-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Anusia & Alutka']Jejciu, oby tak wlasnie bylo :evil_lol: Kurka, moze mamcia kupi mi jakis zel na dziaselka. Biedne dzieciaczki, tak cierpia a ludzie im jeszcze lyzeczkami po dziaslach pukaja :roll:[/quote] To zdjęcie Alicji jest cudowne, śliczna z niej pannica :loveu: Biedna obolała Anusia :glaszcze:
-
Alicja jest piękna, moja ulubiona panna :sweetCyb:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Kurna dziewczynki jak mnie szczena boli :placz: Moja ósemka przypomniala sobie ze przydaloby sie troche urosnac i rosnie malpa jedna. Oj jak boli... :-( Ale za to jaka madra bede :cool3: Ałć...[/quote] :hmmmm: wyżyny intelektualne osiągniesz bez problemu...
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Martusiu :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]z okazji dzisiejszego święta życzę Tobie spełnienia najskrytszych marzeń, uśmiechu na każdy dzień, pogody ducha i wspaniałych przyjaciół wokół.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :laola: :laola:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Och jaka pannica wyczesana. Kurna Agus ten warkocz jest powalajacy :roflt: A juz mialam mowic ze czyniac honory zastepczego opiekuna galeryjki wkleilam do galerii fotke i teraz mowie dzien dobry ;) Ale na szczescie jestes :multi:[/quote] Halo Anusia :loveu: najzabawniejsze jest to, że niuńka polubiła warkocz i zupełnie jej nie przeszkadza, aż szkoda go likwidować... [quote name='Pegaza']Hejka:lol: czy ja dobrze widze czy nasza Capri ma jakieś złowieszcze przebłyski w oczach?:eviltong: nie już wiem:hmmmm: ona się porozumiewa z ufo:eviltong: [IMG]http://images21.fotosik.pl/278/52d93f010fa725c2.jpg[/IMG][/quote] Witaj Dario :shiny: Niuńka raportowała do przełożonego UFOmajora :wink:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Ostatnia pleciona sesja Kaprysi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4c3d9bcd07db3faf.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/278/4c3d9bcd07db3faf.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fb1d8903c4d37f3f.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/278/fb1d8903c4d37f3f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/52d93f010fa725c2.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/278/52d93f010fa725c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7befa6a1b6289265.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/333/7befa6a1b6289265.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ffc58c4f7cf619d0.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/333/ffc58c4f7cf619d0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a6e33e3ceebcea54.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/278/a6e33e3ceebcea54.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5f35ba264cf69501.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/333/5f35ba264cf69501.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3a778e9bd87c4b2b.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/333/3a778e9bd87c4b2b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0a60254208cce60d.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/333/0a60254208cce60d.jpg[/IMG][/URL]
-
[LEFT][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Upalne dzień dobry Kasiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] :loveu: [/LEFT] [LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/054c086f6f395781.html"][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue][IMG]http://images20.fotosik.pl/345/054c086f6f395781.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/I][/B][/URL] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Prosiaczek zadowolony z bliskiego kontaktu z Matim, aż mu się ryjek śmieje :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT] [LEFT][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#ff00ff]Czekamy na wieści od veta... zębole wychodzić szybciutko i samodzielnie...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/LEFT]
-
Whisky, moje kochane maleństwo, dziś dzień twoich urodzin - drugich. Słodka kuleczko nie wyprawiłam tobie żadnych... Gabciu proszę cię, zorganizuj najpiękniejsze urodziny pod tęczą i niech maleństwo świętuje radośnie w gronie tęczowych aniołków. Kocham Was.
-
[quote name='Pegaza']czy ja wiem czy świetne :roll: ich nie sposób ustawic do fotki Soma jeszcze ale Pipi jak widzi aparat to ucieka:mad: Obiecuje że się postaram częściej wstawiać ale na off gdyz na galeryjke swoją hmm nie bardzo mam czas:cool1:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Wstawiaj wstawiaj, byle częściej :happy1: Z czasem może skusisz się na założenie galerii ślicznotek S&P[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :roll:
-
Psoniu ... znów się poryczałam...
