Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. :happy1::happy1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]z całych sił.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='Kasia_zg'][B]Ojej Ahusia jak milo że już jesteście brakowało nam Ciebie i jak zwykle uroczeej Kaprysi :)[/B] [B][IMG]http://images20.fotosik.pl/360/206f6eacc05f7812.jpg[/IMG][/B] [B]Ale fajne pozostałości zostały po warkoczyku...pokrecony kosmyczek...fajniusie....[/B] [B]Kolorowych snów dziewczynki Dobranoc :)[/B][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Witaj Kasiu, dziękujemy za odwiedziny :calus: Życzymy kolorowych i pięknych snów Pozdrawiamy cieplutko Ciebie i dzielnego Matusia [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [quote name='PositiveThought']ojejku! ratunku! Aidusiem się zasłonię![/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Zostaw Aidusia w spokoju, rycerz pewnie snu potrzebuje[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Ta fryzura to jeszcze nic w porównaniu do ostatniego jej wyczynu fryzjerskiego... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. Moniu, dziękuję za śliczne kwiatki. Gabi uwielbiała wąchać kwiatuszki, zawsze wsadzała nochalek prosto do kielicha i wyglądała wtedy, jak troszkę większa łaciata pszczółka. Śpijcie dobrze moje aniołki.
  5. [quote name='PositiveThought'] kosmiczna fryzura i zielone kocie oko :loveu: Kaprysia wysyła sygnał... wygląda, jakby piorunek ją szturchnął niechcący... :hmmmm:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]No nie... ta zniewaga krwi wymaga[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :knuje: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]podejdź no do monitora - kara będzie bardzo surowa...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Witajcie Kochani[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Rose:
  7. [IMG]http://images20.fotosik.pl/360/206f6eacc05f7812.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/305/4e5fc4bb0d59c97c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/360/f2b30af7eae9e555.jpg[/IMG]
  8. [quote name='PositiveThought']jejkusiu, jak ja tęskniłam za tym widokiem :sweetCyb: jak dobrze, że jesteście już... [B]OBIE[/B] :grins: :Cool!:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B] Dziękuję, miło powrócić w pozytywny klimat [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/397E.gif[/IMG]
  9. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Cześć Madziu, pozdrawiam :grins:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Magda_Miki'] Musze mu kiedyś zrobić zdjęcie jak trzyma kaczkę za kuper, a jej nogi zasłaniają mu oczy:evil_lol: To jest wtedy radocha. [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Tak tak tak :sweetCyb:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Magda_Miki'] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1147/p5060129bd8.jpg[/IMG] [/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Języczek w łódeczkę - super. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  10. [quote name='nane'][FONT=Courier New][SIZE=6][COLOR=white]Dobranoc Kochani[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dobranoc, kolorowych snów[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sleep:
  11. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOliveGreen][I][B][COLOR=Olive]Moja[/COLOR] [COLOR=Olive]najpiękniejsza...[/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images20.fotosik.pl/360/1904155ce000bc96.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/305/128449e1dda988b7.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/360/6500cbb5988fc45e.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/305/829d097ae14c7ace.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Był warkczyk... i już nie ma warkoczyka.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  12. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Arisek najsłodszy urwisek :wink: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9800/img1208qi8.jpg[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] Pozdrawiam Saruś i powodzenia.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I]Cóż... życie - góry, doliny i doły... przemierzać nie zawsze jest łatwo...[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dziękujemy za pamięć i doping do powrotu.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B] Beatko, Marzenko, Dario, Saro, Marto, Daguś, Agato [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/803.gif[/IMG]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Piękna miłość między dziewczynkami [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:calus:
  16. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Rewelacyjne zdjęcia, a model... jego widok zapiera dech w piersiach[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :mdleje: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Brawo Monia :Cool!:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='Monia70']Agus , tak bardzo dziękuję :B-fly: :B-fly: :klacz: :klacz: :klacz: :beerchug: :beerchug: Sama się bardzo cieszę :multi:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Moniu, myślę sobie, że niebawem pojawi się też śliczny avatar pod twoi nickiem [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Gratuluję zdjęć[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi:
  18. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Moniu :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: super zdjęcie![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='Kasia_zg'][CENTER][B][I][COLOR=royalblue]Już przywiozłam swojego oszołoma bop inaczej sie go nazwac nie da...doktorowa poszła po niego nagle Matuś przybiegł sam piszczacy i zadowolony jak by chcial powiedziec "no wkońcu po mnie przyszliście", podobno wybudził sie bardzo wcześnie i rozrabial w kojcu i piszczeniem domagał sie wypuszczenia bo ten arystokrata nie mial zamiaru załatwić sie tam gdzie spi...przecież to czyścioszek :)[/COLOR][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][COLOR=royalblue]A teraz łobuziak sobie słodko spi i odpoczywa...Dobrze ze już po wszystkim...:)[/COLOR][/I][/B][/CENTER] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Cieszę się, że już po wszystkim i zuch Mati jest w domku :buzi: Pozdrawiam cieplutko.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  20. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Madziu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]cudne są zdjęcia Mikiego w locie, mknie radośnie nad ziemią z obiadkiem z zębach[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :grins: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2945/p5050079bb5.jpg[/IMG]
  21. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Dama z króliczkiem[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :cunao: [IMG]http://images20.fotosik.pl/347/f9d5b05ef855eab3.jpg[/IMG]
  22. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Dzień dobry,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Kasiu trzymaj się, nie jesteś sama i wymiziaj słodziutko Matiego :calus: Będzie dobrze[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :glaszcze: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Ważne, że masz dostęp do zaufanego veta.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  23. [quote name='Pegaza']heh gdzie tam obraziła ona uwielbia być bez smyczki czuje ten luzzz:eviltong: tylko Pani wyszła na głupią ,bo to było tak, dziadzio zawołał Pipi a ja raczej nie pozwalam jej do każdej osoby biec się witać, wołam, wołam a ona nic woli dziadzia:cool1: w końcu ide z myślą a teraz cię maupo złapie i pójdziesz na uwięzi jak się słuchać nie chcesz no i podchodze smycz przyszykowana a tu niespodzianka ehhh[/quote] :evil_lol: dobre, zafundowałaś milutki spacerek dla dziewczynki
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Rosna wszystkie cztery na zmiane :roll: Jako cos to w dobre rece tak ze trzy oddam... Dobdzie, ide robic herbatke czerwona. Pewnie wpadne pozniej na chwilke :bye:[/quote] Smacznego :loveu: i miłego dnia :loveu:
  25. [quote name='Pegaza']:glaszcze: biedna zęby są paskudne a ja dziś do tyłu chodze, głowe trace, czas na kawe chyba:roll: na spacer psy wzięłam a Pipi szelek zapomniałam a smycz w ręce trzymałam eh ta głowa przydałby mi sie tak ząb mądrości może lepiej bym funkcjonowała:p[/quote] To były chyba wirtualne szelki... Pipi raczej się nie obraziła?
×
×
  • Create New...