-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Tak patrze na Twoj bannerek understandme i pomyslalam sobie... ciekawe czy Teos sie jednak obocil czy Madzia miala cesarke :lol: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Oj te uszyska maja to do siebie ze mala ranka lubi mocno krwawic :mad:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Oj te uszyska maja to do siebie ze mala ranka lubi mocno krwawic :mad:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Oj te uszyska maja to do siebie ze mala ranka lubi mocno krwawic :mad:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Oj te uszyska maja to do siebie ze mala ranka lubi mocno krwawic :mad:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Oj te uszyska maja to do siebie ze mala ranka lubi mocno krwawic :mad:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Oj te uszyska maja to do siebie ze mala ranka lubi mocno krwawic :mad:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Witamy ;) Grey jest piekny :cool3: Czy moglabym prosic tez o wiecej Lajli? Jestem kropkowa ciocia :oops: Bedziemy was odwiedzac ;)
- 20 replies
-
- animalhouse
- grey
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
W sercu sie cieplej robi jak sie to czyta! :loveu:
-
Jak cudnie :loveu: Lutek juz nigdy nie zazna schroniska, ma to za soba :multi:
-
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
[url]https://lh4.googleusercontent.com/-d45S2PCBQWo/T_nVa01L70I/AAAAAAAAF_A/NRhqxXPy0pA/s640/DSC_8850.jpg[/url] Jaki cudowny zaciesz :loveu: Wlasnie, co z uszkiem?- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='dOgLoV'] Teodor ur. 8.07.2012 , 54 cm , 4200 :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: Aaaaaa!!!!!! Caly dzien poza domem a tu takie wiesci!!!! :multi:4200, kawal chlopa :lol: Madziu GRATULACJEEEEEE dla Ciebie i malza!!!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/DSC_6979.jpg O BOZE JAKI PIEKNY!!!! :multi: :loveu::loveu::loveu::loveu: -
Czekamy na wiesci :kciuki:
-
Mam nadzieje ze dobrze sie wam jedzie :loveu:
-
Jamnicza Odyseja Sama - przystanek hotelik
:: FiGa :: replied to jofracy's topic in Już w nowym domu
Wyslalam juz dwa osobne, zeby nie robic zametu ;) -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Vilena']Ekstra te pioruny!!!!! :klacz: :klacz:[/QUOTE]Ciesze sie ze sie podobaja :multi: [quote name='Ty$ka']Cuuudowne zdjęcia :loveu: I te burzowe, i te psiowe :P Wszyscy mają burze, a my w ogóle. Zawsze nas ominie - nie wiem czy się cieszyć czy płakać ;). Zbożowe fotki super super :loveu: Twoje kropiaste też lubią w nim buszować? :D[/QUOTE]Dzieki ;) Ja bym raczej plakala bo uwielbiam burze, co kto lubi :diabloti: Figowa mniej, ale Marcel najchetniej tylko tam by siedzial.... tyle zakamarkow i szelestow dookola!!!! Normalnie raj dla Marcelka :evil_lol: Ale nie pozwalam mu w zboze wchodzic, niech sobie rosnie ;) Zeby dogodzic Marcelkowi pancia lazi po krzakach i wysokich trawach :D Przed chwilka sie po takich chaszczach przegonilismy:D Mam cale odrapane nogi, ale warto bylo! Marcelek biegal jak gooopek :evil_lol: I byl w siodmym niebie w tej wysokiej trawie ;) -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Mazury wooo :loveu: Na dlugo? ;) I wysmienitej zabawy :multi: Przywiezcie nam mase fotek ;) -
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/381882_221616194582191_281409781_n.jpg Ladne ;)
- 1616 replies
-
Nie znalazlam wczesniej tego posta :oops: [quote name='Ptysiak'] Urlopu mogłoby mi zabraknąć chyba, że zwolnię się z pracy :evil_lol:[/QUOTE] Dlatego tez przychylalabym sie raczej do licytacji, zebys bidulo nie musiala po nocach pracy domowej z dogo odrabiac :lol: Serio myslisz ze moge Cie w taki sposob wykorzystac? :oops: Bo ja pisalam calkiem serio i jesli sie zgodzisz to w tym tygodniu jakis bazarro sie zmajstruje :diabloti: Ale nie chce tez Cie do niczego przymuszac, bo do tej pory rysowalas to, na co mialas w danej chwili ochote i chyba tak najprzyjemniej sie pracuje? ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ada_Mirra']jesteś jesteś więc ciii! :D[/QUOTE] :Rose: :Rose: :Rose: :megagrin: -
Kochani mam domek dla shih tzu. Moge za niego reczyc, to moja ciocia, odpowiedzialni, kochajacy zwierzeta ludzie. Warunkiem jest dobry kontakt z dziecmi (ciocia ma trojke 12, 14, 17 lat) i by byl to w miare mlody pies (rok, dwa). Mieszkamy w Niemczech, za ok miesiac przyjechalibysmy po pieska do Katowic, dlatego tez psiak musialby miec wczesniej wyrobiony paszport. Moge zapewnic czeste fotorelacje ;) Sama mam psiaka ze schroniska i dzialalam w PL jako DT, dlatego tez namowilam ciocie na adopcje psiaka z PL (chciala kupic). Jesli jest jakis shih w potrzebie prosze o kontakt.