-
Posts
19137 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by :: FiGa ::
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='magdabroy']To były ulubione kwiatki śp. mojej mamy ;) Zresztą sama też je lubię :) Nie wiem jak na bawarii, ale tu są sadzone całe pola :) Można sobie ścinać do domu za parę centów :)[/QUOTE] Tutaj tez tak jest :loveu: Ogolnie swietna sprawa z tymi kwiatami :loveu: Na wiosne byly narcyze pozniej tulipany, teraz sa wlasnie mieczyki i piekne sloneczniki :loveu: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Ptysiak']Piękne kwiaty :) Zdjęcia jak zawsze znowu cudne :loveu: [URL]http://i1255.photobucket.com/albums/hh632/csylwiac/CSC_0464.jpg[/URL] nie zniszczyli tej piłeczki? Bo Ptyś jak z nią biegał i aportował tak teraz cała pogryziona już i chyba pójdzie do śmieci.[/QUOTE]Nie wiem jaka jest wasza pileczka, ale ta akurat jest z bardzo sztywnej, mocnej gumy (taaak, wiem, dla niektorych psow to zadna przeszkoda :evil_lol:), a Marcelek preferuje raczej miekkie pileczki. Za ta pobiegl zaledwie pare razy, przerzucilismy sie na inna, co z reszta bedzie widac na kolejnych fotkach ;) [quote name='magdabroy']Mieczyki Kochana, mieczyki ;)[/QUOTE] Wiedzialam ze jak je zobaczysz to bedziesz wiedziec :loveu: -
Wesoły kropek udający agilitowca, Fato na zawsze w naszych serduszkach...
:: FiGa :: replied to kajkoowa's topic in Galeria
Jak ladnie :loveu: -
Nakrapiana galeria czyli Mia & Bella oraz Rudi i Lost(*) Zapraszamy!
:: FiGa :: replied to Vilena's topic in Galeria
Co ludz to zdanie :grins: Masz racje, chowam glowe w piasek :evil_lol: Coma to muzyka dla przedszkolakow przy tym co wstawilas :evil_lol:- 4531 replies
-
- bielsko - biała
- dalmatyńczyk
- (and 9 more)
-
"Cza" to zmienic :mad:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Madziu przeprowadzcie sie do auta :lol: -
Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D
:: FiGa :: replied to Ty$ka's topic in Galeria
Ja bym to ujela inaczej. Sa psy nietrafiajace w gust. I yorki :evil_lol: -
Wypocznij porzadnie ;) I powodzenia z kotami :diabloti:
-
Mushu, Tic-Tac oraz Zoom-Zoom. Ferajna Aneciorka
:: FiGa :: replied to Anecioreczek's topic in Border Collie
Grati z pracy ;) I powodzenia! -
Fotki przywiozlas? ;)
-
Saga, to wlasnie to! U mnie jest identyczna sytuacja... Wyjsc z psem... TO NIE ICH PIES! To moj pies, ja mam wychodzic. Spoko, nikomu nie kaze wychodzic z nimi jak siedze w domu na tylku, gorzej jak mnie nie ma 10h w domu :roll: A jesli chodzi o podkarmianie psow, pozwalanie na cos, czego ja ZABRANIAM, uczenie zlych nawykow itp to nie dociera ze to MOJ PIES (wtedy wszyscy dziwnym trafem o tym zapominaja) i byloby milo gdyby nie wpier&§%$&" mi sie w szkolenie :angryy: Ja juz przestalam sie przejmowac, bo to bez sensu... jak sie wyprowadze to zabiore Marcelka to bedzie lepiej ;) Powodzenia dla was dziewczyny! Macie wakacje, wykorzystajcie to ;)
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
:: FiGa :: replied to kikou's topic in Już w nowym domu
I dzien dobry malenka -
Jaka bida... :(
-
Witamy sie :grins:
-
Biedna sucz!!! :crazyeye: :mdleje: Moje by mi dom rozniosly :lol:
-
Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D
:: FiGa :: replied to Ty$ka's topic in Galeria
