Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Pegaza']Cze Aga Capri i Fiona:lol: przydałoby się zmienić tytuł bloga:cool1: daj mi ją chociaż na chwile pomiziać:eviltong: Fione oczywiście ja Ci powiem w sekrecie że to będzie napewno:evil_lol: [IMG]http://images20.fotosik.pl/393/2a103b104374e3ab.gif[/IMG] albo[IMG]http://images21.fotosik.pl/338/574e1c2c5a84b279.gif[/IMG] pozdrawiamy i życzymy miłej niedzieli z dziewczynkami i Tz-etem:lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Witaj Dario :loveu: ale mam smaka: pizza pizza pizzunia - ech mniam mniam [COLOR=DarkOrange]Beatko, mrożoneczka? To może lody... [/COLOR][/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Sienna][I][B]Fiona życzy smacznego, ewentualnie może się podzielić swoimi kulkami [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:razz: [IMG]http://images20.fotosik.pl/393/8676488370fc862c.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/338/4d3c09203b860b69.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/393/598371385d229951.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/338/996116cea2d0b5bd.jpg[/IMG]
  3. [quote name='PositiveThought']dla mnie? :> fajnie :loveu: a ja skoczę po coś na obiadek. ma ktoś jakiś pomysł? bo sama jestem, sama pichcę...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Dla ciebie :loveu: Jestem ciekawa co zjesz na obiadek?[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  4. [quote name='PositiveThought']słodziaczek maluteńki skulony puci kuci tuci :loveu: :loveu: przesłodkie maleństwooo :loveu: Aga, idę Ci ją zabrać... nie przygotowuj się.[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Dobrze, nie będę czekać, ale skoczę po smaczne ciacho[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu:
  5. [quote name='PositiveThought']a to będzie miała niespodziankę :p się nie doczeka :p a jeśli to stanie się sensem jej życia? jeśli cały czas, dzień i noc będzie o tym myślała? Kaprysia zostanie poetką i wyda tomik wierszy "W oczekiwaniu na GetOut"...[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I]Poezja by Capri, a obiekt rozważań poniżej... [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/dc86f811a7f1a31b.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/e32a15ffcf9c2ffa.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/14904ae55bed3a0e.jpg[/IMG] [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  6. [quote name='PositiveThought']a bawiła się już kiedyś z takim sceniorem? ^^ może sobie myśli, że to tak tylko na trochę to to dziwne tu przyszło... :hmmmm:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=SeaGreen][I]hihihi i czeka na jej wyprowadzkę[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :p
  7. [quote name='PositiveThought']toż to prawdziwa dama, lubiąca wygodę ^^ oryginalny sposób, kreatywna ta Twoja panna :loveu: no właśnie, a jak tam Kaprysia? :hmmmm: nie jest zdziwiona nową sytuacją, dobrze się czuje?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Kaprysia chyba się zastanawia... co o tym/o niej myśleć [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:roll:
  8. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I]Fionka wołana na jedzonko przychodzi powoli i dostojnie, zagląda jeszcze do kuchni i patrz zabawnie, później dopiero przekracza próg, wcina karmę jak dama... powolutku, co chwila popijając wodę. Szybko nudzi się jej stanie przy misce i wtedy bierze sobie dropsa, wędruje na kocyk, kładzie się i dopiero go zjada, po chwili znów maszeruje do miski, dropsa w dziób i znów na kocyk - tak wczoraj wieczorem jadła 30 minut... Capri patrzyła jak na wariatkę... bo ona preferuje inną metodę na jedzonko, wciągnięcie - beknięcie i po sprawie, a nie jakieś tam spacery z dropsem. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  9. [quote name='PositiveThought']poniedziałkowa dziewczynka :loveu: prawie 8 tygodni... :hmmmm:[/quote] :evil_lol: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]yes yes yes[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :roll:
  10. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I]Fiona vel Hebe urodziła się 2 kwietnia [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:loveu:
  11. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Cześć Be :loveu: [COLOR=Red]Nocka lekko zarwana, ale w ramach przyzwoitości :roll: kupka i siuśki dwa razy, ale poranek to było wydarzenie[/COLOR][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :evil_lol: [FONT=Georgia][COLOR=Red][SIZE=3][I]dziewczynki szalały... mała skakała jak zając, wysoko i na czterech łapach, a Capri śmigała kółeczka i obydwie szczekały... popłakałam się ze śmiechu.[/I][/SIZE][/COLOR][/FONT]
  12. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B][COLOR=DarkSlateBlue]Dzień dobry mówi zaspana Fiona :B-fly: [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/307748287cdb71f1.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/50550325014af6e1.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/2789be5b269d061c.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/0e39a178c6ef23be.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/4e04223bd3c4d58a.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/caab6ba3e1df138a.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/78b8084f867bfa08.jpg[/IMG] [/COLOR] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  13. [FONT=Georgia][COLOR=Lime][SIZE=3][I][B]Niunia sobie wypoczywa [/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20hobby/886.gif[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/bd40c61a1109fd6b.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/b86bc81e9a855692.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/0aedbcee76d2f61f.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/c6558292d31a6d94.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/ec41d3a201e88c14.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/925833faa121117b.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/a5f08c92258f92f0.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/a2f5ff3dcd4fdca1.jpg[/IMG]
