Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='PositiveThought']bo Ty wierzyś w Dusia :loveu: świnia, od razu jak wzięłam aparat, to zostawił...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dusiaczek :loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]No wiesz, żeby od razu taką intymną chwilę uwieczniać... daj mu czas - facet się zawstydził [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Chłopak będzie zadowolony z nowej zabawki :p Już będziesz zamawiać? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='PositiveThought']na początku się trochę bał, beze mnie nie chciał, ale poważnie się tym zajął... serek szybko znika ^^ rodzicielka się zgodziła na takie warunki, bo była pewna, że Aidi nie da rady :p to ma niespodziankę...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]A ja w ciemno wiedziałam, że się uda[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
  3. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Brawo Masterek[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sweetCyb: [IMG]http://images21.fotosik.pl/276/8c51c1f66783a906.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Cześć Madziu, pozdrawiam weekendowo.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='PositiveThought']Kapri wizażystka... przepraszam, a czy ludzi też stylizuje? ale bym miała oryginalny styl :evil_lol: właśnie testuję sprawę konga u Dusiastego - w rolce papieru :lol: moja mama się zgodziła, pod warunkiem, że Aidi da sobie radę z wyciągnięciem...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Jestem pewna, że da sobie radę, na pewno znajdzie własny sposób na tę "głupią" zabawkę, co chowa w sobie jedzonko [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:razz:
  5. [quote name='Pegaza']Dzien dobry:p hmm ale teraz dla odmiany chcemy Capri z dwoma kucykami:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Teal][I][B]Cześć :biggrina: Dwa kucyki kiedyś już były... zdążyłam zrobić kilka fotek i było po sprawie, dziewczynka miała dużo poprawiania po mistrzu fryzjerstwa :bigok:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Cyrkowa fota - cóż za ujęcie :happy1: dla mnie bomba[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/2075/img0994jq4.jpg[/IMG]
  7. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witaj Anusiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :sweetCyb: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]jak się dziś miewają moje śliczne gwiazdy?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  8. Iri, i ja bardzo chciałabym dotknąć moją dziewczynkę, pogładzić po grzbiecie, podrapać za uszkiem, ucałować w piękną główkę, znów zobaczyć jej uśmiechnięte oczy i szczęśliwy pycholek...
  9. [quote name='nane'] Tydzień Kultury Studenckiej jakby nie było :razz: [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Halo Marta :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Hihihi - piękne to hasło :roflt: ... :mdleje: musi być naprawdę kulturalnie...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Baw się dobrze![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  10. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Dzień dobry Kasiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]życzę udanego i cieplutkiego weekendu w ramionach TZ-ta. Będzimy grzecznie czekać na twój powrót i nowe zdjęcia Matiego. I oczywiście :scream_3: ząbki ząbki wypadajcie...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  11. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Dzieńdobry Agniesiu!!:calus: [/COLOR][/FONT][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Dzieńdobry słodziutka Kaprysiu!! :)[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9206/56be6fap7.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Milusiego dzionka życzymy!![/COLOR][/FONT][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]I Tulaski zostawiamy[/COLOR][/FONT][/I][/B][IMG]http://img527.imageshack.us/img527/5010/buziakgf5.gif[/IMG][/CENTER] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Kasiu, dziękujemy za milutkie rozpoczęcie dnia, teraz jestem pewna, że piątek będzie wspaniały i pozytywny :thumbs: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  12. [quote name='Asia&Misia']ale teraz przynajmniej wiem jak wklejac :lol:[/quote] [IMG]http://images20.fotosik.pl/328/2b9e5f3a15b33c92.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Śliczna kuleczka [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Zdjęcia o zbyt dużych rozmiarach mogą być zamienione na linki[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [quote name='Asia&Misia']Moj króliczek [*][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Aaaa, wielgachny[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Ale wielkie zdjęcie :crazyeye: co na nim jest?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Dzieńdobry Agusiu![/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Zaglądamy do Was by życzyć mam przyjemnego dzionka z dodatkiem cieplutkich promyków slonka :)[IMG]http://i7.tinypic.com/68irccz.gif[/IMG][/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Ależ czujna bestyjka z tej słodkiej Karprysi...cwana jest...ale taka urocza że jak ją ogladam to sie rozpływam...Wimiziaj ją koniecznie za uszkiem demnie...[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Trzymajcie sie cieplutko Tulaski mocne dla Was :calus:[/COLOR][/FONT][/I][/B] [/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I][B]Kasiu, dziękujemy za zamówienie słoneczka :buzi: Pozdrawiamy małego przystojniaka i kochaną pańcię.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Agata_B']Hello Aga :eviltong: Hello Capri (lubię ten sok :p ) Jak tam 10 maj?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Agatko, obcowanie z Capri to samo zdrowie :wink:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Cześć Aga![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Na czuwanie wystawiła warkoczyk i uszki :evil_lol: [/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Jak jej śmiesznie stoją :lol: [/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Halo Saruś, Capri radarowiec[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [quote name='madziasto4']Boski warkoczyk :evil_lol: Dzień dobry Aguś :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Madziu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]dziękujemy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Pegaza']Capri to nie tylko sok:cool3: to wyspa w Włoszech:cool1: Jeee przyznaj się, że na żelu stawiałaś jej ten warkoczyk?:eviltong: i jeszcze psik psik lakierem Taft:lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Witaj Pegazo, ... żeby tylko... nawet malutki niewidoczny drucik sprytnie wplotłam w jej włosy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll: [quote name='Agata_B']nieee :eviltong: Capri ma w sobie takie prądy, że warkoczyki stają same :cool3: :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise][I][B]Kaprysia w nocy ładuje się przy kontakcie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :biggrina: [quote name='PositiveThought']witaj Agusiu :loveu: Caprysia zawsze jednym oczkiem jest z nami... :multi:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Witaj Beatko, tak - Kaprysia zawsze z nami - choćby myślami [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