[quote name='Ty$ka'] Witaj i na wstępie gratuluję nadrobienia tego wszystkiego :lol: Ja Cię przepraszam najmocniej, ale ja gram na uczuciach od zawsze :evil_lol: Psy są w potrzebie, więc mile widziana wszelka pomoc. ;] Szamanio miał inny kolor oczu - jedno żółte, a drugie zielone - zauważył to ktoś? ;) Kochałam te jego paczydełka :loveu: Wzrokiem? :eviltong: hehe. To nasza tajemna broń :diabloti: Też pomyślałam o tym psie, ale potem bliżej mu się przyjrzałam i stwierdziłam, że jest zbyt brzydki :cool3: Trochę pysk nie taki. :P[/QUOTE] No niestety..... taka jest cena zaniedbywania dogomanii :oops: :evil_lol: Jestem naiwna :watpliwy: Albo mam za miekkie serducho.... I dobrze mi z tym!!!!!! :megagrin: Nigdy nie zalowalam ze zdecydowalam sie pomoc... a co mowil moj portfel to nie wazne :diabloti: Aaaaa.... :mdleje: teraz widze! rzeczywicie ma rozne oczyska :loveu: Powinnas napisac ostrzezene w pierwszym poscie! "spojrzenie w morusowe oczy grozi amokiem lub atakiem serca" :diabloti: Brzydki, brzydki :mad: Ladny :razz: Brzydkie to sa... yorki np :lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Naklejka']Nie, cały czas ten sam :P[/QUOTE] :mdleje: To ja juz nie wiem :stupid: -
Czeeesc :multi: Wy to macie z tym ciasteczkiem waszym :lol: Mysle ze dobrze robisz zostajac przy RC ;) Moze jak Ptysiek bedzie starszy i organizm mu sie ustabilizuje to przejscie na inna karme bedzie lagodniejsze ;) Fotki swietne :loveu: Nie wiem czemu, ale wsrod ras, ktore moglabym wpisac na liste "jakiego psa miec NIE bede", jednym z pierwszych bylby spaniel :oops: Tak jakos :oops:
-
Witajcie ;) Co do milusiej wymiany zdan z osoba "bardzo w temacie" to nie przejmuj sie :diabloti: Tacy ludzie sa zbyt prosci, ich myslenie zbyt waskie, a mozdzki zbyt ciasne by to pojac :diabloti: Widzisz ja tez mam dobrze porobione w glowce jesli chodzi o psy, a mimo to mam fajnego faceta (choc w Twoim wieku tez mnie ten temat nie krecil :evil_lol:), a na takich "znajomych" jak ten z rozmowy z Toba mam wyje**ne :diabloti: Zawsze w takich momentach mowie "pozwol ze sama bede decydowac o tym co lubie a co nie" ;)
- 1616 replies
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
:: FiGa :: replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Czesc Madziu :loveu: Przyszlam tu z mysla ze jak beda fotki to pewnie padne no i.... nie mylilam sie.... :mdleje: [url]http://i1169.photobucket.com/albums/r520/magdabroy/DSC_7037.jpg[/url] Mowilam juz ze masz cudownego skarbeczka w domu? :loveu: Ale tego chyba mowic nie musze :loveu: I jak niby to male, sliczne, kochane, nieziemskie cudenko moze byc niegrzeczne i budzic Cie w nocy? PLAKAC? Jakis kit nam tu wciskasz chyba :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
:: FiGa :: replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name='Naklejka']Cześć :D Bardzo ładne zdjęcia :D[/QUOTE] Hello ;) Ty zmienilas nicka? :hmmmm: Czy cos mi sie ten? :oops: -
Jest i moj ulubieniec :loveu: [url]http://img100.imageshack.us/img100/4779/obraz072hb.jpg[/url] Jaka wspolna fotka.... :mdleje: Booosz gdzie wy mieszkacie :mdleje:
-
Gamonius pospolitus i kotus bezmózgus do potęgi drugiej :D
:: FiGa :: replied to Ty$ka's topic in Galeria
Witajcie ;) Nadrobilam wszystko ;) Ufff... :lol: Super wiesci :loveu: Domek sie malemu trafil nieziemski, pewnie psiarze jak ta lala :cool3: Te malinki w pseudo to po prostu masakra..... :placz: Niepotrzebnie tu wchodzilam :mad: Bo zaraz bede kase liczyc, a nie moge juz nic wysylac w tym miesiacu na psy :oops: [url]http://img411.imageshack.us/img411/9996/p1040886r.jpg[/url] Jakie poczciwe kocisko :loveu: Juz z samego pysia widac ze to bardzo madry kot byl :loveu: [url]http://img822.imageshack.us/img822/2939/p1080869w.jpg[/url] Aaaaa, zabijasz :loveu: Boskie to foto :loveu: [url]http://img7.imageshack.us/img7/549/p1080921r.jpg[/url] Krotkowlosy colak? ;)