-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Azulka 07.05.2004-17.07.2008 przepraszam Aniołku...
:: FiGa :: replied to g_o_n_i_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Brakuje Tojego rozesmianego pyszczka... -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
:: FiGa :: replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przytulam, pamietam.... -
Grys już nie będzie cierpiał... [`]
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wracam wspomnieniami do Ciebie Grysiu... -
14 letni Bouli- juz nie cierpi :(:(
:: FiGa :: replied to Marta_Ares's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Pamietamy piesku.... -
[url]http://img30.imageshack.us/img30/2271/zdjcie0137i.jpg[/url] Prawie jak kameleon ;)
-
Dzien dobry kochani ;)
-
Czy tam u was tez lato puka do drzwi? Pamietamy Saruniu...
-
O jakie piekne zdjecia :multi: :multi:
-
[url]http://i55.tinypic.com/ionayc.jpg[/url] Jaki wielorybek :lol: [url]http://i54.tinypic.com/2h2h9g7.jpg[/url] Hahaha wielorybek w basenie :evil_lol:
-
Tina, Sara i Lucky - dwa sierściuchy i gadzina.
:: FiGa :: replied to Tina.Sara's topic in Foto Blogi
[url]http://i136.photobucket.com/albums/q195/Kate-A/tisa3/DSC_2445.jpg[/url] Siwa mordeczka :loveu: A Ty moglabys trawe wykosic :evil_lol: -
Nero- mój kochany synuś :( (*) żegnaj kochanie :(
:: FiGa :: replied to Aleksandrossa's topic in Galeria
[url]http://img835.imageshack.us/img835/2773/dsc0428n.jpg[/url] Jego uszka zyja swoim zyciem :loveu: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='kalyna']dzięki :D w tym roku 22 mi stuknie :([/QUOTE]W podobnym wieku jestesmy :multi: [quote name='magdabroy']U mnie w liceum żadna nie zaciążyła :D no prawie, bo na rozdaniu świadectw jedna dziewczyna była już w 3 miesiącu :) ale to wszystko. A w klasie było 30 dziewczyn i 3 chłopaków :)[/QUOTE]O patrz :diabloti: A u mnie na 15 dziewczyn w klasie 7 w ciazy w sumie bylo :evil_lol: [url]http://img64.imageshack.us/img64/8684/dsc03281az.jpg[/url] Kocham :loveu: [url]http://img861.imageshack.us/img861/7340/dsc0402.jpg[/url] Udany kot :evil_lol: [url]http://img801.imageshack.us/img801/5498/dsc0327m.jpg[/url] Piekneeee :mdleje: [url]http://img823.imageshack.us/img823/927/dsc0910l.jpg[/url] Jest i piekna ksiezniczka :loveu::loveu: A obiektyw kiedy dojdzie? :grins: -
Piekne kociaki ;)
-
Nero- mój kochany synuś :( (*) żegnaj kochanie :(
:: FiGa :: replied to Aleksandrossa's topic in Galeria
Dawaj ;) [COLOR="#ffffff"]...[/COLOR] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
I ostatnie ;) [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lMwXjC5elmE/Tf9rZyw3svI/AAAAAAAABn0/s-tfymBUzqo/DSC_6076.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-kxjpc92ty14/Tf9rOLLt0gI/AAAAAAAABnc/USiYqamqK-0/s576/DSC_6008.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UOvBfQ6rC0s/Tf9rPyryGCI/AAAAAAAABng/YaysT7_F51A/DSC_6013.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-WkAyZlTWKzI/Tf9rTIq7qOI/AAAAAAAABnk/FG_AZFhCyR8/DSC_6031.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-PBnlZHL26wo/Tf9rWJ-XOAI/AAAAAAAABns/W5sQZOADwQU/DSC_6071.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-12uTT7XNmbE/Tf9rYKqGCWI/AAAAAAAABnw/-sE7-n5TSRA/DSC_6073.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Znowu Marcelek :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-2fkn7RYzV1w/Tf9rF6Wv7sI/AAAAAAAABnI/GD_0VbwiU3Q/DSC_5949.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ufI0bZEnaeo/Tf9rHKJ3E7I/AAAAAAAABnM/krZUH-_uhno/DSC_5973.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-X_tTqcRBZbY/Tf9rJUgvMBI/AAAAAAAABnQ/PXI5wVAogKE/DSC_5976.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SvDbjbTm-Sc/Tf9rK_WYL-I/AAAAAAAABnU/TBHNsEAx-aw/DSC_5982.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Id6Iy-qsfYw/Tf9rMZF2DDI/AAAAAAAABnY/yMyfBX6OQ9Q/DSC_5983.JPG[/IMG] -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Uwielbiam jej mordke :loveu: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-dwcWsgqtFiM/Tf9rAAzimBI/AAAAAAAABm0/0GwVp_6x7QU/DSC_5875.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tSraaqUGYcw/Tf9rBPhaMyI/AAAAAAAABm4/LPtTXhC2LCw/s576/DSC_5880.JPG[/IMG] W calej okazalosci [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_5OHjFVB7TU/Tf9rCUSUpCI/AAAAAAAABm8/OwsqdNoFiiI/DSC_5881.JPG[/IMG] Moja siostra i Marcelus [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-tVdp-gmFaf0/Tf9rDxBb8YI/AAAAAAAABnA/nEcSR6Ynox4/DSC_5937.JPG[/IMG] I sam Marcelus ;) [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-_9Mmll95kOw/Tf9rEyWRcgI/AAAAAAAABnE/_RBSFr8YXxs/DSC_5946.JPG[/IMG]