Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Kiedyś była sobie pętelka [IMG]http://images20.fotosik.pl/380/f21ebaec4001901f.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/a012f35441f12a7a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/ca64f7b1c4709f41.jpg[/IMG] [COLOR=Green]Został po niej tylko bałagan [IMG]http://images20.fotosik.pl/380/345fc11773c85b9e.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/380/2a5ba456c8702dd1.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/380/cd589bec61f2f947.jpg[/IMG] [COLOR=SeaGreen]Artyzm fryzjerki rósł w oczach do momentu [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/4eec969836dd157c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/380/b715e877081a4c95.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/380/f6df51ad023606d3.jpg[/IMG] [COLOR=Lime]Aż nastąpiła radykalna przemiana [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/1b79fde8a4455aaf.jpg[/IMG] [/COLOR][/COLOR] [/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='PositiveThought'][COLOR=Yellow]a zresztą Be się teraz boi straszliwie, zebranie dziś... myślałam, że wszystko powiedziałam, ale najwidoczniej nie, bo mamutki nie ma jeszcze... :bigcry: no chyba, że została porozmawiać o zachowaniu, w co szczerze wątpię... [/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Nieee, nie może być źle[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shake: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]nie wierzę, że może być źle - nie masz się czego bać - na pewno. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Ostatnia sesja pętelkowa[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [IMG]http://images20.fotosik.pl/380/02321f9a06eb2e00.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/bc6257a5b3b75be0.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/380/18bec20bf126e207.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/380/64d32751228741ad.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/380/8fa2002d89a65595.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Capri naprawdę polubiła pętelkę, póki pętelka była pętelką...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='marzenna79'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][COLOR=DarkOrchid][SIZE=4][I][B]Miłego wieczorku Agusiu...[IMG]http://www.paryz.yoyo.pl/images/smiles/serca%20mrugaj%B9ce.gif[/IMG] [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Dziękuję Marzenko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]śliczne słodkie serduszka, miód na serce, ach... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  5. [quote name='PositiveThought']Agusiu! :calus: jak cudownie! :loveu: jedna miła wiadomość dzisiejszego dnia... :Cool!: a zazdroszczę jak jasna cholera, gwint i co tam jeszcze jasnego jest. a Kaprysię golutką zobaczyć bym chciała :loveu: wracaj do zdrówka... druga dama będzie? Aidi będzie miał wybór... :cool3:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Dzień dobry Beatko :loveu: [/B]Postaram się o odrobinę nagości, jeszcze dziś...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Prawie ostatnie podrygi pętelki :wink: [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/3de62e451503e0ae.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/b0e275866a6cfd0e.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/380/cb9d5b688a926822.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/ad8d58bb64e81a23.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/21fe76d92cf70c2f.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/a302ca79fa0e2788.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/7f95a3876f94f307.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/ec19ef883b6055c1.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/96f1bc87fc9e6ebd.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/325/6b8b5c343f542ebb.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  7. [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8EE.gif[/IMG] [quote name='nane'][FONT=Courier New][COLOR=magenta]Aga poprosimy zdjęcia Kaprysi i jej nowej fryzurki[/COLOR][/FONT] :loveu: [FONT=Courier New][COLOR=magenta]i gratulujemy nowej dzidzi szczeniaczkowej ;) [/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dziękuję Marto :loveu: zdjęcia świeże już tuż tuż...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='marzenna79'][COLOR=DarkOrchid][SIZE=4][B][I][FONT=Georgia]Cześć Aguś !!! :multi: Szybkiego powrotu do zdrowia życzymy Tobie.:loveu: Czekamy kochana na Ciebie... Kaprysia, ostrzyżona, ogolona, łapie siostrzyczkę za ogona... ;) Drugi ogonek już w piątek ??? GRATULUJĘ. :multi::loveu: Oj, będzie się działo, będzie... :shake: Dzięki za pozdrowienia i życzenia na dzień dzisiejszy. Wzajemnie, moja kochana.:loveu::multi:[/FONT][/I][/B][/SIZE][/COLOR][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B] Marzenko kochana :laugh2_2: mam nadzieję, że już w domku jesteś "prawie" sama...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Kasia_zg'][CENTER][B][I][COLOR=royalblue]Dzień dobry Agusiu !![/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]Głowa do góry wszystko pomalultu sie ułoży tylko uśmiechaj sie a zmarwtwienia i kłopoty same odejdą ;)[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]Nawet nie wiesz jak bardzo sie ciesze i gratuluje Ci drugiego ogonka w domku:multi: :multi: [/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]Poprosimy o foteczki Kaprysi w nowiusieńkiej fryzurce :)[IMG]http://img524.imageshack.us/img524/8863/56be6fku9.gif[/IMG][/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]Trzymajcie sie cieplutko wracaj szybciorem do zdrówka i tu do nAs bo tesknimy za Tobą !! Pamietaj że zawsze możesz na mnie liczyć, zawsze na tyle ile bede mogła Ci pomóc to pomoge!![/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]Tulaski dla Was kochane :calus:[/COLOR][/I][/B] [/CENTER] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I][B]Kasiu, pięknie dziękuję za ciepłe słowa :buzi: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  8. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj Kasiu, witaj Agato[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Rose:
  9. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Przelotem jestem[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :painting: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]ale pozdrawiam serdecznie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  10. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobry Marto :multi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Toffiś wygląda uroczo, niech chłopak rośnie zdrowo, już bez żadnych złych przygód. Rewelacyjne zdjęcia, to jego spojrzenie jest powalające :mdleje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  11. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue][COLOR=darkslateblue]Dzień dobry Kasiu[/COLOR] :laugh2_2: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f662a80a6f80461b.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/316/f662a80a6f80461b.jpg[/IMG][/URL] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkslateblue]Niuńce kupiłam Fiprex, mam ten preparat pierwszy raz, działa 4 tygodnie, i w tym czasie żadnego intryza na Kaprysi nie znalazłam.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I]
  12. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Dzień dobry. Jesteście Kochani, bardzo dziękujemy za odwiedziny i pamięć. Myślałam, że będzie już lepiej, ale się myliłam, na dokładkę się rozchorowałam - i to nagle, chyba upał mnie pokonał... Marudzić nie będę, szybko muszę się pozbierać i wrócić na dobre do Was.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Poniedziałek był dniem pełnym wrażeń, Kaprysia była u fryzjera i teraz jest ślicznie golutka, a poza tym poznała swoją siostrzyczkę, dziewczynki widziały się po raz pierwszy. W piątek zamieszka z nami drugi ogonek. Będzie się działo...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#9acd32]Wszystkich gorąco i serdecznie pozdrawiam, życzę udanej i miłej środy.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  13. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Dzień dobry Marto[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]W całej okazałości uroczy i elegancki Eryś oraz słodka doopcia Famci Kruszynki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/373/e0fc88e59e5989d2.jpg[/IMG][/URL]
  14. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Witaj Saro :loveu: Pozdrawiam[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Już prawie meta... jeśli chodzi o szkołę? Ostatnia prosta :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [IMG]http://img513.imageshack.us/img513/1962/img1284fc3.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Aris na tle kwiatków - jak zawsze elegancki i uśmiechnięty[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  15. [LEFT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Dzień dobry Kasiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :calus: [/LEFT] [LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2ccf2b24d4605105.html"][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue][IMG]http://images21.fotosik.pl/302/2ccf2b24d4605105.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/I][/B][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Mati romantyk :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fa696d75a6a063f4.html"][COLOR=royalblue][IMG]http://images21.fotosik.pl/304/fa696d75a6a063f4.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Kaczucha zdobyta[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :Cool!: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/884feaf9dfaf4f47.html"][COLOR=royalblue][IMG]http://images21.fotosik.pl/304/884feaf9dfaf4f47.jpg[/IMG][/COLOR][/URL] [LEFT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Uśmiałam się do łez, dwukierunkowy trawnik :roflt: rewelacja[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/LEFT]
  16. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Papa Dario, dzielna kobieto[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  17. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B][COLOR=Olive]Pętelkowe zdjęcia :cunao:[/COLOR] [IMG]http://images20.fotosik.pl/371/e9b0e2e7cfc6ee74.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/316/da8b369281d50c00.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/371/fe4067a9d2b7b4ea.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/371/1e18123be4e8df6d.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/316/4d9c46fb8b04d0b6.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/316/bf9889c526e7e4a2.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/316/038e184902654b0a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/316/7f42d98e264b6a4b.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/371/dc4786597ca78524.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [quote name='Pegaza']Alez prosze bardzo:loveu: Pętelka na główce naszego bąbelka:loveu: Wiesz co dwie głowy to nie jedna:P[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]:cunao:jak ładnie napisane[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi:
  19. [quote name='Pegaza']hihi chwilowo tez myślałam jak ją nazwać:evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Kok brzmi nie za bardzo, kucyk też nie - i miałam pustkę w głowie, dziekuję za koło ratunkowe znaczy się pętelkę :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Tak tak :sweetCyb:pętelka jest słodka - nazwy mi brakowało [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:grins:
  21. [IMG]http://images21.fotosik.pl/316/dd40200395303f0d.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/371/f69860adf30c0cd4.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/371/abcbb43d70f060a4.jpg[/IMG]
  22. [quote name='Pegaza']Tak Cie przytłaczają? weż je komuś podaruj:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Nikt nie chce, nawet oferowałam dopłatę i cisza, zero chętnych - nawet TZ jakiś niewidoczny się zrobił :crazyeye: Taaa, ale jak się z tego niebawem wygrzebię to wtedy będzie, że każdy chce... i guzik :eviltong: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Cześć Nadziejo :loveu: Jak egzaminy, jak zdrówko i gdzie ten kurs?[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  24. [quote name='Pegaza']Ty się ukrywasz :mad: przed nami[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B] Nie..., uginam się pod sprawami raczej [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:roll:
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Halo Dario :loveu: ale będę na pewno[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
×
×
  • Create New...