-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='marzenna79'] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=darkorchid]Dzień dobry z Gdyni zapłakanej deszczem.[IMG]http://psiakosc.mojeforum.net/images/smiles/valentine/Hi%20ya%21.gif[/IMG][IMG]http://psiakosc.mojeforum.net/images/smiles/gg/pada.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]Nareszcie się do Was przywlokłam dziewczynki.:sweetCyb:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]Musiałam dzisiaj pełnić honory pani domu galerii, z przyczyn wiadomych.;) :eviltong:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I] [I][B][SIZE=4][FONT=Georgia][COLOR=darkorchid]Pozdrawiam Cię Agnisiu bardzo serdecznie, a Caprunię miziam za uszkiem i pod bródką.:loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][/I][B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=darkorchid]:buzi:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=darkorchid]Miłego dnia moje kochane.[IMG]http://www.incredi-lili.de/forum/images/smilies/buziak.gif[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [COLOR=darkorchid] [/COLOR][/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Marzenko :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]przyjmij zuzkowe stokrotki ode mnie i najcieplejsze pozdrowienia, niech rozpędzą deszczowe chmury i słoneczko uśmiechnie się w Gdyni :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='madziasto4']O proszę, taka wypucowana, że się przeglądać można? :lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]A Madzia też z Gdyni, hihihi - ale się złożyło.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Dzień dobry Alu,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]zostawiamy majowe i słoneczne pozdrowienia[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :loveu:
-
[quote name='madziasto4']Dzień dobry :loveu: Jaką dużą miseczkę ma Capruchna :lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Cześć Madziu :sweetCyb: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]... wielka, pusta i przez większość dnia służy niuńce za lustro :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[INDENT][INDENT][INDENT][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Arisek - słodki jak irysek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][/INDENT][/INDENT][/INDENT][IMG]http://img514.imageshack.us/img514/3171/img0983ic5.jpg[/IMG] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Czy Ariska na smyczy trzyma znana mała panna potwornicka? :wink:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Witaj Saro, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]cieszę się, że znalazłaś chwilkę na odwiedziny u nas[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :buzi:
-
[quote name='PositiveThought']odnawiam wątek ^^ jak część z Was wie, ostatnio wypoczywaliśmy z Aidim nad morzem, w Rewalu. spacerowaliśmy codziennie plażą, Aidi szalał spuszczony ze smyczy. wiadomo, czasami odchodził za daleko, więc zaczynałam go bardzo intensywnie(czytaj głośno) wołać, "Aaaaaaidi, AAAIDI". wtem podchodzi do nas jakaś pani z pytaniem "Przepraszam, jak ten piesek się nazywa..?" "Aidi" - odpowiadam. a na to ta pani najspokojniej w świecie: "Acha, bo córka myślała, że Majtki..." innego razu idę sobie plażą, tym razem sama i wołam "Dusiak!", grupka chłopaków wybucha szczerym, niepohamowanym śmiechem.... ^^[/quote] :roflt: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]p[/COLOR][COLOR=darkorange]ani chusteczki potrzebuję natychmiast...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='bGirl'][CENTER][FONT=Comic Sans MS]dzień dobry[/FONT][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS]ktoś nas powietał fotkami..[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]jak miło, Capri pięknie się uśmiecha do aparatu[/FONT][/CENTER] [CENTER][IMG]http://i161.photobucket.com/albums/t201/WinterGirl___/something/RULER/bGirl-fiolet.gif[/IMG][/CENTER] [CENTER][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1]Cleo[/SIZE] & [SIZE=1]WielkoLUD[/SIZE][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/CENTER] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Witaj Karinko i biało-czarna Rodzinko.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=purple]Dziękujemy za miłe słowa i pozdrawiamy radośnie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :buzi:
-
[quote name='Pegaza']Witam środowo :lol: pozdrawiamy i małego miziamy:eviltong:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]No wiesz Daria... hihihi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :oops:
-
[quote name='Pegaza']Jaka tam sama przybywam na ratunek:lol: o matko dobrze że dogo smiga szybko bo tyle stron do tyłu musiałam przeżucić:eviltong: [IMG]http://images22.fotosik.pl/109/5bd6fdec7e579a22.jpg[/IMG] Ale ma minke taką błogą, rozmarzoną, spiącą już niewiele myślącą:eviltong: znaczy myślącą ale o spaniu:eviltong: A warkoczyk świetny:lol:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Witaj Dario, moja ratowniczko kochana :calus: Pięknie napisałaś o tym nooo - myśleniu. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B][B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=sienna]Zobacz co znalazłam...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20party/314F.gif[/IMG] [quote name='Agata_B']Melduję się :p Capri jak zawsze fotogieniczna panna :D[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Dzień dobry Agato :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Słonecznie pozdrawiamy.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]I zostałam sama, jak palec po amputacji 4 pozostałych... hihihi [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Ale wrócisz, prawda? Smutno mi tak samej tu będzie, ech...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Aaaaa kolo ratunkowe :multi:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=mediumturquoise]Wypływaj spokojnie na szerokie wody oceanu wiedzy, plum plum...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/881.gif[/IMG]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Dobry :grins: Wpadlam na chwilke sle zaraz musze spadac do cywila, bo bedzie rzeź :shake: Panna Kapryśnica juz po sniadanku, a ja dopiero kawke pije...[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Anusiu :buzi: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]załatw go na amen, niech wie kto tu rządzi, a propo koła - specjalnie for you[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/3148.gif[/IMG]
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=green]Ogonkowa wielka radość :shiny: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/3549/18kn3.jpg[/IMG][/URL] -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Mati - dzielny pracuś :Cool!: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [IMG]http://img340.imageshack.us/img340/7532/77927199gg4.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought']Kaprysia rzeczywiście słodko wygąda :loveu: mój patyczak właśnie poszedł do miski, zoabaczymy, co z tego wyniknie...[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=royalblue]Hi, u nas miska zawsze świeci pustką... jedzonko znika w niecałą minutę, jest beeeeknięcie i po sprawie[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :cool1:
-
[quote name='PositiveThought']no to już wiadomo, czemu Dusiak jest taki chudy... aż mi na plaży wstyd było.[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Kaprysia też jest chuda i wilczy apetyt wcale jej nie pomaga nabrać wagi... taki słodki rozczochrany patyczak [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]:roll:
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Dzieńdobry Agniesiu!! Dzieńdobry Kaprysiu!![/COLOR][/FONT][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Brzuszek Kaprysi od samego ranka juz pełniutki :)[/COLOR][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Ślicznie błyszczaca pusta micha...musiała być coś naprawde dobrego....[/COLOR][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5bd6fdec7e579a22.html"][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue][IMG]http://images22.fotosik.pl/109/5bd6fdec7e579a22.jpg[/IMG][/COLOR][/FONT][/I][/B][/URL] [B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]I Karprysia dziś równiez w pieknej fryzurce...Tulaski dla Ciebie słodka niuńko:loveu: [/COLOR][/FONT][/I][/B][/CENTER] [CENTER][B][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Agniesiu milusiego dzionka Wam życze...Buziaczki gorace :calus: [/COLOR][/FONT][/I][/B][/CENTER] [/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Witaj Kasiu, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]bardzo mi miło, i niuńce też, dziękujemy ślicznie za poranne ciepłe odwiedziny.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [quote name='PositiveThought']dzień dobry, proszę, jak przyjemnie zaczął się dzień. ja tylko na minutkę. :loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/316/f92dbe124775c0e2.jpg[/IMG] śliczna kokietka :loveu: my po śniadanku, przed spacerkiem, Aidula przyczłapał tylko do miski, powąchał i udał się spowrotem na me łóżko. śpi sobie w najlepsze... tak jak zawsze ^^[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=plum]Beatko, cieszę się, że choćby przez minutkę, ale jesteś z nami. Kaprysia, owszem rano chętnie sobie śpiocha, ale wyłącznie z pełnym brzusiem.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
Jak w rodzinie :) -czyli rocznice, święta, zyczenia i in
Aga76 replied to Panula's topic in Yorkshire terrier
[quote name='koregra']Dziś 1 urodzinki Cori :multi: i moje ale już nie pierwsze:eviltong:[/quote] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]Wszystkiego najlepszego Kamilko i Cori, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkgreen]uśmiechów, słońca i spełnienia marzeń :Rose: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :laola: :laola: -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]Dzień dobry, [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]udanej środy Kasiu i Matusiu[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :shiny: [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]pozdrawiam [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B]
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Aga76 replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=magenta]Asiu, zerknij sobie i [/COLOR][URL="http://www.interecho.com/~daroszal/imiona.htm"][COLOR=magenta]tutaj[/COLOR][/URL] :loveu: [/SIZE][/FONT][/I][/B] -
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorchid]Dzień dobry. Już po śniadanku? Niuńce została tylko błyszcząca micha i pełny brzusio, za nami słodkie beknięcie, wycieranie pysia o koc i poranna toaleta Klemensa. Przyszedł czas na leniuchowanie w M1 :grins: Pozdrawiamy.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b620c32e7a596613.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/316/b620c32e7a596613.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5bd6fdec7e579a22.html"][IMG]http://images22.fotosik.pl/109/5bd6fdec7e579a22.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f92dbe124775c0e2.html"][IMG]http://images20.fotosik.pl/316/f92dbe124775c0e2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c8d31ba491463b64.html"][IMG]http://images21.fotosik.pl/262/c8d31ba491463b64.jpg[/IMG][/URL]
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Aga76 replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='Asia&Misia']Racja:razz: , zastanawiałam sie nad imienie Misio, ale chba zbyt by mi przypominało moja Misie [*] :-( .[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Fakt, to może być zbyt bolesne... Misia zawsze będzie w twoim sercu [*] a imię dla chłopczyka na pewno wybierzesz najpiękniejsze i słodkie. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] -
[quote name='Agata_B']Aga pewnie fajnie jest dostawać takie komplementy dla Capri? :diabloti:[/quote] :hmmmm: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][B][I]całkiem możliwe...[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Ważne są relacje między ludźmi, uczucia, zaufanie, zrozumienie, wsparcie, ciepło i dobro duszy... a słowa, słowa mają wielką moc-niszczą i uzdrawiają, wszystko zależy od intencji. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Minęła 22.00, cisza nocna nastała i młodzież powinna iść spać, więc idę... Dobranoc, kolorowych snów[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :smilecol: