Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Cos nie mam spania :hmmmm: Pobawilam sie programem PhotomatixPro, ale cos mi sie nie podoba, bardzo ziarni fotki. Albo ta pozna pora cos mi robi z oczami :lol: ZAKOCHALAM SIE w coreczce kolezanki.... OMAMOOOO :loveu: Ukradne, zobaczcie ;) [url]http://photos.nasza-klasa.pl/14180412/46/other/std/eea5436ea2.jpeg[/url]
  2. :cunao: 1 :cunao: Ja wstaje o 7 :evil_lol:
  3. Oooo :cool3: To trzymamy kcuiki :cool3: Napiszcie koniecznie jak wam poszlo :razz: Jak sie mala sprawuje na ringu? :loveu:
  4. [quote name='Ptysiak'] A to jest świetny pomysł :) Tylko zróbcie taki bazarek na jakiegoś biedaczka i ja się piszę jeśli tylko znajdą się chętni, którym spodoba się moje rysowanie i będą chcieli szkic swojego pieska ;)Ja mam wybrac? :oops: A moze Ty kochana wynajdz jakiegos ONeczka w potrzebie, bo ja Ci zaraz bazarek na dalmata zrobie :oops: :loveu: https://lh4.googleusercontent.com/-Qu0YfVfoGg0/T_Xbj1YzcCI/AAAAAAAABcU/Tz2KcQ7gHOE/s664/IMG_0015.JPG Oooo Ptys bierze sprawy w swoje lapy :evil_lol: https://lh3.googleusercontent.com/-6KMfC5Ad3iI/T_X1-xIVQnI/AAAAAAAABfU/72b5Z9K8aPM/s498/IMG_0039.JPG :mdleje: :loveu: https://lh5.googleusercontent.com/-dk4K62MTlKM/T_dTQzJuqKI/AAAAAAAABg4/DroJ9NnG3DA/s491/IMG_0022.JPG Jaki SCUR :loveu:
  5. [url]http://img405.imageshack.us/img405/5233/s6003223a.jpg[/url] Jakie pieknosci :loveu: Pieknie upolowana wiewiora :multi: Jak ja tesknie za widokiem rudzielcow :placz: Tu spotykam tylko czarne :roll:
  6. Ja moje psy zlewam woda przed spacerem w takie dni ;) I nie sa ospale czy niechetne na spacer ;) A kiedy Figowa ma glupawke jak Jestan na filmku to wszyscy domownicy uciekaja po katach bo biega po dom i szczypie przednimi zebami (a to cholernie boli!!!) po tylkach :evil_lol: Piekne Jestankowe oczyska :loveu: Psy nie dobieraja Ci sie do swiniakow? Marcelek pewnie by sie zaplakal na smierc gdyby mial takie cudenka w ogrodku :evil_lol:
  7. Czesc ludziska :lol: Taaak, wiem, nie bylo zdjec, ale mialam totalnie zakrecony dzien. Wracalam do domu, spacer z psami, szybka kawa z dogo :evil_lol: i znow gdzies lecialam. Ostatecznie przed momentem wrocilam do domu :lol: :mdleje: Chyba pojde juz spac, bo o 7 musze wstac.... w sobote :placz: Kurcze :mad: Mialam propozycje zeby jechac ze znajomym do Nysy... szkoda ze dowiedzialam sie o tym tak pozno, bo wlasnie bylabym w trasie :placz: W niedziele od razu powrot, wiec z niczym by mi to nie kolidowalo ;) Za miesiac pojade! :knuje:
  8. My caly czas trzymamy za was kciuki i wierzymy ze pokonacie stojace na drodze przeszkody :kciuki: :multi: I kibicujemy nieprzerwanie :loveu:
  9. Witamy wieczornie "paluszki" :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
  10. Miny Torkowe bezcenne :megagrin: 4, ajajajaja :loveu:
  11. Super, kazdy grosz potrzebny, pewnie jak to wypali to bedziemy musieli zosganizowac jakies pieniazki na transport.
  12. Browary powinny pomoc :cool3: A tymczasem juz tylko 2 dni :loveu:
  13. [quote name='Ptysiak']Nie no...:( Już nie będę ... wybacz :placz:[/QUOTE]Nie wierze ze nie bedziesz :megagrin: [quote name='Fantowa'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0070.jpg[/URL] ile miejsca do hasania! :loveu: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0115.jpg[/URL] cudo :loveu:[/QUOTE] Witamy, chyba, po raz pierwszy u nas? ;)
  14. [quote name='Ptysiak']Mogłabym zrobić kilka szkiców psiaka i dać na bazarek ale sama bazarku nie zrobię bo chyba nie potrafię tego zorganizować tak jak trzeba...[/QUOTE]Albo inaczej - tylko nie wiem czy odpowiadalaby Ci taka opcja ;) - narysujesz psiaka, ktorego wlasciciel najwyzej wylicytuje bazarek ;)
  15. [quote name='Ptysiak']:evil_lol:[/QUOTE] Ty morderco niewinnych kociakow :placz:
  16. Moglabys zrobic bazarek wiesz? I pomoc wybranemu przez siebie psiakowi ;)
  17. [quote name='DominikaAnna'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0109.jpg[/URL] padłam z tego zdjęcia :D[/QUOTE] Marcelkowy zaciesz ;)
  18. [quote name='Ptysiak']Oj tam, oj tam... :diabloti:[/QUOTE] [IMG]http://www.kiep.pl/img38/2011/05/17/1305601005oj-tam-oj-tam.png[/IMG] :evil_lol: 2:2 w setach :loveu: :kciuki:
  19. [quote name='Ptysiak'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0077.jpg[/URL] te słodziaki niby mają mnie wystraszyć ? ;):loveu:[/QUOTE] Pozory myla :evil_lol:
  20. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0081.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0084.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0098.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0109.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0115.jpg[/IMG]
  21. [quote name='Ptysiak']Nie znasz mnie jeszcze :diabloti: Potrafię być uparta a im większe wyzwanie tym lepiej :evil_lol:[/QUOTE] Mowisz ze zadne strachy dla Ciebie niestraszne :evil_lol: Ogladam mecz Polska - Brazylia.... na razie 1:1 w setach i 18:12 dla Brazylii w 3 secie :( [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0067.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0070.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0075.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0077.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0080.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...