-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Morusku, pamiętam...
-
Rastuś...
-
Mela-moja miłość i Dżekuś skarb najdroższy
Aga76 replied to Monia70's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tęczowa gromadko kochanych serduszek... -
Dzień dobry Raptusku
-
Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)
Aga76 replied to Iri's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ernusiu, kolejna sobota... -
Kiedy komputer wróci do domu? Chyba zdrowo zaszalał... na imieniny wyszedł czy po prezenty?
-
Po prostu filmowy duet [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSapplausi.gif[/IMG]
-
[COLOR=DarkOrchid][B][FONT=Georgia][SIZE=3][I]Dobry [/I][/SIZE][/FONT][/B][/COLOR][IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSbimba.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I][B] Piękny poranek, słoneczny i ciepły... hyhy Ale najważniejsze, że dziś jest dzień wolny od pracy![/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] Kiedy ktoś mnie odwiedzi? [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz070.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz071.jpg[/IMG]
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Kto wspomoże Noreczkę? Dajmy jej szansę na nowe lepsze życie :loveu: -
Dzień dobry [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Weather/M2.gif[/IMG] Fiu fiu, ale z niego teraz elegant! Seksowne wdzianko!
-
[quote name='madziasto4']Włączyłam na chwilę, żeby zobaczyć tę akcję w solarium, rany, jakie goopoty :stupid:[/quote] hihihi bajer wysokoobrotowy :evil_lol: Dobrej nocy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSofftobed.gif[/IMG] i kolorowych snów.
-
Przede wszystkim szerokie... nad głębokością się nie zastanawiałam to fakt :oops:
-
[quote name='tigrunia']D-E ty sie czasie przemieszczasz jakoś :crazyeye: Czemu wszystkie moje posty są nad Tobą :crazyeye:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to na pewno coś znaczy
-
[quote name='Pegaza']Z brzozy jesu...:crazyeye: ja mam mandarinke chceta? pyszna slodka:p[/quote] Dobry jest, samo zdrowie :loveu: Ja chcę, poproszę :loveu:
-
[quote name='madziasto4'] O jaaaaa, przypomniało mi się znów coś :evil_lol: Pyszny tatar z pstrąga, z oliwą i cebulką, mniam! :loveu: [/quote] Nie jadłam takiego cuda :shake:
-
[quote name='tigrunia']Zapomniałam o przeznaczeniu :placz: I co teraz? Już nie ma sensu oglądać, nie ? :placz:[/quote] Jeszcze nie było akcji w solarium :evil_lol: dopiero się zaczyna...
-
[quote name='madziasto4']Więcej go nie pokażę [IMG]http://www.pic4ever.com/images/7165.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Langue/boude-langue-954.gif[/IMG][/quote] Nie mów tak :shake: oj buuu - to się porobiło...
-
[quote name='Pegaza']chce to zobaczyc!!!!:diabloti: Madzia nagrywaj:diabloti:[/quote] Dlaczego mnie to nie dziwi? [COLOR=PaleTurquoise]Jaki lubieżny uśmiech...[/COLOR]
-
[quote name='madziasto4']Ostatnio? Pffff.... Ja mam zawsze świetne pomysły [IMG]http://smileys.sur-la-toile.com/repository/Langue/boude-langue-954.gif[/IMG][/quote] Oj, Madzia się naburmuszyła, ale jak ładnie języczek pokazuje!!!
-
Kuciaki noo, mój post zapisał się na przedostatniej stronie :roll: Asia dobrze mówi. Co do zapachu, faktycznie pachną specyficznie, ale to jak z żółtym serem - lepiej jeść niż wąchać :evil_lol:
-
[quote name='ewa2909']Cześc Aguś i panieneczki:loveu: Widze że pieseczki zabawiają sie w doktora[COLOR=lemonchiffon](laryngolog)[/COLOR] i pacjenta z bolącymi uszami:evil_lol:[/quote] Cześć Ewo [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmooncat.gif[/IMG] Prywatna Praktyka Laryngologiczna, hihihi pozdrawiam ciepło
-
[quote name='Mała Rita']ło matko, nie lubie czegoś takiego :shake: rozumiem w podstawówce kolezanki kupowały sobie to samo ale żeby z autem czekac :evil_lol:[/quote] To bywa nieuleczalne...
-
[quote name='madziasto4']Wszystkie na pizzy krewetki jadłyście?? :evil_lol: Ja nigdy nie jadłam właśnie, dziś kupiłam mrożone, obgotowane, do sushi. A jak smakują?[/quote] Jakbym miała opisać to coś w deseń paluszków krabowych :roll: brakuje mi innych skojarzeń
-
[quote name='madziasto4']A moi to się normalnie całują po pyskach, z języczkiem, i to dog(ł)ębnie! :evil_lol: Serio, serio, muszę kiedyś nagrać dwa pedałki :evil_lol:[/quote] :roflt: To dopiero będzie film...