-
[quote name='Pegaza']A u nas przyniósł słoneczną pogode wręcz upalnie z samego rana:lol: ale z rana miałam dość nowiny szokujące gdyż z klatki obok podobno wczoraj w godzinach rannych wynosili zwłoki:-( i teraz snuje domysły kto to był... eh zycie...[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3]Dla tej osoby świeci teraz inne słońce[/SIZE][/FONT][/I] :candle: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Świetne fotki wstawiłaś u yorków. Szkoda, że tak rzadko można podziwiać twoje dziewczynki. Dobrze, że macie świetne miejsce na spacerki - troszkę natury blisko domu.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen][COLOR=magenta]Witamy słonecznie i pozdrawiamy poniedziałkowo[/COLOR] :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='Pegaza']Czesć Agusia i Caprisia:lol: co tam u Was ?[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Dzień dobry Dario. Dziś był niesamowity poranek, na śniadanie podano piękną tęczę i niesamowitą burzę[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :shiny:
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Dzień dobry Saro[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :eek3: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Najsłodsze mokre słoneczko[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/9210/img1026bq9.jpg[/IMG]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Cornelkowe rozbrajająceso spojrzenie :mdleje: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images20.fotosik.pl/298/af83cdf74f64c88f.jpg[/IMG][/URL]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Kaprysia mówi dzień dobry i życzy udanej niedzieli. [IMG]http://images20.fotosik.pl/333/4e1ed6479daa8814.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/278/ed234745b14c2f08.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/333/5fd589aa344d11cf.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/278/9b65209d9b1c9ed8.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/333/32077c342352c254.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='PositiveThought']jutro znowu będzie buntownicą, zobaczysz :loveu: wymiziaj ją jeszcze od Aidka, bo mi tu mardzi... gdy psia ślicznotka jest chora, Aiduś, jako męzny facet zawsze przytula i pomnaga :grins:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Bo to dżentelmen w każdym calu - i będę to zawsze powtarzać[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :gent: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkGreen][I][B] Dobranoc[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sleep2:
-
Tęsknota [SIZE=3] Obłoki, co z ziemi wstają I płyną w słońca blask złoty, Ach, one mi się być zdają Skrzydłami mojej tęsknoty. Te białe skrzydła powiewne Często nad ziemią obwisną, Łzy po nich spływają rzewne, Czasem i tęczą zabłysną. Gwiazdy, co krążą w przestrzeniach Po drogach nieskończoności, Są one dla mnie w marzeniach Oczami mojej miłości. Patrzą się w ciemne odmęty Te wielkie ruchome słońca... I ja miłością przejęty, Patrzę i tęsknię bez końca. [SIZE=2]Adam Asnyk
-
[quote name='PositiveThought']to tak jak u Dusia - za duży kawałeczek kabanoska też nie przejdzie... niech Niuńka się trzyma i wraca szybciutko do zdrowia, do roztrzepania swego...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Dokładnie, niech wraca do roztrzepania swego migusiem... Mam nadzieję, że rano już będzie dobrze i wesoło.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='madziasto4']Ucałowania dla małej, biednej Caprysi :calus:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Dziękuję Madziu :loveu:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Capri poszła sobie do M1 i śpi pod kocykiem. Widać, że jest zmęczona i potrzebuje spokojnego snu.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Intensywna analiza nie dała 100% pewności co do przyczyn zwrotu otworem gębowym, a że niuńka ma wrażliwy przewód pokarmowy to mogła to być zbyt obfita ilość jabłuszka... Dziękuję - już szepnęłam jej do uszka...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[quote name='Magda_Miki']Dzień dobry!! Wy to macie gadane!:cool3: Może jakiś spacerek dzisiaj? i obowiązkowo focie?:loveu: Naszą Anusię to tylko tutaj można spotkać:eviltong: Dawno nie widziałam Alutki:placz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Dzień dobry wieczór Madziu :eek3:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Yorkie']Witaj Agusiu! Capri znów cała w złocie :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Witaj Saro :buzi: Pewnie znów się uczysz... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Pegaza']Witajcie :lol: U nas przyniósł troche słońca, troche deszczu:p A my zyczymy udanej niedzieli i również pozdrawiamy:eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Halo Dario :loveu: Dziękujemy i cieplutko pozdrawiamy[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']witaj Agusiu, u nas rano było deszczowo, potem na szczęście się rozpogodziło... Kaprysia dama... co tam u niej? :loveu: pozdrawiamy cieplutko :calus:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Witaj Beatko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :Rose: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Kaprysia miała cudny spacerowy dzień, odwiedziny u wiewiórek i kiepski finał w postaci mega rzyganka, teraz zmęczona i bez kolacji odpoczywa i sił nabiera :sleep2:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Pozdrawiamy miłe towarzystwo i dwóch przystojniaków [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:cool1:
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=MediumTurquoise][I][B]Halo Magdo Balkonowy panicz :grins:[/B] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/2952/p5030044lw7.jpg[/IMG]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][B][I]Witaj Mareo, Przesyłamy pozdrowienia dla słodkiej Melci [/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]i czekamy na nowe rewelacyjne fotki ślicznotki :p[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Dziś za oknem słońce i wiatr... zobaczymy co ten dzień nam przyniesie. Życzymy udanej soboty i pozdrawiamy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://images21.fotosik.pl/262/eb7746cfda1c4e2a.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']:sleep2: :bye: dobranoc[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Navy][I][B]Kolorowych snów Dario :smilecol:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']do jutra, dobranoc :calus:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Tak, a jutro znów wkleisz ciąg dalszy cudnej sesji nadmorskiej i opowiesz co słychać u koników. A teraz już idę lulu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sleep: