-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Gdzie ta chudzina? :roll:
-
[quote name='PositiveThought']Aguś, jak one tak się nauczyły razem wszystkiego? :loveu: bo one się koffają strasznie. A zazdrosne nie są nic a nic?[/quote] ... bo w rzeczywistości to dwie zazdrosne papugi są :cool1: [COLOR=LightBlue]hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Mała Rita']e krótko jest, jak dla mnie za krótko, on jest duży i taki chuderlak wyszedł teraz :cool1:[/quote] Aaa tam, całkiem zimowo :loveu: po grzebiecie nie będzie mu wiało, a przy podciętym zawieszeniu szybko nie nasiąknie na spacerkach :evil_lol:
-
Parysek też chyba mocno przeżył wizytę pani fryzjerki :roll:
-
2Be, sobie też cyknij profeskę :evil_lol:
-
[quote name='Kasia']jeny, one zawsze takie zsynchronizowane :lol: jak jedna śpi to i druga jak jedna leży na dywaniku w słońcu to i druga obok jak jedna stoi na krześle umęczona jak isaura to i druga obok i zawsze obie wtulone w nogi TK! super :loveu:[/quote] Hihihi :buzi:
-
[quote name='tigrunia']:loveu:Ajj bym się tam chętnie wtuliła obok :loveu:[/quote] :evil_lol: No to chodź, na pewno przestanie cię boleć głowa.
-
[quote name='Kasia_zg'] [FONT=Times New Roman][CENTER][SIZE=3][COLOR=navy]Pewnie że odważny...[COLOR=lightblue]ale tak pocichu Wam zdradze że Mati boji sie nawet tego jak sam głośniej bączka puści...odgłos najpierw go dziwi potem zybko oglada sobie tył i szybko każe sie brać na rączki :evil_lol:[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/CENTER] [/FONT][/quote] Delikatny mężczyzna o wrażliwym powonieniu :loveu:
-
Butowa fotka ino mi się jedna otwiera, ale fajowo nóżka wygląda. Ładnie się cholewa układa :cool3: i nie odstaje.
-
[quote name='Anusia & Alutka']:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: :placz: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]nigdy tu nie wroce!![/COLOR][/SIZE][/quote] Nie może być :shake: dyć to prawie jak drugi dom ;)
-
[quote name='tigrunia']Główka mnie od samego rana boli :placz:[/quote] :glaszcze: ze względu na meteo czy z emocji?
-
[FONT=Georgia][COLOR=MediumTurquoise][SIZE=3][I][B]Kudłacze witają i pozdrawiają[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz079.jpg[/IMG]
-
[quote name='tigrunia']Ojj tak - jestem bardzo bardzo antystopniowa :wallbash:[/quote] Nie tak ostro, bo cię główka rozboli ;) hihihi
-
[quote name='tigrunia']Kto wymyślił w ogóle takie schody? Jakby nie mogli ruchomych zrobic :cool1:[/quote] :evil_lol: jesteś antystopniowa hihihi
-
[quote name='madziasto4'] Aga, nie pytaj o krewetki- jeszcze się nie odważyłam spróbować :evil_lol:[/quote] No to nie pytam :cool1: ale czekam twoją opinię Madzia, same pyszności u ciebie :loveu: Taki talent trzeba chronić i pielęgnować :p Spokojnie możesz już stworzyć świetną książkę o dobrym jedzeniu ze smakowitymi fotografiami własnego autorstwa!
-
[url]http://i37.tinypic.com/5xpkde.jpg[/url] :roflt: ładnie rozciągnięte ciało :cool3:
-
[quote name='tigrunia'] Kurde mi się przypomniało, że tam jakieś pranie się prało .. aż 2 piętra w dół muszę po nie zejść :cool1:[/quote] Tylko się nie spoć :evil_lol: Cze Piękne :loveu:
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Pozdrawiam grudniowo :loveu: -
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Pokaż się panienko! Jakie będą koszty transportu? -
[quote name='Pegaza']hahah cze [SIZE=1][COLOR=lemonchiffon]larwo :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/quote] Dziwnie ślisko się zrobiło:mdleje:
-
Słoneczka, wy wszystko wiecie...
-
[quote name='Mała Rita']ach... mowie Wam, nawala mnie ucho strasznie :placz: Fidek na wakacjach u moich rodziców, w środę przyjezdza Pani fryzjerka go ostrzyc :loveu:[/quote] Ooo Fidek :razz: Asiu, a kitkę zostawiasz?
-
Dobry, pozdrawiam romantycznie :cool3: