Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='maartucha']Jej Dobranoc Aguś :* Jutro tu przysiąde i nadobie, bo ojjj szczerze przyznam się bez bicia ze dawno mnie tu nie bylo :placz: BuŚŚa i slodkich snow zyczymy :)[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B]Dobranoc Martusiu. Kolorowych snów[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :smilecol: [quote name='PositiveThought']idę sobie chyba. jakoś wewnętrznie zmęczona jestem... dobranoc, dziewczyny...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Jak ty idziesz, to ja też :sleep2: Beatko uwielbiam twoją wenę twórczą. Dobranoc. [COLOR=YellowGreen]Dobrej nocy Madziu i Marzenko[/COLOR] :calus: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [quote name='madziasto4']Pan Perszingowiec już po akcji, słodko śpi na moich kolanach :loveu: Chociaż głowy nie dam, że nie podgląda :razz:[/quote] :megagrin: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Toro to czyste złoto, gdzieżby mu coś niestosownego do główki przyszło, to dżentelmen w każdym calu.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  3. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Słodki Tofficzek na dobranoc[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]super maluch :loveu: [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='madziasto4']Dobry wieczór, przejrzałam 3 ostatnie strony słodkiej wymiany zdań i poglądów między Paniami :loveu: Rozczulająca lektura :loveu: Dobran....Jesoo Toro gwałci budkę :crazyeye: ..oc Anusiu :loveu:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Madziu, ładnie napisane "rozczulająca lektura", ja to już się nawet przestraszyłam i myślałam poważnie o ewakuacji :wink:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Toruś Toruś - pan perszingowiec[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :shiny:
  5. [quote name='Anusia & Alutka']Dobdzie, to teraz juz uciekam. Z czystym sumieniem [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]/i zoladkiem/[/COLOR][/SIZE] buziaczki :buzi:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Anusiu, życzę udanego weekendu, miłej pomocnej atmosfery i dobrej zabawy (mimo wszystko albo przede wszystkim). Śpij dobrze. Kolorowych pięknych snów. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [quote name='Anusia & Alutka']Ale juz sie lepiej czuje :p Tylko rano musze wstac wczesniej wymyc berecik, bo teraz juz nie ma szans na to.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]To dobrze, że się poprawiło - jeszcze dobry piękny sen - i będzie kolorowo. Podoba mi się określenie berecik [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:roll: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Beatko nie płacz i nie smuć się[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  7. [quote name='Anusia & Alutka']Jestem na sekunde. Poprostu po wymianie zdan z Panna B. poczulam sie gorzej i chcialam sie polozyc ale wczesniej siusiu ale jak poszlam do lazienki i zobaczylam kibelek to... oj... [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]A moze to przez parowke...[/COLOR][/SIZE] :hmmmm:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Oj, bidulka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :glaszcze:
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Witaj Elu :loveu: pozdrawiamy i na fotki czekamy.[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='Anusia & Alutka']Ide stad. Dobranoc :loveu:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20shock/56BE7F2.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]nie wierzę, Anusia, buuu[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20sad/760.gif[/IMG]
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Plum][I][B]To może pojedynek w kisielu... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/8DF.gif[/IMG] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20dance/8DD.gif[/IMG]
  11. [quote name='Agata_B']Witam i pozdrawiam śliczność :p[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Dobry wieczór [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:cool1: [quote name='PositiveThought']pamiętaj, że młodzież agresywna, coś Ci nie pasi, to z pałą... :mad:[/quote] :eek2: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Gray][I][B]ewakuacja, tu biją[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Anusia & Alutka']Nie martw sie Aga, ja tez jej nie rozumiem. Najpierw nie chce Yeti, Yeti bleeeee, a pozniej moj Yeti :roll:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I][B]Ajajaj... i co ja mam powiedzieć[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :niewiem:
  12. [quote name='PositiveThought']a Ty kurczę turlaj dropsa :obrazic:[/quote] :hmmmm: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]... ło żesz ale tu lecą powiedzonka, chyba jakieś młodzieżowe, bo nic nie rozumiem...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [quote name='Pegaza']Ale Capri ma łoże królewskie:p A rolka heh moj chomik rownież w niej lata po swoim M3:eviltong:[/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='PositiveThought']Aguś, ja Anusi nie rozbrajam niestety, a przydałoby się, o bomba tyka... Anusiu, zwrócisz uwagę :p[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Anusia & Alutka']Bujaj sie!! :obrazic:[/quote] :roflt::roflt::roflt:
  14. [quote name='Anusia & Alutka']Przyczepi :obrazic: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]....[/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]:roflt:Jesteście cudowne, znów śmieję się do monitora[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :calus::calus:
  15. [quote name='Anusia & Alutka']Przyczepi??? Jak smniesz? Phiiiii...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Anusia złote słoneczko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [quote name='PositiveThought']ja się goła urodziłam widocznie, bez czepka :sad:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]:roflt:Beatko rozbroiłaś mnie tym stwierdzeniem[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='Anusia & Alutka']Pani Rolka :roll: A dlaczego PANI a nie PAN ROLKA??? Jak ma dola to od razu znaczy ze Pani?? Jeszcze powiedz, ze ma ta fanaberie co sie CHANDRA nazywa. Bo facet to niby dolkow nie miewa??? Nie wytrzymam...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Anusia [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B] ale baty... aj aj aj...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='PositiveThought']tak źle, tak niedobrze, ludzie kochani...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Hihihi, chyba masz pod górkę... :roll:[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  18. [quote name='PositiveThought']jak dla mnie to ona zamierza wykopać ziemniaki i zrobić placki. :grins: [wybaczcie, głodna jestem, a jeść mi nie wolno...][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Wybaczam :ylsuper: ale zaczynam się ślinić... bu Akcja: głód nas nie pokona... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [quote name='PositiveThought']jak stąd do Warszawy... ^^ mało tego, jeszcze szpadel skądś wytrzasnęła...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Dom będzie budować albo skarbów szukać, bo chyba nie zamierza nikogo zakopać... [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='PositiveThought']no pewnie. pies upodabnia się do właściciela... wyobraziłam sobie Kaprysię z łopatą :megagrin:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Ty to masz wyobraźnię[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :crazyeye: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]hihihi[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  21. [quote name='PositiveThought']Kaprysia ma wielkie serduszko i dla każdego stworzonka znajdzie się w nim miejsce... PANI Rolka miała dołek...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]I niech się to nie zmienia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  22. [quote name='PositiveThought']ona po prostu chciała się przytulić... biedna, samotna rolka :sad: Kaprysia przecież z natury opiekuńcza jest, jak miała jej nie przygarnąć?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B] Masz rację, dziewczyna nie miała innego wyjścia, za dobre ma serce[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
  23. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I][B]Pewnie rolka sama za nią przyszła i jeszcze wskoczyła na łóżku[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol:
  24. [quote name='PositiveThought']Miś mój :loveu: serka nie ma :p mamutek zawiedziony mówi, że mam troszkę poczekać, bo oprócz konga na pewno coś jeszcze wezmę. miseczki, może jakąś książkę... jakieś ciacha też. na razie wrzucam wszystko do koszyka (;[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I][B]Najważniejsze, że jest zgoda mamy [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:multi:
  25. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Krótka sesja rolowana, zaraz po fakcie dokonania zuchwałej kradzieży... [IMG]http://images20.fotosik.pl/324/57cd45424c0d3ec3.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/269/df9efdbe27be4918.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/269/540648996ea5e3c4.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/324/a247740478f3c34a.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...