-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Niuńka po 5 minutach od ruszenia w trasę zawsze uderza w słodkie kimono, ale uszka nie śpią, czuwają... Sen jest silniejszy od niej, często na początku stara się z nim walczyć i zasypia na siedząco podpierając się nosem, a później łapy się jej rozjeżdżają...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='PositiveThought']^^ nie nabijaj się :cool1: zbliżenia lepiej nie, bo się przerazicie P:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Jakże bym śmiała cokolwiek nabijać?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Jak się przytulam do monitora to widzę chyba dwie rysy, ale poza tym wygląda jak najbardziej przyzwoicie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :roll:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrawiam cieplutko[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :buzi:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Za to cię lubię! Dopiero w druuugiej kolejności zobaczyłam fon... hihihi Cię przepraszam, ale wygląda jak nówka sztuka.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Cześć Madziu [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=navy]Cudna senna torusiowa poza...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images22.fotosik.pl/107/dbd43050add2f600.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj Kasiu :loveu: Miłego poniedziałku :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]hmmm.... już wiem, na co chłopcy patrzyli z takim zainteresowaniem... na węża :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='PositiveThought']czyli wieczorkiem dziś będziesz?! ja nie wiem, czy ktoś widział mój obecny telefon... dzieło podłogi, Aidka i koniufków, jak znajdę, to pokażę chętnie 8)[/quote] [I][FONT=Georgia][COLOR=plum]może będę...[/COLOR][/FONT][/I] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Pokaż pokaż, ja kcę zobaczyć !!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Madzik13']Ale piękny poczochraniec:evil_lol::loveu::loveu::loveu: Moze Agusiu bys dała jeszcze jakies fotki Kaprysi co? Tak na dobry początek tygodnia:cool3:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Witaj Madziu :loveu: Pozdrawiam cieplutko[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=seagreen]Fotki powinny być, ale najwcześniej wieczorem...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='PositiveThought']i w dodatku 'tylko teraz'... a jakby ktoś chciał potem? o.O właśnie właśnie, ja telefon muszę zmienić, a tu żadnych ładnych ni ma...[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Daj aparat Aidusiowi, wierzę w jego zdolności plastyczne, na pewno będziesz zadowolona z nowych wzorków [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]:cool1:
-
[quote name='PositiveThought']całe szczęście... ale ja to bym tak szybko chciała, a przyrodzie nie można przeszkadzać...[/quote] :hmmmm: [I][B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]... tak to chyba tylko w Erze...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/I]
-
[quote name='PositiveThought']bo małły ruch tutaj jakiś. ale pochwalić się zawsze można :grins:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Fakt, ale zawsze ktoś się znajdzie.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#dda0dd]Mamy odpływ, przyjdzie czas i na przypływ...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='PositiveThought']ach, nie zamaco, boberr :grins: zastanawiam się, czy jest sens wrzucać kolejne zdjęcia :hmmmm:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Why?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]......................[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='PositiveThought']i taka Kaprysia jest absolutnie piękna :loveu:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Dziękuję [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]:buzi:
-
[INDENT][INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Taka lubię być...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT] [/INDENT][/INDENT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9be7506b89cefab2.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/207/9be7506b89cefab2.jpg[/IMG][/URL]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Pozdrawiamy cieplutko :loveu: Czekamy na fotki Kamci i Ajka[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Pozdrawiamy poniedziałkowo :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Śliczne dziewczynki, sama słodycz :mdleje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Zdjcie113.jpg[/IMG] [IMG]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/Zdjcieh005.jpg[/IMG]
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
Aga76 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Witaj Patrycjo, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]powodzenia i jeszcze raz powodzenia, trzymam kciuki[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :thumbs: :thumbs: -
Kamel - rudzielec,który stał się Duńczykiem i jego wspaniała rodzinka :)
Aga76 replied to modliszka84's topic in Foto Blogi
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Dzień dobry :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]pozdrowienia dla pięknego Kamela [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] "Lapka na lapke,a noga sru w moje biedne bratki" [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/188/c455dac9b9d5a06b.jpg[/IMG][/URL] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Świetne zdjęcie i słodki opis[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :megagrin: -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Cześć Saro :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Alka - fajna kicia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img396.imageshack.us/img396/9026/img1075sv9.jpg[/IMG]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Pozdrawiamy poniedziałkowo i życzymy dobrego dnia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :thumbs:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dzień dobry, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]ciemno, szaro i ponuro...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Dziękujemy za odwiedziny Zuzo, Beato, Marzenno i Dario[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/896.gif[/IMG]
-
[quote name='nadzieja']dziekuje za odwiedzenie naszego Temaciku. Jestem w trakcie egzaminow. o zdrowiu lepiej nie mowic.[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj Nadziejo :loveu: Pozdrowienia dla Aviego i Alfa :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]i jak tam sesja przebiega?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dzień dobry Kasiu, pozdrawiamy i życzymy udanej niedzieli dla całej rodzinki [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Dzień dobry Karinko :multi:Pozdrawiamy cieplutko cudne zdjęcia truskawkowe :mdleje:bardzo apetyczna i smakowita sesja :razz:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Słoneczna językowa fotka :cool1: radosna i słodka [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6034/img0972vh4.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Witaj Kasiu :loveu: Życzę udanej i miłej niedzieli[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [CENTER] [LEFT][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorchid][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/7568/kangur3pw8.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/I][/B] [/LEFT] [LEFT][COLOR=Green][SIZE=3][FONT=Georgia][I][B]Ś[/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]liczna duupcia w kangurkowych podskokach[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :megagrin: [/LEFT] [LEFT][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorchid][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/8877/22kwietniawygladamyprzelt1.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Świetna fotka chłopaków, przyjaźń bez granic :cool2:[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/LEFT] [/CENTER]