Jump to content
Dogomania

:: FiGa ::

Members
  • Posts

    19137
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by :: FiGa ::

  1. Mieszkalam :placz: kolo Lezajska ;)
  2. [quote name='junoo']ładnie, ładnie i Marceli na ostatnim zdjęciu :loveu:[/QUOTE]Oooo Justys :loveu: No tak, Ty i ta wielka milosc do Marcelka :grins: :evil_lol: [quote name='Ada_Mirra']od może być może :loveu: ostatnie zdjęcie booskie <3 :loveu:[/QUOTE] Ciesze sie :evilbat: TZ ogolnie nie pozwala psom na lozko wchodzic (bo ja to czasami sie zapominam :evil_lol:), ale ostatnio cos widze ze ma slabosc do Marcelka :evil_lol: [quote name='Fantowa'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/CSC_0025.jpg[/URL] jakie kochane zdjęcie :loveu:[/QUOTE] Pojdzie do druku i na sciane :loveu: Jeszcze troche i nie bede miala gdzie wieszac :evil_lol:
  3. O jaaaa... :mdleje: Dopiero teraz dotarlo do mnie ze wy z Rzeszowa jestescie :multi: Przeciez to moje rejony :loveu: Fanta z Kundelka wzieta? ;)
  4. [quote name='Fantowa'][URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0114.jpg[/URL] ale piękny krajobraz :loveu:[/QUOTE]I to zaledwie 18km od mojego domku :loveu:
  5. [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0073.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0066-1.jpg[/IMG] Alpy :loveu: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0048-1.jpg[/IMG] Wyjsc na chwile z pokoju.... :evil_lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/CSC_0025.jpg[/IMG]
  6. Wczoraj odwiedzilismy Starnberg, moze byc? :lol: [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0221.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0196-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0114.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0106-2.jpg[/IMG] [IMG]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/DSC_0105.jpg[/IMG]
  7. Genialne jestescie :loveu: A co do pogody to zobacze co da sie zrobic :evil_lol:
  8. A nuz wyjdzie pozniej potworna wada zgryzu i sunia nie bedzie do wystawiania :evil_lol: Oczywiscie jej tego nie zycze :lol:
  9. [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/e9eea0267939e8e4cfc2a01a1b4bca7e.gif?1342518126[/IMG] Ten gif mnie rozwalil :mdleje: Moze nic specjalnego, ale nieziemsko ktos to uchwycil :) Nie moge :megagrin: [IMG]http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/07/777b769cea53600576b51084b11d3a6a.gif?1342515132[/IMG]
  10. To bierz ja i niech sie dzieje co chce :D
  11. [url]http://i1076.photobucket.com/albums/w457/kalyna2/DSC_0541-1.jpg[/url] idealna jest :loveu:
  12. [quote name='DariannaKrak.']Nie wiem czy w dobrym wątlu umieszczam info ale zachęcamy do udzialu w bazarkach na Owczarku z których to pieniazki zostaną przeznaczone na psiaki z RW: [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=20954[/URL] [URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=20956[/URL][/QUOTE]Po wejsciu na podane linki pojawia sie info: [TABLE="class: errorTable, width: 1566, align: center"] [TR] [TD][COLOR=#ff0000][IMG]http://www.owczarek.pl/forum/forum_images/error.png[/IMG] [B]Błąd[/B][/COLOR][/TD] [/TR] [TR] [TD][COLOR=#ff0000][B]Wyłącznie Użytkownicy z dodatkowymi uprawnieniami mają dostęp do tej strony.[/B][/COLOR][/TD] [/TR] [/TABLE]
  13. Super wiesci:) Czekamy niecierpliwie na fotki:loveu:
  14. Czesc pieknosci :loveu: Beznadziejna sytuacja z tym srodkiem na kleszcze :shake: Dobrze ze Bella wyszla z tego bezproblemowo :calus: Piekne fotki panienek :loveu: I Rudusia naturalnie tez :) Mam wrazenie ze lepiej duzo wyglada w lecie niz w zimie :evil_lol: Co do fotek z koncertu to zazdroszcze bardzoooo... Choc ja wolalabym minimalnie lzejsze tematy ;) COMA :loveu: [url]http://img7.imageshack.us/img7/374/dsc9692z.jpg[/url] - ta fajnie wyszla :klacz:
  15. [url]http://img52.imageshack.us/img52/9105/p1080841n.jpg[/url] Piekny :loveu:
  16. :: FiGa ::

    ......

    Ooooo zesz!!! :D Nowy IMIDZ :D:D::D Genialnie wyglada :loveu:
  17. Widzisz, zaczarowalam i jest dobrze :loveu: ;)
  18. O matko.... Przebrnelam :mad: :mdleje: Ptys wazy tyle co Marcelek :lol: Ale Ptys jeszcze rosnie, wieeelkie psisko z niego bedzie :loveu: I Figowa tez byla taka wybredna malpa :shake: Ostatecznie jak byla mloda to miala gotowane :shake: Im starsza tym apetyt byl wiekszy, wiec nosek do gory i nie wyrywaj klaczkow, szkoda :evil_lol:
  19. To czemu fotkow brak? :mad: I zamiast odpoczywac to pies pracowac musial? :mad:
  20. Super ze wypadzik wam sie udal :multi: Czekamy na fotki! ;)
×
×
  • Create New...