Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. A tak w ogole to sobie wypraszam.... NADROBIE :diabloti: ALe..... 100 stron w niecale 2 miesiace... no niezle :lol: :lol: GADULY! Bo zapewne 100 stron "fotkow" nie bedzie :diabloti: Widze ze Londyn odwidziliscie! Superrrrr :multi: [quote name='magdabroy']Dziwny przepis jest taki, że: nie napijesz się w Anglii piwa jeśli towarzyszy Ci osoba niepełnoletnia :mad: (Nie ważne, że Ty się chcesz napić piwa, a dziecko dostało by sok). Tak się ze szwagrem cieszyliśmy, że napijemy się piwka w angielskim pubie :loveu:,a tu zonk :angryy: Było z nami dziecko i się nie napiliśmy :shake:[/QUOTE] Trzeba bylo powiedziec ze to nie wasze :evil_lol: Wyczytalam ze lubisz pochlaniac ksiazki :cool3: Czytalas inne ksiazki Dana Browna poza "Kodem"? Ostatnia jego pozycja "Zaginiony symbol", rowniez z Robertem w roli glonej jest moim zdaniem wiele lepsza od kodu :loveu: A ogladajac film zrobilas sobie kuku, bo film jest cienki jak sik pajaka w porownaniu z ksiazka.... (jak kazda ekranizacja jakiejkolwiek ksiazki :diabloti:) Aaaaj i wyczytalam ze brat fotograf zajmie sie foceniem maluszka... bedziemy rzygac tecza ze szczescia :D :D :D Swietne fotki Torki i jej kumpla :loveu: I mamy taka sama pileczke na sznurku :) ALe moje psiaki raczej preferuja takie miekkie gumowe pileczki :)
  2. To juz myslicie o nastepnym maluszku? :evil_lol:
  3. [quote name='kamilka91']A co Cię interesuje? :diabloti: Dla Ciebie wszystko! :evil_lol: Wiem, że to nie takie proste... Mik też się jakoś sama nie wyprowadza, na uczelni siedzę od rana do wieczora... :roll: No ale przecież chwilkę, chociaż raz w tygodniu jakoś da się znaleźć, no nie? ;)[/QUOTE]Moze nie rozwijajmy tematu na forum publicznym co :evil_lol: :evil_lol: 2 razy w tyg popisac z wami + ponadrabiac co tam wyskrobiecie... mi tego nie wcisniesz :evil_lol: Chyba ze bralabym pod uwage zagladanie na 2 ost strony to tak, dalabym rade :lol: [quote name='magdabroy']Ja myślę, że przy takiej ilości, to każdy ruch czuła pewnie jakby jej czołg w brzuchu jeździł :D:D Mnie to nie dotyczy. Widać jedno dzieciątko, bije jedno serduszko ;) Choć było prawdopodobieństwo, że mogę mieć bliźniaki :roll:[/QUOTE]Widzialam zdj tej kobiety podczas ciazy... ona sama do czolgu miala naprawde blisko :lol: Toooo byly podejrzenia podczas usg, czy ktos w rodzinie ma blizniaki? :cool3: U mnie podobnie wiesz... :shock: Tesciu ma brata blizniaka i moja mama ma brata blizniaka :evil_lol:
  4. [quote name='magdabroy']Mamy ;) Teodor (Teoś :loveu:) Ja już też się nie mogę doczekać :loveu: A teraz, jak już szaleje od kilku tygodni w brzuszku i go czuję, to wogóle jestem przeszczęśliwa :loveu:[/QUOTE] Oj on Ci mmuska jeszcze da popalic :evil_lol: :loveu:
  5. [quote name='magdabroy'] Już teraz budzi mnie w nocy, bo wtedy ma porę na kopanie mamusi po brzuszku :evil_lol:[/QUOTE]Laaaaa... :loveu: Na pilkarza wyrosnie :cool3: Ostatnio bylo glosno o azjatce (?), ktora urodzila 11storaczki... ciekawe czy ona tez budzila sie w nocy z podobnym uczuciem... :lol: Wyobrazasz sobie podobna sytuacje? :diabloti:
  6. A imie juz jakies macie dla brzdaca? :loveu: Ojeeeeezusssku, ja juz widze te fotki maluszka :loveu: I postaram sie poprawic :oops:
  7. Czesc :) Widze ze interes rotkrecasz! Bizneswoman teraz bedziesz :evil_lol: Fajny ten pomysl z ogrozkami i widze calkiem niezly debiut :cool3: :klacz: Powodzenia i jak nawysmienitszych pomyslow! :calus:
  8. [quote name='magdabroy']No wiesz co?? Bo sobie ktoś pomyśli, że ja wredna małpa jestem :evil_lol: U mnie ok, dzidziuś rośnie (mama też :evil_lol:), czujemy się świetnie i już się nie mogę doczekać rozwiązania :roll: A to jeszcze 4 miesiące :razz:[/QUOTE]Och no tak, nie wypada tak ludzi w blad wprowadzac :diabloti: Ciesz sie tymi miesiacami, zobaczysz jeszcze bedziesz za tym tesknic (placz dziecka o 3 w nocy jeszcze Cie nie zrywa z lozka :diabloti:) No chyba ze bedziesz miec wyjatkowo grzeczne i ciche dzieciatko :loveu: Moj brat jak sie urodzil to tylko plakal.... wyjatkiem byly chwile kiedy ciumkal cyca, albo spal :evilbat: Ciesze sie bardzo ze jestescie w swietnej formie :calus: :loveu: [quote name='kamilka91']Wiem :eviltong: ale może to Cię chociaż ciutkę zmotywuje do zostania na dogo na dłużej :D I chyba właśnie nie bardzo nas lubisz, skoro tyle czasu bez nas wytrzymujesz :lol: Ok, już nie mogę się doczekać :cool3:[/QUOTE] Zalezy co masz do zaoferowania :diabloti: Ach myslisz ze to takie proste :placz: Najchetniej to bym caly czas z wami siedziala.... tylko psy sie same nie wyprowadza, kasy tez za siedzenie na dogo miec nie bede :evil_lol:
