Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. [quote name='Ada_Mirra']świetne te pioruny :D sama probowalam robic ale znudzilo mnie czekanie hahahah :) [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0141.jpg[/URL] cosik autofocus nie nadąża w aparacie hahahahahaha ogonek za szybki :mad: :evil_lol:[/QUOTE]Ja robilam te foty podczas picia herbatki i obierania ziemniorow na kolacje :D :diabloti: [quote name='Fantowa']Ale to zdjęcie jest pro, tak trochę tajemniczo, no i to światełko w oknie :loveu:[/QUOTE] No dobra, jestem zajebista :D A na powaznie. Dziekuje ;)
  2. Do 25-go mase czasu, zagoi sie jak na psie :D
  3. :multi: :multi: Ostatnia samotna noc w schronisku :sweetCyb:
  4. [quote name='magdabroy']Ale dogo za mnie tam nie będzie leżeć :eviltong:[/QUOTE]ALe przezywac bedziemy rownie mocno :oops: :lol:
  5. Podgladalam sobie od czasu do czasu wasza galerie ;) Genialna jest Twoja sucz :loveu: ALe oczywiscie nie bylaby taka sama z siebie ;) Sukcesow, sukcesow i jeszcze raz SUKCESOW :) Macie obie potencjal :cool3: Zdrowka dla lapci ;) Bedziemy kibicowac ;)
  6. [quote name='Fantowa'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0024.jpg[/URL] absolutnie genialne!! Zbyt się na fotografii nie znam, ale to zdjęcie jest najładniejszym ujęciem burzy, jakie kiedykolwiek widziałam :loveu:[/QUOTE]:oops: Google odpalaj szybciutko i zobacz co tam ludzie potrafia wymodzic :loveu: Ale bardzo dziekuje :oops: [quote name='magdabroy']Postaram się ;) Fajne pioruny :)[/QUOTE] Trzymamy za slowo ;) Dziekuje :)
  7. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0179.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0181.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0186.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0187.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0188.jpg[/IMG]
  8. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0153.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0164.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0171.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0173.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0178.jpg[/IMG]
  9. Laciate ;) [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0117.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0121.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0122.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0141.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0150.jpg[/IMG]
  10. Upolowalam wczoraj cos ;) Co prawda mam strasznie kijowe miejsce na focenie piorunkow, ale robilam co moglam :D [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0011.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0018-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0022-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0024.jpg[/IMG]
  11. [quote name='Ada_Mirra']hej cudne Kropkowate :loveu: a to [URL]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/417281_411957472164146_1636825619_n.jpg[/URL] - zakochałam się :loveu:[/QUOTE] Uwierz mi, nie jestes sama :loveu: Nie moge sie doczekac az Madzia urodzi. Mam nadzieje ze bedzie nas czesto zachwycac podobnymi fotkami :loveu:
  12. Ale wam dobrze urlopowicze :multi: Bawcie sie dobrze :multi: I tak. Tez nie wiedzialam ze sa czarne wiewiorki :lol: Moze tez mi sie uda upolowac to Ci pokaze te paskudztwa :diabloti:
  13. Biedne te Twoje bydlatko w te upaly :( Podejrzewam ze sile chlopak ma :D Kiedys moja kuzynke podciela od tylu moja tymczasowiczka, mniejsza od moich dalmatow, Wiola wyladowala kopytami do gory. Widok bezcenny :evil_lol: Aczkolwiek sama robie co moge i staram sie unikac podobnych sytuacji :diabloti: Marcelek tez by nie zjadl :loveu: Co najwyzej zalizalby na smierc :loveu:
