Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Anusia & Alutka']Oj tak, piekny byl, chociaz dotyczyl calkiem przyziemnych spraw :)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Ważne, że był piękny :loveu: i może troszkę samopoczucie poprawił[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
  2. [quote name='Anusia & Alutka']A tak odbiegajac od tematu, to mialam dzisiaj piekny sen. Od bardzo bardzo dawna ich nie mialam :) Od razu lepiej sie czuje ;)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Piękny sen potrafi być jak balsam[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :roll:
  3. [quote name='Anusia & Alutka']Ja wiem, że ludzie chwala kropelki kerabol i jeszcze olej palmowy ale na to mi juz kasy nie starczylo- najtaniej 120zl. z ISB[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]pamiętam, że czytałam o oleju palmowym... może o tym poważnie pomyślę... co by troszkę nawilżyć i odżywić włos[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  4. [quote name='Anusia & Alutka']Oj... Tez sie na litrowe szarpnelam.[/quote] [I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum][B]Mam nadzieję, że to tylko taka wiosenna niespodzianka i zupełnie przypadkowa historia... Nie wiedziałam co będzie jeszcze dobre na włos (widać, że niunia ma z tym problem) i nic więcej nie[/B] [B]kupiłam :oops:[/B] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  5. [quote name='Anusia & Alutka']Czekamy teraz na szampon i odzywke zielone jabluszko z karuska :razz: I jeszcze witaminki na włosię ;)[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]I ja tam nabyłam teraz jabłuszko... i niunia dostała łupieżu, mam nadzieję, że nie od tego zestawu, bo 1 litra mam w domu [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  6. [quote name='Anusia & Alutka']Dziekujemy Agus :buzi:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Anusia, poważnie - Alicja wygląda bajecznie, piękna, zadbana, zdrowa i radosna niunia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
  7. [quote name='Patikujek_Zabrze'][B][COLOR=darkorange]Jaka piękna i gładko uczesana:loveu:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorange]Jak widać nie zawsze wygląda jak rozczochraniec:evil_lol:[/COLOR][/B][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj kochana Maturzystko[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Kaprysia obecnie jest tylko w duszy rozczochrana :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  8. [quote name='Kasia_zg'][B][I][COLOR=royalblue]Witam Dziewczyny milutkiego dzionka Wam zycze...mimo tej ponurej pogody!![/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=royalblue]A fryzyrka Kaprysi jest rewelacyjna w warkoczyku jej do pysia :) Słodziachno wyglada :)[/COLOR][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f0b100af466ad769.html"][B][I][COLOR=royalblue][IMG]http://images21.fotosik.pl/262/f0b100af466ad769.jpg[/IMG][/COLOR][/I][/B][/URL] [B][I][COLOR=royalblue]Tulaski dla Was:)[/COLOR][/I][/B][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Witaj Kasiu :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Dziękujemy za dobre słowo :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Bardzo uroczyście i cieplutko wymiziaj od nas Matiego[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu: [quote name='Anusia & Alutka']Uwaga pokazuję :evil_lol: Panna Alicja: [IMG]http://img459.imageshack.us/img459/8166/img1622fc4.png[/IMG] I na kocyku by Molkas :razz: [IMG]http://img523.imageshack.us/img523/5686/img1624kk6.png[/IMG][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Anusia, ja nie mogę się napatrzeć, jaka ona cudna i jaki ma piękny lśniący włos... śliczności[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
  9. [quote name='Anusia & Alutka']No nie mow ze ich nie jadlas!! Przecie to ciastka jeszcze z mojego dziecinstwa... Znowu leje. Ja nie wiem co za pogoda paskudna :roll: Ale za to zaraz Ci cus pokaze nie paskudnego :razz:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Pokaż, Anusia pokaż[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :modla:
  10. [quote name='Anusia & Alutka']A ja je właśnie że lubię :obrazic: Taaa sruuu z nieba. Juz przestalo ale jest ciemno i mokro... Oj, niedobre skojarzenie...[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Ja też na pewno bym polubiła[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :roll: :hmmmm: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]skojarzenie powiadasz...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]aj ti ti... hihihi [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  11. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Mati[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :BIG: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]rośnij zdrowo przystojniaku![/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  12. [quote name='Anusia & Alutka']Kuuurna, ale lunelo u mnie. W momencie sie ciemno zrobilo i bach :roll:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Znaczy się i sruuu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [FONT=Georgia][COLOR=royalblue][I](z nieba)[/I][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='Anusia & Alutka']No Aga! Ciastka z dziurką w czekoladzie o: [IMG]http://delikatesy.net.pl/foto/5901228000092.jpg[/IMG][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Bo nazwa jest odstraszająca[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :evil_lol: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=red]Rozumiem Alicję i jej zdegustowanie...