlowo :evil_lol: Pogoda u nas do dooopy :shake: Albo pada, albo leje jak z cebra :shake: Ja chce juz slonce :placz:
  3. [url]http://img402.imageshack.us/img402/8813/dsc0682d.jpg[/url] :loveu:
  4. Oooooooooooo Patiiiiiiiiiiiii.... Az mi sie lezka z oku zakrecila! Serio! Cudowne masz te fotki... :loveu: :loveu:
  5. Mamy obroze, jestesmy wykapani w szamponie anty i zakropieni a i tak z kazdego spaceru wracamy z kleszczem :shake:
  6. Tez kiedys myslalam ze las to super opcja dla psiakow, teraz wiem, ze owszem... nawet BARDZO SUPER.... Super dla kleszczy... Pozdrawiamy cieplutko ;)
  7. Czemu ufff? Niech no malenka znajdzie dobry domek jak najszybciej... wiecej bid czeka... :( I trzymamy kciuki za powodzenie!! Oby to byla wyjatkowa rodzina dla tej wyjatkowej suni :loveu:
  8. Tyle mnie tu nie bylo, a tu... :( Kurcze nie wyobrazam sobie przez co przechodzilas... najwazniejsze ze nie daliscie sie oboje :calus: Zdrowka piesku :calus: Patrz co znalazlam :placz: http://www.dogomania.pl/threads/211302-Jestem-PON....czyli-POLSKI-OWCZAREK-NIZINNY-szuka-pomocy-na-CITO!!!?p=17268598
  9. Dla mnie najwazniejsza rzecza fotoblogow sa rozmowy z dogomaniakami, fotki to tylko mily dodatek, no ale.... ludzie maja rozne priorytety ;)
  10. Z moich ogloszen nikt nie dzwonil? :( Trzeba dobrego tekstu... i dobrych zdjec............
  11. [quote name='Akrum']FiGa a ja bym tak nieśmiało chciała przypomnieć o odesłaniu podpisanej umowy adopcyjnej :)[/QUOTE] Zabij mnie, ale zupelnie mi to wylecialo z glowy! :splat: Dzis postaram sie to zrobic ;) [quote name='Luzia']Ja na Comie ostatnio bawiłam się tak dobrze, że aż torebkę stawową sobie zepsułam o czym dowiedziałam się dopiero rano jak z nogi mi się balon zrobił :diabloti: :obrazic: Ej no serio one już w ogóle kolorów nie miały :diabloti: Już to widzę, jak tylko wróci to będziesz miała ciekawsze rzeczy do roboty :diabloti:[/QUOTE] Nie pisz mi nawet :placz: Na happysad bylam 3 razy, na irze... stracilam rachube, a na Come jeszcze nie udalo mi sie pojsc :placz: Znajdz sobie w koncu faceta, mi juz znudzilo sie udawac mezczyzne :obrazic: Zalozysz sie? :mad: :siara: Nie wiem co masz na mysli :diabloti: [quote name='Angi']Szczurzysko sobie PL zwiedza , a ty w domu siedzisz? :D :D[/QUOTE] Nie narzekam :grins:
  12. CZeeesc :multi: Wspolczuje tej paskudnej pogody, u nas od 3 dni swieci slonko :loveu:
  13. Wycieczka w gor sie szykuje :loveu: A gdzie? ;)
  14. [quote name='nicnasile']Nie ! Nie było, przynajmniej na Sistars. No masakra ludzie byli. ;) a na Prince może i tak, nie widziałam dobrze. Ale był mega koncert i ludzie bawili sie super, przynajmniej tam, gdzie ja stałam. :) No to ja, hahhaah :evil_lol:[/QUOTE]Moze w zlym miejscu stalas :diabloti: Jesli chodzi o koncerty to marzy mi sie..... Coma, ira, happysad... :loveu: [quote name='Luzia']Bo Ty mnie nie kochasz już i dlatego nie pamiętasz o czym pisałam :-( No a nie? Tamte ze 100 lat miąły :eviltong:[/QUOTE]:scared: Bo mam kogos innego... wybacz :oops: Oj tam oj tam :evil_lol: [quote name='Tina.Sara']cześć buraki :diabloti:[/QUOTE]Czeeesc cwikly ;) [quote name='Polari']No, Sylwia zaniedbujesz nas. ;) Poproszę fotki. :-D[/QUOTE] A czym mam je zrobic? Widelcem? :evil_lol: [quote name='magdabroy']Kupiła sobie szczura i ma nas w dooopie :eviltong::evil_lol:[/QUOTE] SZczur zwiedza PL wiec ja sobie wypraszam :evil_lol: (wlasciwie to dzis wrocil, wiec ktoo wie :cool3:)
  15. http://img807.imageshack.us/img807/6428/dsc1464.jpg :loveu: :loveu: Piekna! :)
