-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Anusia & Alutka']Ach teraz wpadlam na to dlaczego tak dobrze czuje sie w tym kolorze :evil_lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]I sysko jasne, to piękny kolor [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:happy1:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Dziękujemy Marzenko za drogocenny komplement, będziemy miały słodkie sny[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[quote name='Agata_B']:p Naprawdę cudowna, nie mogę się napatrzeć :eviltong: [SIZE=1]Teraz będę cię "zawalała" pytaniami :eviltong: [/SIZE] [SIZE=1]Capri to twój pierwszy Yorkshire Terrier? Ma rodowód? Jeżdzicie na wystawy czy to bardziej piesek "nakolankowy"? [/SIZE] [SIZE=1]Pytam tak... z ciekawosci :p [/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Plum][I][B]Muszę cię zmartwić: 1-nie, 2-nie, 3-wynika z drugiego, też nie i to podwójnie, bo niuńka nie lubi siedzieć na kolanach ani na rękach :roll: ale i tak jest kochana, zwariowana i zawsze rozczochrana [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Jejuśku, to lwica :loveu: Jak Anusia, bo Anusia z 20 :)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Plum][I][B]Ach, te moje ukochane lwice :evil_lol: sierpniowe gorące kobietki...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Agata_B']W jakim wieku jest Capri? ;)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]13 sierpnia skończy 2 lata[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Aga76 replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='Asia&Misia']fajne :cool3: , ale ja wolałabym słodkie imionka :razz: typu : Misio. :lilangel:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Ważne, aby Tobie się podobało[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: -
[quote name='Agata_B']Wierzę :eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]To dobrze, wiara czasem czyni cuda[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink:
-
[quote name='Agata_B']witam ;) Będę stałym gościem tej galeryjki :p[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B]Bardzo się cieszymy z Twoich odwiedzin, zapraszamy zawsze chętnie i o każdej porze. [/B] Wbrew pozorom jesteśmy całkiem normalne - słowo[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[quote name='Agata_B']Łomatko, ale ona cudna :loveu: Pół godziny siedziałam przy tej galeryjce.. Cudna :diabloti:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B] Witaj Agato w kaprysiowych progach[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Pozdrawiamy cieplutko [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']bżoużeouże.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Że jak, że co? To japan jest czy cóś? [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Czy Ktoś Mnie Widzi W Tej Galerii??[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Najdroższa, ja cię widzę, nawet w snach[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[quote name='PositiveThought']epitet :grins: żółć słoneczna, i te oczki, wyłaniające się delikatnie spośród gąszczy bujnych włosów, jedwabnych i delikatnych...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Plum][I][B]Beatrycze nasze poezją upojone... na łąki umajone zaraz nas wyniesie...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Yellow][I][B]żółty ufol.... no nie, o żesz ty poetko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Pozdrowienia dla Wszystkich[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Trzymamy kciuki i ciepło myślimy o Justysi :loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='PositiveThought']ja lubię, ale się boję. burza jest piękna. ale tylko jak na nią patrzę zza okna, i najlepiej żeby nie nade mną...[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Zeta%201/m0I3.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]masz kwiatuszka i już nie płacz[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Kaprysia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://images21.fotosik.pl/262/28591268965600cd.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']buza była, Agusiu... bałam siem.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Beatko :glaszcze: ja lubię burze... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Kaprysia ma w swoim pudełeczku z zabawkami to coś kolorowego i poplątanego[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B][COLOR=DarkOrange]Pozdrawiamy, witamy i dziękujemy[/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/56BE8F1.gif[/IMG]
-