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  14. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]A co to jest ciasteczko regionalne,bu ?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  15. [quote name='Anusia & Alutka']Wrocilam ja Ci z jajeczniczka pyszniutka.[/quote] :sabber: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]mniam mniam [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Będąc w temacie jajecznym, Alicja lubi jaja?[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  16. [quote name='Anusia & Alutka']To moze... psiung-fu :razz:[/quote] :crazyeye: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]ali cudne, tak - to kce bałdzo[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :multi: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]poproszę zestaw dla początkujących ;) [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  17. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Teraz, to już tylko zostało jakąś sztukę wschodniej walki opanować i jjjaaaa ciach ciach, mach trach :roll: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
  18. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Witaj Madziu,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Pozdrowienia dla słodkich dziewczynek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :calus:
  19. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Ślicznie sobie śpiocha księżniczka Cleosia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
  20. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue][I][B]Dzień dobry Saro,[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=#4169e1]śliczne zdjęcia, Arisek jak zawsze uśmiechnięty i elegancki :rolleyes: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/4409/img0979ak1.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/3438/img0981tl3.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/1614/img0982dk2.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT]
  21. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Dzień dobry :calus: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://images21.fotosik.pl/262/8ae8135b592a52a0.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Fotka po prostu poezja[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :megagrin:
  22. [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Na dzień dobry nowe wcielenie Capri, warkoczykowa niunia :bigcool: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2af1aa744e898e8b.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/262/2af1aa744e898e8b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8cc1131369734b7d.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/316/8cc1131369734b7d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3808255dc39c57b5.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/316/3808255dc39c57b5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9791addc6bad88dd.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/262/9791addc6bad88dd.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/648ff619352c2ae0.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/109/648ff619352c2ae0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/033272707e4cd01a.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/316/033272707e4cd01a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f0b100af466ad769.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/262/f0b100af466ad769.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2b2505491016a98a.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/316/2b2505491016a98a.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Anusia & Alutka']Trzymaj Agus, mooocno trzymaj ;) Niech sie spelnia. A poki co pedze do lozeczka, bo czuje napór na powieki. Buziakuje dziewczynki i Madźkowych chłopców tyż :loveu: Kolorowych snow :smilecol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Dobranoc[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :sleep2:
  24. [quote name='Anusia & Alutka']Oooo Zuzkowe stokrotki :loveu: Zobaczymy jak bedzie, mam nadzieje ze ten weekend spelni moje oczekiwania :razz:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]To ja będę mocno trzymać kciuki, żeby się spełniło co ma się spełnić[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  25. [quote name='Anusia & Alutka']No mi tez nie za szybko dogo sie rusza... Samopoczucie? Żale sie dzisiaj mojemu koledze, ze nie wiem co sie dzieje i bla bla, a on do mnie "czekolade sobie zjedz, to pomaga" :lol: Teraz jak siedze z Wami to jest OK, a jak bedzie to nie wiadomo. Roznie jest, niby OK, a za chwile placze i tak w koleczko.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]:calus: Moja Anusia kochana :glaszcze: :Rose::Rose::Rose: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...