  14. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Red][I]Miałam przerwę na jedzonko i walkę w kuwecie :evil_lol: bestia walczyła jak lew, i górą i dołem, i skokiem i wślizgiem... co za charakterek, na koniec wzięła mnie na litość i płaczem próbowała postawić na swoim... szantażystka 1,05kg żywej wagi [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  15. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I][B]Upalne dzień dobry :cool1: [COLOR=Red]Lori czaruje spojrzeniem: Sezamie otwórz się[/COLOR] :evil_lol: [IMG]http://i148.photobucket.com/albums/s15/Madzik_660/tn_DSC00184.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  16. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Woda... ja znam ją już tylko z kranu[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :cool1: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]Dokładnie, dziś do wieczora się zdecyduję, bo mnie to męczy - i przynajmniej przez całą niedzielę będę testować na niej... imię oczywiście. Mała, cóż - dałam się nabrać jej słodkiej mince, a to łobuzica całkiem wysokich lotów, już wczoraj uraczyła nas szczekaniem... szczęka mi opadała, bo liczyłam przynajmniej na miesiąc ciszy, skacze jak zając i wszystkiego musi spróbować. Kaprysia wczoraj przejawiała duuużo radości i chęci do zabawy, dziś omija to coś czarne i tłuste wielkim łukiem. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  17. [quote name='Anusia & Alutka']Aaaaa rozumim :hmmmm: Hebe :loveu: Tylko takie "twarde" imię troszkę. Moje zwierzaki i Panna Alicja OK. Moję się założyć, że 80% śpi, bo leje deszcz i pogoda taka nie bardzo. 10% ćwiczy na lisich norach, a pozostałe 10% jest z mamuśką. :eviltong:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkSlateBlue][I][B]:crazyeye: deszcz[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :-o [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue][I]no właśnie fajne, ale jak tak wczoraj mamrotałam pod nosem to wychodziło twarrrdo [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT][SIZE=3][COLOR=RoyalBlue]:roll: [COLOR=DarkSlateBlue][I][B][FONT=Georgia]właśnie padła mi myszka... [/FONT][/B][/I][/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
  18. [quote name='Anusia & Alutka']Że moja?? [SIZE=1][COLOR=White].................[/COLOR][/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Moja Hebe (w papierach)... a twoje zwierzaki i panna Alicja.[/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  19. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrange][I]Hebe...... hihihi fajnie :megagrin: A jak się ma twoja ekipa? [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  20. [quote name='Anusia & Alutka']Fajnie, że masz już maluszka :loveu: Tk dlugo na niego czekalas :calus:[/quote] :shiny:[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B] i bardzo serdecznie[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi:
  21. [quote name='Pegaza']Witaj Aga:lol: widze że Capri obserwuje:eviltong: [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/232dc9f31aa31add.jpg[/IMG] tutaj obwą****e co nowego ma mała hm? nie wiem jakie imię ma:roll: [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/ede3b2acd36b1bbb.jpg[/IMG] śliczna dzidzia i śliczny domek:loveu: [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/2dda0586b41c2dac.jpg[/IMG] miziamy rozkosznego szczeniorka i pozdrawiamy Was:lol:[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Dzień dobry Dario[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Olive][I][B]Dziękujemy, życzymy przyjemnej soboty i pozdrawiamy śliczne kobietki. [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  22. [quote name='Anusia & Alutka']Jest jest nareszcie jest :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: Mamy jojeczke :megagrin: Śliczny carnusek :loveu: Agus napisz cos o malenkiej. Wybralas juz imie?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I][B]Anusia[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :buzi: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=YellowGreen][I]Imię wciąż w trakcie główkowania... już mi się nie chce myśleć, dziś natchnęło mnie na imię Malta [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='Agata_B']No właśnie :cool3: Napisz cos o niej, o imionku... Z jakiej hodowli? Jaki przydomek?[/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Witaj Agatko[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :loveu: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]Imię ciągle w trakcie...[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [quote name='marzenna79'][COLOR=DarkOrchid][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]Witaj Aguniu kochana !!!!!!! :multi::multi::multi: Południe już mamy... ;) Fotki rewelacyjne wprost...:loveu::loveu::loveu: Caprysia chyba troszeczkę zazdrosna ??? :cool3: [/B][/I][/FONT][/SIZE][/COLOR] [SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]Przygląda się z zaciekawieniem małemu jojkowi... :evil_lol: Pozdrawiam Was rybko moja kochana.:loveu::multi: Wszystkiego dobrego, niech się maluszek jojuszek dobrze chowa. [/B][/I][/FONT][/SIZE][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]:buzi: [/B][/I][/FONT][/SIZE][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]:buzi: Papa. [/B][/I][/FONT][/SIZE][SIZE=4][FONT=Georgia][I][B]:hand:[/B][/I][/FONT][/SIZE][/quote] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I][B]Pozdrawiamy Marzenkę kwiatowo [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]:Rose: [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Green][I]Kaprysia wczoraj szalała z radości, chciała się bawić z małą, a dziś nie ma już takiego wesołego humorku... przygląda się z daleka. [/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
  23. [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/e46a080030ecba5c.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/232dc9f31aa31add.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/42f9a9354a382e70.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/26c419161b6741d5.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/d0026c47d3b29391.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/6adfcfe04325dd1f.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/ede3b2acd36b1bbb.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/b3a42ff14a62f351.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/737db1b82052f89b.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/ba85833ade5b4293.jpg[/IMG]
  24. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Magenta][I][B]:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Witaj Marzenko kochana, pozdrawiam cię serdecznie prawie z samego rana[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] :wink:
  25. [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/7d874972443fd318.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/2dda0586b41c2dac.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/49a80b9c3b0c5e8b.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/f568345dc14e76d0.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/f004d98f5bc847dd.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/020713e72819b1c4.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/8b1ddb0fb4f4c931.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/e24f53771179aefb.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/89638e6653bbce55.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/334/9470cc5684ecd8ce.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/389/e6fe6eef2251ccb2.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...