[quote name='Yorkie'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Cześć Aga![/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Śliczny warkoczyk :loveu: Ale jak to Capri, niesforne kosmyki są tu i ówdzie. Dodają jej nowej fryzurce blasku i tego czegoś Kaprysiowego :lol:[/SIZE][/FONT][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Cześć Saro, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]ślicznie napisane, dziękuję[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [quote name='Kasia_zg'] [CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Matuś uroczyscie wymiziany dziękujemy bardzo...:)[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]U nas wkońcu przestalo padać...wyjżało słoneczko wiec maszerujemy z Matim na spacerek...Buziaczki dla Was :loveu: [/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]ta foteczka mnie powalila....niesamowicie wypielegnowana pannica...należą sie ogromne gratulacje Anusi że Allicja tak pieknie wygląda...[/COLOR][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/5686/img1624kk6.png[/IMG] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Oj dziewczyny chyba bede musiała wziac u was korepetycje z pielegnacji Yorka bo czuje sie zupełnie zielona w tym temacie a ten mój wlochacz tyle tego ma na sobie ze olaboga;) [/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Nio a teraz biegne z moim urwisem...:painting:[/COLOR][/FONT][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Tulaski:calus:[/COLOR][/FONT][/I][/B] [/CENTER] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Halo Kasiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]udanego spacerku życzę.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]To prawda, Alicja cudna jest i zawsze się zachwycam śliczną elegancką panną.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#dda0dd]Kochana, zobaczysz - dasz radę ze swoim przystojniakiem :thumbs: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Pegaza']"anckit" :lol: znaczy wszystko jedno:evil_lol: Imieniem czy nickiem czy tam jak wolisz... kochana.:eviltong:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]ali mam wybór, normalnie szał ciał :evil_lol: dobrze, to będę cię zaskakiwać[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :evil_lol:
-
[INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Mati :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT] [/INDENT][/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/4198/p1040242gr2.jpg[/IMG] :laola: :laola:
-
[quote name='Pegaza']Dzień dobry:lol: witamy uczesaną Alicje [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/5686/img1624kk6.png[/IMG] Włos tak lśniący, że mnie w oczy poraziło od tego blasku:evil_lol: ALICJA zmęczona czesaniem przysnęła sobie słodko.:eviltong: Musiałam zmienic imiona, bo początkowo myślałam, ze to Capri:P Witam Capri i Age:D[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Hihihi, witaj Pegazo :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta](nickiem czy imieniem Cię witać kochana, bo nie wiem jak wolisz?)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [quote name='Anusia & Alutka']Hi hi to na odwrot bylo. Ja skorzystalam z okazji ze Pannie Alicji na sen sie zbiera i ja przeczesalam ;)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Anusia - przyczajona tygrysica, ukryta kocica...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Aga76 replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='Shahar']Witam mam na imie Anna jestem z Płocka miałam yoreczka Dyzia ale niestety moja ukochana psina przeszła przez teczowy most:placz: i teraz jestem sama pewnie po jakims czasie kupie sobie nowego pieska ale gdyby mój Dyzio wrócił do mnie to by była pełnia szczescia. W domciu mam jeszcze jednego yorka znalezisko z wakacji albo ktos ja porzucił albo zagineła komus niestety nie udało sie znalesc własciciela i tak Sandra mieszka z nami prawie od roku.[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Witaj Aniu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :calus: [quote name='Asia&Misia']Czesc jestem tu nowa :razz: , nazywam sie Asia jestem z Gdanska i miałam yorczke Misie :placz: , ktora jak Dyzio odeszła :placz: . Teraz planuje zakup yorka :cool3:. Ale nigdy niezapomne o mojej Misi :placz: .[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Witaj Asiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :buzi: -
Morusku - na zawsze w sercu i pamięci Szarotko, odezwij się...
-
[quote name='Anusia & Alutka']Mam nieregulaminowo 4 kola :roll: Agus, naprawde spadam sie uczyc bo katastrofa za katastrofa bedzie... A Ty wiesz... Informuj mnie na biezaco ;)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Mnie też zaraz pochłoną obowiązki... to do napisania[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :cool1:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Pomyłką to bedzie moje koło z cywilnego :shake:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Chyba były trzy koła ratunkowe... [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Niebawem, gdy udasz się w krainę nauki z odświeżonym wypoczętym usmysłem, to wyłącznie skorzystasz na tej przerwie intelektualnej i ruszysz z kopyta, i wszytko od razu zapamiętasz, i będzie dobrze.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Oj tak... Powinnam mnie wygonic do nauki moja droga...[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Może jednak nie? Może to zły pomysł albo pomyłka?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]