-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='ewa2909']Agus to na cio Ty czekasz?Pieniążki na ulicy leżą na wyciagnięcie ręki:evil_lol:[/quote] W bloku mam totka, sobie w kapciach zejdę rano, zagram i wieczorem wygram :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']apropo totka... jutro wygrywam :loveu::loveu::loveu:[/quote] JA JA JA !!! JA WYGRAM [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG] [COLOR=LightBlue]tylko muszę zagrać...[/COLOR]
-
[quote name='tigrunia']Ja myślę, że stali na molo i gotowali :roflt: Niczym rodzina Makłowiczów :roflt: Cze wieczornie :loveu: Za godzine mój meniol na sląsk jedzie :cool1:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Torta kroić?
-
[quote name='ewa2909']Trzeba go odpowiednio wyszkolić i w totka wtedy nie będzie potrzeby grac:evil_lol:[/quote] Trochę pracy przed tobą, ale za to przyszłość jawi się w różowych barwach :loveu:
-
[quote name='ewa2909']Dobrze że jast taki malutki bo gotów mi jeszcze butrlki do domu przynosić.[/quote] To już lepiej niech puszki zbiera, zawsze będzie można później sprzedać :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']ze Strażą Pożarną :evil_lol:[/quote] Może ją ochłodzili strumieniem wody (akcja gaśnicza na jej koszt) Rany, ludzie to mają ... w głowach.
-
[quote name='ewa2909']To to już Tosiek dawno małego wydał.Któregoś dnia przywlekł z chłopaków pokoju paczke papierosów.le oczywiscie on nie wie z kąd one się wzieły :shake:. Pewno wróżki mu podrzuciły:evil_lol:[/quote] Tosiek w akcji [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsherlockholmes.gif[/IMG] Rezultaty pracy detektywistycznej ma całkiem owocne! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita']i ktoś ją zagazował :evil_lol: ja to się popłakałam ze śmiechu :evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] ciekawe jak przebiegła jej kolejna rozmowa telefoniczna...
-
[quote name='ewa2909']Jak na razie to tylko znoszą:evil_lol:.Znajdują się jakies liście,patyki,pety w Tośka paszczy.:shake:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSstinky.gif[/IMG]nie może być.. Tosiek w nałóg wpadł?
-
[quote name='Mała Rita']piekło chyba bardziej, o jak ta pani, ta pani tez czuła, że... :evil_lol: [URL="http://www.maxior.pl/film/63037/Skutki_przedawkowania_Radia_Maryja"]Maxior :: Skutki przedawkowania Radia Maryja[/URL][/quote] Toć łona święta jezd [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSrisatone.gif[/IMG]
-
[quote name='ewa2909']A jakie niedobre!!!!!!!!!!Właśnie budzą mi sasiadów i roznoszą mieszkanie:mad:[/quote] Ewuś, ty się ciesz, że póki co nic nie wynoszą z mieszkania :evil_lol:
-
[quote name='madziasto4']No ja czułam tak właśnie, że gdzieś mnie tu obgadują :mad:[/quote] A jak czułaś? :cool3: Znaczy się co cię swędziało?
-
[quote name='Pegaza']Ja siedze w domu...:razz: ale odzywac mi sie nie chce...:roll:[/quote] :hmmmm: mocno nie chce ci się odzywać, oj za mocno
-
[quote name='Mała Rita']albo na molo stoja i maluja :evil_lol:[/quote] W sumie tyle czasu tam stali, że może i nocować będą :cool1:
-
[quote name='Pegaza']Ja siedze w domu...:razz: ale odzywac mi sie nie chce...:roll:[/quote] No wiesz, a czemuż to Dario nie chce ci się odzywać? Jak futerko? Już lepiej? Oooo Asia, fotka kożuszkowa miała być !!!
-
[quote name='Mała Rita']wszyscy na imprezy wybyli :cool1: Be do mamy na imieniny, Kasik na 18 - tkę :evil_lol:[/quote] Ooo przepraszam prawie... a prawie robi wieeelką różnicę :megagrin: A Madzia dalej maluje z kolegą cóś, czy gotuje?
-
[quote name='ewa2909']Cześć Agus piątkowo-wikendowo:loveu::loveu::loveu:[/quote] Helołłłł Ewo! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20hobby/6132.gif[/IMG] Ależ tu się dziś odludzie zrobiło... żeby nie napisać inaczej [COLOR=LightBlue]hihihi[/COLOR]
-
[url]http://img383.imageshack.us/img383/6440/obraz005ed1.jpg[/url] Lecimy... lecimy :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Dobry Aguś :loveu:[/quote] Cześć Beatko :hand:
-
[quote name='Mała Rita']kurcze nie mam tak na szybko, ale dzis zrobię fote swojego kozuszka to wstawię :)[/quote] chętnie rzucę okiem [COLOR=lightblue](drugie oko zostawie sobie,hihihi)[/COLOR]
-
[quote name='Mała Rita']Agus bo Ty go w rzeczywistosci nie widziałas :shake: nie wyglada fajnie :cool1:[/quote] Bo wygląda bardziej niż fajnie :p
-
[url]http://images45.fotosik.pl/37/d230b54744387a61.jpg[/url] Świetna fotka :thumbs: i przesłodki uśmiech
-
[quote name='ewa2909']OD 2 DNI ROZRABIA JAK PIJANY ZAJĄC:mad::mad::mad: [/quote] Oj Ewuś, alkoholizacja nieletniego :mdleje:[SIZE=3][COLOR=lightblue]hihihi[/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Dzień dobry w piątek :multi:[/COLOR]
-
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
Aga76 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Kochany potworek zwędził i wsunął paczkę masła! :mad: Kto sprzątał maślane wymiociny, ten wie, co czuję! :diabloti:[/quote] upsss... :megagrin: -
[quote name='Mała Rita']no rzeczywiście, chyba nie pokazywałam ich :evil_lol:[/quote] Pokaż, pokaż :cool1: