-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Powiedz Bogdanowi ze nastepnym razem ma sie postarac o core :evil_lol: Trzymajcie sie cieplutko :calus: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']Zmien sie :mad:[/QUOTE]TZ odebral dzis nowe auto, wiec to gorzej jak dziecko w domu :megagrin: Musialam z nim latac dookola i ochac, achac, udawac ze tez jestem tak podekscytowana :evil_lol: Ale za pare dni sie to skonczy, a Ty niestety na strazy bedziesz musiala byc jeszcze dluuuuuuugo ;) EDIT Musialam poprawic! Bo.... Niestety? Coz za glupoty wypisuje :loveu: Buziaki dla Was i Theosia :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
OOppppssss :oops: Pogody nie bylo wczoraj :oops: A dzis czasu nie mamy :( -
Mordenka kochana :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ptysiak']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]Pewnie chodzi o ostatniego zawodnika? :siara: Ktos sie potknal i zjadl "r" j pewnym momencie :evil_lol: Moj braciszek jest udany ;) Najczesciej mial nick na kreglach "Twoja stara", pozniej spodobalo mu sie obecne :evil_lol: -
Trzymam kciuki :kciuki: Marchewa, podlicz finanse i pisz jak bedzie brakowac ;)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Teos :loveu: Pysiaczek malutki laaa :loveu: A co do sasiadow to podoba mi sie to niesamowicie w niemczech ;) Wszelkie swieta, okazje zawsze sa jakies drobne upominki. Np na wielkanoc zbieralismy kroliczki spod bramki, w zimie mikolaje. Nie jest to kosztowne wielce, a mile niesamowicie :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Vilena']I jak było? staruszkowie dali radę? :D[/QUOTE]Spiewajaco :D :D :D Tabela wynikow - pozycja pierwsza to moja mama :D a druga tata :D [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0168.jpg[/IMG] Ala :splat: :lol: Jestem adoptowana :placz: :lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0139.jpg[/IMG] [quote name='Ptysiak']Dzień dobry :) Miłej niedzieli życzymy ;)[/QUOTE]Dziekujemy i wzajemnie :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Dziekujemy :loveu: -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Torka to jakos przezyje ;) A Teos nie za malutki jest by brac go na spacerki? ;) SLiczny jest :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Postaram sie cos dorobic, moze jutro? ;) Madzia, wrocilas :loveu: Mamcia :razz: :loveu: Lecimy dzis na kregle :multi: Z moimi staruszkami :mdleje: Ale bedzie smiesznie :evil_lol: -
Kiedy zobaczylam w subskrypcjach ze sa tu nowe posty to serce mi stanelo i nie moglam sie zmusic by kliknac i wejsc.... :oops: ALE KURCZE UDALO SIE!!! GRAFIT JEDZIESZ DO DOMKU! :loveu:
-
Super wiesci :evil_lol: Nowi wlasciciele mimo wiekowych podopiecznych bez watpienia sie nie nudza :evil_lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Madziu wszystkiego dobrego :loveu: Tez nie chcialabym zostawiac takiego malenstwa nawet na moment samego!! ;) :loveu: Trzymajcie sie cieplutko :calus: -
Piekny skok ;) :loveu:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Dzien dobry ;) -
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Teosiowych :loveu: -
pieskie MEMY, MUZYKA, KAMPANIE SPOŁECZNE...
:: FiGa :: replied to sleepingbyday's topic in Off Topic
Koty :splat: [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/67d6f5944ca94346d1371201f465bf84.gif?1341996394[/IMG] -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Ja tylko chce dobic do 20tys postow jak najszybciej... :evil_lol:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
:mad: :mad: :mad:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Ale go oslinila :evil_lol:
- 1616 replies
-
Aaaaa teraz skumalam :evil_lol: