Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Powiedz Bogdanowi ze nastepnym razem ma sie postarac o core :evil_lol: Trzymajcie sie cieplutko :calus:
  2. [quote name='magdabroy']Zmien sie :mad:[/QUOTE]TZ odebral dzis nowe auto, wiec to gorzej jak dziecko w domu :megagrin: Musialam z nim latac dookola i ochac, achac, udawac ze tez jestem tak podekscytowana :evil_lol: Ale za pare dni sie to skonczy, a Ty niestety na strazy bedziesz musiala byc jeszcze dluuuuuuugo ;) EDIT Musialam poprawic! Bo.... Niestety? Coz za glupoty wypisuje :loveu: Buziaki dla Was i Theosia :loveu:
  3. OOppppssss :oops: Pogody nie bylo wczoraj :oops: A dzis czasu nie mamy :(
  4. Mordenka kochana :loveu:
  5. [quote name='Ptysiak']:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]Pewnie chodzi o ostatniego zawodnika? :siara: Ktos sie potknal i zjadl "r" j pewnym momencie :evil_lol: Moj braciszek jest udany ;) Najczesciej mial nick na kreglach "Twoja stara", pozniej spodobalo mu sie obecne :evil_lol:
  6. Trzymam kciuki :kciuki: Marchewa, podlicz finanse i pisz jak bedzie brakowac ;)
  7. Teos :loveu: Pysiaczek malutki laaa :loveu: A co do sasiadow to podoba mi sie to niesamowicie w niemczech ;) Wszelkie swieta, okazje zawsze sa jakies drobne upominki. Np na wielkanoc zbieralismy kroliczki spod bramki, w zimie mikolaje. Nie jest to kosztowne wielce, a mile niesamowicie :loveu:
  8. [quote name='Vilena']I jak było? staruszkowie dali radę? :D[/QUOTE]Spiewajaco :D :D :D Tabela wynikow - pozycja pierwsza to moja mama :D a druga tata :D [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0168.jpg[/IMG] Ala :splat: :lol: Jestem adoptowana :placz: :lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/_DSC0139.jpg[/IMG] [quote name='Ptysiak']Dzień dobry :) Miłej niedzieli życzymy ;)[/QUOTE]Dziekujemy i wzajemnie :loveu:
  9. Torka to jakos przezyje ;) A Teos nie za malutki jest by brac go na spacerki? ;) SLiczny jest :loveu:
  10. Postaram sie cos dorobic, moze jutro? ;) Madzia, wrocilas :loveu: Mamcia :razz: :loveu: Lecimy dzis na kregle :multi: Z moimi staruszkami :mdleje: Ale bedzie smiesznie :evil_lol:
  11. helciu, nie wiem... na pewno nie ma sensu by Dolar na mnie czekal :shake: Trzeba mu domu, jak najszybciej, im dluzej jest w hotelu tym bardziej przywiazuje sie do opiekunow :(
  12. Kiedy zobaczylam w subskrypcjach ze sa tu nowe posty to serce mi stanelo i nie moglam sie zmusic by kliknac i wejsc.... :oops: ALE KURCZE UDALO SIE!!! GRAFIT JEDZIESZ DO DOMKU! :loveu:
  13. Super wiesci :evil_lol: Nowi wlasciciele mimo wiekowych podopiecznych bez watpienia sie nie nudza :evil_lol:
  14. Madziu wszystkiego dobrego :loveu: Tez nie chcialabym zostawiac takiego malenstwa nawet na moment samego!! ;) :loveu: Trzymajcie sie cieplutko :calus:
  15. Zeby to karma problemem byla :( Jak karmie dwa to moglabym karmic i 3 ;) Tylko warunkow na 3 psa nie ma :(
  16. Piekny skok ;) :loveu:
  17. Przestane tu zagladac (nie, wcale nie :eviltong:) bo czuje sie pod presja :placz: Dolar cudny jest :loveu:
  18. Koty :splat: [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/67d6f5944ca94346d1371201f465bf84.gif?1341996394[/IMG]
  19. Ale go oslinila :evil_lol:
  20. Aaaaa teraz skumalam :evil_lol:
×
×
  • Create New...