  9. [quote name='magdabroy']Kogo moje oczy widzą :crazyeye: Ciocia chyba o kimś zapomniała :mad:[/QUOTE]Ciebie sie balam najbardziej :lol: Madziu aaaaaaa!!!!! :loveu: W moim lebku juz pietrza sie pytania ktore chcialabym Ci zadac... Opowiadaj co u CIEBIE :loveu: I jak z... :cool3: [quote name='kamilka91']Tylko spróbuj znowu gdzieś 'przepaść', to nie wiem, co Ci zrobię :mad: :mad: Czekam na więcej zdjęć ;)[/QUOTE]Wiesz ze to podchodzi pod grozbe karalna? :cool3: Co to ma byc, takie zastraszanie :evil_lol: Echh widzisz jak ja was lubie... wlasnie podnosze tylek, biore pen drive'a i ide na dol po te fotki ;)
  10. Oddam sie dobrowolnie... czekam na chloste :oops:
  11. Czesc Mikulce :) Fotek do ogladniecia mialam co nie miara :multi: Widze ze najwyrazniej nowy sprzecior wam sluzy! :klacz: I Falco... jest mega :loveu: Niesamowite sa brazowe dalmaty :) Chyba nawet ladniejsze niz te klasyczne :loveu: (gdzies tam byla fotka 2 balwanow :megagrin: padlam :lol:)
  12. Nie cieszcie sie przedwczesnie bo nie wiem czy ten caly powrot nie jest tylko kilkudniowy (godzinny :evil_lol:). Ciesze sie ze fotki sie podobaja. Mam ich dla was wiecej, musze tylko przeniesc je z kompa, a w chwili obecnej mam strazliwego lenia ;) Podziewalam sie caly czas w domku, z psiakami, ale czasu na zagladanie tutaj ciagle mi brakowalo ;) Zobaczymy jak to bedzie teraz wygladac :lol: Brakuje mi cholernie waszych psiakow i tych bid schroniskowych :(
  13. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_6895.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_6964.jpg[/IMG] To sunia rodzicow mojego TZta, cudowna malenka wredotka :loveu:
  14. Znow jakies cos. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/CSC_5398.jpg[/IMG] A teraz wam pokaze Miczulke :loveu: Bo chyba jej nie przedstawilam :) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_6845.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_6851.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_6856.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_6858.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_5379.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_5372.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_5347.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_5150.jpg[/IMG] I jakies cos. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/CSC_5403.jpg[/IMG]
  16. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8191.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8186.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8165.jpg[/IMG] Tu jeszcze starsze: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_5382.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_5380.jpg[/IMG]
  17. Zyja. :evil_lol: Hmmm generalnie to ja na bierzaco gromadzilam jakies tam fotki z mysla ze "kiedys" je tutaj wrzuce :) Piszemy nakrapiana historie dalej :) Sniegu co prawda juz nie ma, wiec fotki nie do konca swieze... ale... ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8355.jpg[/IMG] Takiego balwana z kropkami zrobilismy ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8294.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8245.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8214.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_8206.jpg[/IMG]
  18. [url]http://vpx.pl/i/wsjlQ.jpg[/url] Wyglada tak lwiasto troche :lol: :evilbat: I... czesc :oops:
  19. [B]kkasiiiar [/B], a wiesz gdzie kierowac ew pomoc dla "malego"? Tj na jakie konto, zeby nie zamieszac za bardzo. Mam nadzieje ze Grafit jest zdrowy, a to nagle schudniecie spowodowane jest tym ze poczul wiosne...
  20. A rozweselic Cie jeszcze bardziej? [COLOR="#afeeee"]....to sobie pojde :lol: [/COLOR]
  21. Tyle mnie nie bylo... mialam nadzieje ze wchodzac tu zastane fotki z nowego domu :( Deklaracji stalej dac wam nie moge, ale jakims groszem sypne na pewno. Marchewa mozesz mi wyslac nr konta razem z danymi SWIFT na pw?
  22. Salcia piekna jak zawsze, nie widac po niej w ogole by czas lecial do przodu :)
  23. [quote name='magdabroy']A ja chcę kotecka :mad:[/QUOTE]Kotecka tez mam na kompie.... cierpliwosci :evilbat: [quote name='Luzia']Kto Ci pozwolił moją galerię z czeluści piekielnych wydobyć ? :mad:[/QUOTE] :siara:
×
×
  • Create New...