-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Gal i Aidi... to był gorący romans, miłość na jedną noc[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol:
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Anusia, może wtedy zacznę kompletować bliźniaki? W końcu są na topie...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]Dzień dobry, pozdrawiamy słonecznie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkolivegreen]Mała jojkowa pewnie się już pakuje, a Capri grzecznie czeka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :grins: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bc672083015ad82a.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/381/bc672083015ad82a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/41d77097ca97ed4f.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/41d77097ca97ed4f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/967fc55559c46504.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/967fc55559c46504.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f5c635657e6ae609.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/381/f5c635657e6ae609.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e0de56155a78683a.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/381/e0de56155a78683a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d7022e285699a274.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/325/d7022e285699a274.jpg[/IMG][/URL]
-
Rano, idąc chodnikiem tak intensywnie o tobie myślałam, że się poryczałam, znów nie potrafiłam zahamować potoku łez, Gabciu - każdego dnia tęsknię za tobą, każdego dnia...
-
[I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]Cześć Nadziejo, pozdrawiam słonecznie :buzi: [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue][B]nie wiem czy wstawiłaś zdjęcia Alfa, ja nic nie widzę[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :shake:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Cześć Marto, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]w takim razie mocno trzymam kciuki :thumbs: :thumbs: i powodzenia.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Witaj Kasiu :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]dziękujemy za przepiękne misie, przyznam, że Kaprysia kocha się we wszystkcih misiach na zabój. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Życzymy udanego czwartku i dziękujemy bardzo za komplementy pod adresem nowej fryzurki niuni.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Dzień dobry Kasiu, słonecznie i rześko pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Rose: [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Piaskowy pysiaczek i szyszkowy "chowacz"[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eb4226e92a4db3ad.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/324/eb4226e92a4db3ad.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]To i ja sobie pozwolę z okazji tak wspaniałego spotkania :eviltong: hihihi, chociaż nie wiem czemu go wystawiłam... Zuzka, a masz :Rose: Dziewczyny jesteście rewelacyjne [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:p
-
[quote name='Zuza96'][COLOR=Lime][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]Hej, hej, hej koffani [SIZE=4]Wpadłam tu nareszcie się przywitać i podać piękną nowinę !!! Mam nadzieję, że nie maci mi za złe, że mnie nie było długo (o zaległościach nie mówię) :roll: :oops::oops::oops: Ale warto było czekać, cały czas szukałam dla siebie suńki [SIZE=5][COLOR=Red]I znalazłam ! 3 czerwca jadę DO KOŁOBRZEGU ([SIZE=2]260 km ode mnie[SIZE=5]) po nią !!!! [COLOR=Magenta][SIZE=3]Sunia będzie z hodowli Dekameron, a ma już na imię Bajka[/SIZE][/COLOR][/SIZE]. [SIZE=5][COLOR=Cyan]Nareszcie będzie ze mną !!! [SIZE=4][COLOR=Magenta]Pani hodowczyni nawet już przysłała wczoraj (przed zamówieniem) zdjęcia małej i jej siostry oraz braciszka. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE] [/SIZE][/FONT][/SIZE][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Szogun !!! Nie wierzę własnym oczom, znów się pojawiła na chwilkę i zaraz ucieknie na długo, bu... Nowina radosna i wyczekiwana bardziej niż tegoroczna wiosna. Gratuluję Zuza, długo czekałaś na swoje ogonkowe szczęście. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Aaaaaaale fryz wiosenny :loveu: Witaj Agusiu i Kaprysiu :loveu:[/quote] :calus: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Anusiu, Alicjo[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Hi, Fiona jest na liście[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:
-
[quote name='PositiveThought']no bo ale czego? O_o no bo Tess jest z Amerykańskiego rankingu, w Polsce nie słyszałam, żeby tak się suczka nazywała :hmmmm: Tosia u babci mieszka, ale przez wakacje, czyli wtedy, kiedy ją wzięliśmy ze schroniska mieszkała u mnie, więc ja ją nazywałam :grins: cósik jeszcze?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I]Niee, to niżej... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Sen to zdrowie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/380/03cb9ebc7978d0a0.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/381/4a77c4eb68e543c2.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/ad4e77a21ec28f09.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/9c62015dd50871ad.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/381/7e35d62909ae6221.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/381/60bea1fdfd0aacb2.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/381/e537b79d82c5fe15.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/381/d0182a62b2054a78.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/381/d8ae80d4022d15cb.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dobranoc :sleep2:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']wiem :loveu: mi się Tess podoba, ale to takie nie suczkowe polskie O_o dawno nie wybierałam imion dla panienki... moja Tosia najpierw była Tosia, potem Sonia, potem w wieku 6 miesięcy znów Tosia :grins: a ja Wam nie powiem jak się nazywać będzie rodzeństw Aidka... :p i że będzie, jeśli będzie, też Wam nie powiem... niespodzianka :grins:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Drugiej części wypowiedzi nie rozumiem :shake: ani mru mru...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='nane'][CENTER][URL="http://glitter-graphics.com"][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/k.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/o.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/l.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/o.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/r.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/o.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/w.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/y.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/c.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/h.gif[/IMG][IMG]http://dl3.glitter-graphics.net/empty.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/s.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/n.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/u.gif[/IMG][IMG]http://text.glitter-graphics.net/s/f.gif[/IMG][/URL][/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dobranoc Marto[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sleep2: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Może jutro znów będzie super filmik do obejrzenia...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Pegaza']jojkową :hmmmm: nie kumam a tu już zamówiona mam rozumieć była wczesniej taa? i nic się nam nie przyznała:mad:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]znaczy się york [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT];)
-
[quote name='PositiveThought']oj, wybacz :evil_lol: mi się podoba... [B]Aidi[/B] :evil_lol: i [B]Shiva[/B] O.o[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]Wybaczam[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :grins: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]To pierwsze śliczne jest nad wyraz![/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']ja po zebraniu zawsze takiego 'misia' gram :evil_lol: kleję się, przytulam... co z tym imiOnem? słuchaj, ile Kaprysia ma teraz? bo jak będę z mamą rozmawiać to na pewno jej powiem :grins:[/quote] [SIZE=3][COLOR=Magenta][B][FONT=Georgia][I] No wiesz kobietę o wiek pytasz :roll: [/I][/FONT][/B][FONT=Georgia][I] 13 sierpnia będą jej drugie urodzinki Imiona... jeszcze nie ma pewniaka, ale zestaw do wyboru wstępny już przygotowany - zobaczymy jak to będzie, ale chętnie słucham propozycji. [/I][/FONT][/COLOR][/SIZE]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]Tak, jojkową sunię :laugh2_2:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Gorąca miłość na dużym ekranie :wink: super film[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Dobry wieczór Dario :loveu: To był jej drugi kobiecy wypad, pierwsza wizyta w salonie była w czerwcu 2006r.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Atak na węża :megagrin: Mati działkowy bohater![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/379/ce9308c178f4c5d7.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']właśnie widzę O_o nie zawsze wystarcza słodka minka, niestety :( ale nie jest źle. mama się nie gniewa, generalnie.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Mama to dobry człowiek, wyrozumiały i mądry, twoja słodka minka to musi być strzał w dziesiątkę.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']mam nadzieję :( o wszystkim mówiłam... no chyba, że teraz to do niej 'dotarło'. :( ratunkuu! :bigcry:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=2][COLOR=Red][I]Ale śmiesznie wyszło, miałam krótki problem z dogo... [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Orange][I][B]Nie mogę sobie wyobrazić, żeby mama była na ciebie zła, zdenerwowana... jakoś ciężko mi to przychodzi, na ciebie???[/B] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]