  14. Jaka przedostatnia? :placz: Musisz nam przed zniknieciem dac ich porzadna dawke :D 2,5 :cool3::razz:
  15. https://lh4.googleusercontent.com/-oy_LiiWUgIc/T_g3cpevRMI/AAAAAAAABjQ/uUiNdJLiq8Y/s471/IMG_0008.JPG Buziak :buzi: w ten cudny nosek :loveu:
  16. [quote name='magdabroy'][URL]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/551620_459010637458829_642959121_n.jpg[/URL] jakie cudo :loveu:[/QUOTE]Mowilam :loveu: [quote name='Ptysiak']Dzień dobry :) [URL]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/552625_497977680228791_1286725560_n.jpg[/URL] aaa jakie oczka :loveu: Spod Rzeszowa? o a ja się urodziłam w Jarosławiu a to też prawie spod Rzeszowa jest :D[/QUOTE] Taaak, to prawie Rzeszow :D Gemeralnie do Jaroslawia mialam chyba taka sama odleglosc jak do Rz ;)
  17. [quote name='DominikaAnna']witamy się leniwie i sobotnio :)[/QUOTE] A my witamy sie na pelnych obrotach ;) CHlodno mamy :loveu:
  18. Kamilko polamania nog!! :multi: Pokazcie im wszystkim :klacz:
  19. [quote name='kalyna'] Licytacja mi się nie podoba, bo tylko jednej osobie zrobisz rysunek.... lepiej aby była odgórna cena... myślę, że w ten sposób mogłabyś zebrać więcej pieniędzy...[/QUOTE]Jesli jest gotowa robic >10 rysunkow :evil_lol: A bazarek zawsze mozna powtorzyc ;) Ja tylko dalam propozycje myslac o tym by za bardzo nie wykorzystywac dobrej woli naszej artystki :grins: Sama bym pewnie powalczyla o taki portrecik :multi:
  20. Teraz juz powoli bedzie mozna zaczac odliczac godziny do tego wyczekiwanego momentu :multi:
  21. Ja kiedys potrafilam 7 kaw w ciagu dnia wypic i nic mi nie bylo :lol: A ostatnio po kawie latalam jak helikopterek i powiedzialam sobie ze od tego momentu nie pije wcale ;) I nie pije juz jakies 3 miesiace kawy w ogole, co kiedys jakbym i ktos powiedzial ze tak bedzie to bym go wysmiala :grins: Kawa byla moja ambrozja :evil_lol:
  22. [quote name='magdabroy']To pojedź nad jezioro nyskie albo otmuchowskie ;) Na tym jednym zdjęciu jest cudna :loveu: Więcej niestety nie zobaczyłam, bo dałaś linka tylko do tego jednego zdjęcia :eviltong:[/QUOTE] Pojade koniecznie :multi: Mam nadzieje ze nie wypadnie to w tym samym czasie co TZta wyjazd do PL :( Wiesz na co Ty mnie skazujesz... :loveu: Kurrnaaa.... :loveu: I znow musialam ogladac te fotki.... :loveu: Moze przesadzam ("moze" :megagrin:), ale dla mnie ta kruszynka to cud nad cudy :loveu: [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/552625_497977680228791_1286725560_n.jpg[/url] [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/417281_411957472164146_1636825619_n.jpg[/url] [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/551620_459010637458829_642959121_n.jpg[/url] [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/546581_459012124125347_1612069341_n.jpg[/url] [url]https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601192_481528151873744_1247743102_n.jpg[/url]
  23. [quote name='magdabroy']...3... :megagrin: Dzień dobry ;) Cierpisz na bezsenność??Nie moge pic kawy :mad: a wczoraj jechalam w nocy do Ulm po wujaszka i walnelam sobie RedBulla :mad: I nie moglam zasnac po powrocie :shake:
  24. [quote name='magdabroy']Dzień dobry ;) A po co do Nysy? Na jezioro? Właściwie, to skąd Ty jesteś Sylwia z Polski? Oczęta cudne :loveu:[/QUOTE]Dzien doberek ;) Padam na pyszczek, troche sie niewyspalam :lol: Jestem spod Rzeszowa ;) A do Nysy chce koniecznie pojechac bo osluchalam sie samych pozytywow o tym miejscu :D Cala jest cudna..... ukradne ja, schowam i nikomu nie oddam :loveu: :evilbat:
×
×
  • Create New...