  16. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Z mlecznymi kłami Kaprysi też męczyłam się najdłużej, ale się udało i wszystko co mleczne wypadło samo. U Capri też już zaczęły wychodzić stałe kiełki, na szczęście miały miejsce w szczęce i wychodziły przed mlecznymi, byłam u veta, kazała czekać i obserwować. Dosłownie po 2 dniach od wizyty mleczaki zaczęły się delikatnie ruszać... i w końcu wyszły same w czasie zabawy.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :happy1: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Myślę, że trzeba obserwować czujnie wszystkie kiełki, żeby stałe nie wyszły z boku, nie zepsuły zgryzu i żeby nie zrobić krzywdy Matiemu. Dobrze, że możesz korzystać z usług dobrego specjalisty. Rozumiem twój strach przed zabiegiem w narkozie. Musi być dobrze :happy1: :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  17. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj Madziu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Pozdrawiam słonecznie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Magda_Miki'] [IMG]http://img244.imageshack.us/img244/7517/p4210039sw4.jpg[/IMG] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Przystojniak ze smakołykiem[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :multi: [quote name='Magda_Miki'] A operacje mam na nodze. Wyrosła mi jakaś narośl (nowotwór niezłośliwy) na piszczeli i trzeba to usunąć, bo to stałe ognisko zapalne w organiźmie:roll: Zabieg mam wyznaczony na 14 czerwca i najprawdopodobniej będę miała gips... mam nadzieję, że nie będę leżała w szpitalu:shake:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Madziu :calus: i jeszcze :glaszcze: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Będę mocno trzymać kciuki i wysyłać pozytywne fluidy, całe tony pozytywnych myśli :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  18. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobry :bigcool: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]pozdrawiamy słonecznie Kasię i Matiego[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/2548/dgdglq6.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Kasiu, a jak u Matiego przebiega wymiana ząbków?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  19. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Słoneczne dzień dobry :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Kaprysia ucieła sobie słodką drzemkę, ale...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/58e74ee4255bde5e.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/269/58e74ee4255bde5e.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]jakby co, to nad wszystkim czuwa...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0313a9619130e31f.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/269/0313a9619130e31f.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='madziasto4'] Trochę statystyki: - 2 beknięcia - kilka rzutów kongiem o podłogę- przypadkowo mu wypadł z pyska i mu się spodobało - nieliczne próby zastraszenia zawartości konga warczeniem, nieudane zresztą [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Hihihi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :klacz: :klacz: :klacz: [quote name='madziasto4']A tym co miałam, zbieranina domowa :loveu: Czyli. Serek żółty, trochę rozmoczonej suchej karmy, serek homogenizowany+płatki kukurydziane :p Dziurki zatkane cienkim, małym plasterkiem sera żółtego. Ale cały czas szukam jakichś fajnych pomysłów. A Ty czym nadziewasz? :)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Wczoraj kong załadowałam jabłuszkiem i niuńka miała owcową zabawę, niestety z jednym kawałkiem miała problem, uparcie utkwił i nie chciał wyjść, bardzo się zdenerwowała i waliła zabawką o podłogę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :motz: [quote name='madziasto4'] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/322/79044b3805a032f6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/322/2d61338a2e000f75.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/267/af44e1bf79d13b6d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/267/c5fb19335cd7e4c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/322/60baf839aea73ccb.jpg[/IMG][/URL] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Sesja kongowa jest świetna, Toruś chyba polubił nową zabawkę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :evil_lol: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Pozdrawiam.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  21. [quote name='Pegaza']No właśnie wiem.....:evil_lol: hihih a Ty nie wiesz ....:eviltong: dobra dobra sama masz kosmate myśli a na mnie je zwalasz:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Plum][I][B]Cóż... odejdę w nieświadomości... Nie będę zaprzeczać i wypierać się swoich myśli :multi: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Niuńka ma identyczną eskę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/267/c5fb19335cd7e4c4.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Madziu, a czym nadziałaś dziurę, znaczy się jakim farszem[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :roll:
  23. [quote name='madziasto4']Witaj Agusia :) :sweetCyb: Od 20 minut Torka jakby nie było, zajął się kongiem tak jak trzeba :grins: I to wspaniałe mlaskanie :loveu: Pracuje nad nim cały czas, nosi go ze sobą, czasami powarkuje, ale nie daje za wygraną :loveu:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=teal]Toruś ma świetne zajęcie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :bigok: :bigok: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=mediumturquoise] [COLOR=teal]suuuper [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  24. Szajbusku, o jej... Balbinka się rozbrykała na dobre... a tu od razu takie nieszczęście, oby tylko wszystko było już dobrze. Napisz koniecznie - proszę - jak czuje się dziewczynka :calus: Psoniu, znów masz łapki pełne pracy.
  25. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna][COLOR=yellowgreen]Dzień dobry Madziu[/COLOR] :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Masteruś czarnulek :happy1: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
×
×
  • Create New...