  16. [quote name='nicnasile']No to da rade. Duzo przeciez daje wyobraźnia, pomysł na fote... Kurcze, fajny ten Opener :) Bilet na 1 dzień kosztował mnie 165zł! Masakra! Ale nie żałuję! Do tego dojazd naszą piękną polską koleją. No ale dla takich chwil warto żyć, że tak powiem. ;D Ale jak widzę niektórych ludzi, to coś mnie strzela. Jedzie na taki koncert i...stoi jak kołek i jeszcze się dziwi, że ktoś się bawi, skacze. No, nie wiem może to ja jestem dziwna, że się bawię na koncercie, na który jadę specjalnie przez pół Polski? :diabloti: Rozumiem, że można nie lubić wykonawcy, czy czekać na następnego, no ale...można zawsze się dogadać, zamienić, że 1 koncert my pod barierkami, następny wykonawca zmiana jak komuś zależy. Ale nieee! Ale to ludzi problem. Ja się bawiłam zajebiście 8) Ludzie w kurtkach, niektórzy czapki mieli, bo zimno i deszcz. A my z kumpelą na krótkich, bo tak nam gorąco było ;D Na szczęście nie padało :):):) [url]http://galeria.trojmiasto.pl/Publicznosc-na-Sistrars-82600.html?id_watki=1306&pozycja=14#foto[/url] :evil_lol:[/QUOTE]:siara: :siara: :siara: Noooo... ok wyszly... niektore :siara: Ale widzialam tylko 9 :siara: Szkoda byloby mi tej kasy.....gdybym miala stac i tylko gapic na scene...zabawa jest najlepsza :evil_lol: A bylo pogo? :evil_lol: Hahaha na zdjeciu jestes Ty? :cool3: :evil_lol: [quote name='Luzia']Bo mnie znasz :diabloti: (...) Widzę, że nowe obroże w końcu piesom kupiłaś :cool3: [/QUOTE]Juz nawet nie wiem o co chodzilo :evil_lol: Musisz nas czesciej odwiedzac buraku :mad: W koncu? :mad:
  17. Bo jest za drogi a ja jestem taka ze jak cos mi sie spodoba... ;)
  18. [url]http://i1080.photobucket.com/albums/j337/KarolinaSzczepanska/KropleII.jpg[/url] Aaaaaaa :loveu: I Ty narzekasz ze padalo :loveu: :loveu: :loveu:
  19. [quote name='ania90']kicia slodki:)[/QUOTE];) [quote name='Czarna_Owieczka']ooo rajku ten kot mnie rozwala :lol:[/QUOTE]:grins: [quote name='nicnasile']TZ se poradzi na weselu ;D ja chcialam powiedziec ze wróciłam z Open'era Sistars grali :loveu: i PRINCE :loveu: maaaaaamo![/QUOTE] Hahaha ja czekam niecierpliwie na jakies fotki z wesela, ciekawe czy udalo sie stworzyc cos fajnego :loveu: TZ jest... mozna by powiedziec troche artysta - dobrze rysuje, lubi nagrywac filmiki i montowac je w naprawde ciekawy sposob :loveu: I ma swietne, zaskakujace pomysly.... wiec kto wie... ;) Woooo opowiadaj :multi:
  20. Prawda? :loveu: Zycze wiec ciaglego rozwoju :cool3: Ja bym sie do podobnych rzeczy nie nadawala, bo nawet jesli udaloby mi sie zrobic fajna fotke to nie chcialoby mi sie systematycznie wrzucac tego na bloga :evil_lol: Takze podziwiam i... zycze jak najlepszych ujec :cool3: Rozmawialam przed chwilka z TZtem i... jest fotografem na weselu swojego kuzyna... :evil_lol: Jeszcze wczoraj przez tel tlumaczylam mu jak to wszystko dziala (bo uparl sie ze na auto robic NIE BEDZIE) a dzis kazali mu robic fotki :roflt:
  21. [quote name='magdabroy'] Ja nic nie widzę do okoła zdjęcia :eviltong: A nad Torą muszę popracować, żeby ją tak obfocić :p[/QUOTE]Oj no :D Srodek zdjecia jest jasny, a im bardziej do brzegu tym ciemniej :loveu: Nie widzisz tego? Ale fakt - mi juz na oczy pada, wiec moge sie mylic :D To pracuj kochana bo masz potencjal :cool3:
  22. Ale swietnie wyglada! ;) Inne fotoblogi, czy tez te na onecie nie umywaja sie do niego ;) I jeszcze kicius :loveu: [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/1f625d42ce8192a912c0839671139ce8.gif?1308599213[/IMG]
  23. http://img708.imageshack.us/img708/494/dsc1340h.jpg Ten obiektyw robi taka lekka winietke do okola zdjecia czy mi sie wydaje? :loveu: http://img268.imageshack.us/img268/1535/dsc1353o.jpg Swietne kolory :loveu: http://img17.imageshack.us/img17/8996/dsc1226w.jpg Uaaaa :loveu: O cos takiego z Tora w roli glownej mi chodzilo - pies (w tym przypadku delfin) zajmuje prawie caly kadr - zdjecie jest bossskie :loveu:
  24. Haha tez tez tez :D:D Karola, widze ze wlasnej stronki sie dorobilas :multi: Rozwalajace sa te psy :loveu: [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/64a7e7f2cc91bc63dd47a6313bb8b4c9.gif?1309453500[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/9b269b7e2a2d668c66fb3376b0cfeae0.gif?1309269605[/IMG]
  25. http://img191.imageshack.us/img191/8696/dsc1280f.jpg W Monachijskim zoo to ptaszysko chodzilo za pracownikiem i wyrzucalo mu wszystko z kosza :evil_lol: Pracownik smieci zamiatal i wrzucal je do kosza, a ptak dziobem wyrzucal z powrotem :evil_lol: Flamingiii :loveu: Tygrysek, lew :loveu: Hieny!!! Zarabiste :D Ze o delfinach nie wspomne.... mega! :D
×
×
  • Create New...