-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='tigrunia']Paskiem innym :razz:[/quote] skórzanym? :cool3:
-
[quote name='PositiveThought']mieszacie się :roll: [/quote] kogel - mogel :evil_lol:
-
[quote name='PositiveThought']no ale to tylko z jednej strony :roll: [/quote] ... na drugą nie patrz, bo się bardziej rozchorujesz :wink:
-
[quote name='tigrunia']Myślę nad czymś innym[/quote] A nad czym? :roll:
-
[quote name='tigrunia']Fajnie :loveu: :evil_lol:[/quote] Nie tak dużo, nie tak szybko...
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Witaj Aguś :calus:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Cóż za cudny widok słoneczne Niunieczki słodziutkie:loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]A szaleństwa z jabłuszkiem rozbawiły mnie do łez:loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Pozdrawiamy[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Cześć Kasiu :buzi: Cieszę się, że jabłkowy seansik się podobał.
-
[quote name='Mała Rita']Niuńki w blasku wschodzącego słoneczka :loveu:[/quote] Światłolubne ogony :evil_lol: zimowa egzystencja
-
[quote name='PositiveThought']Nieśmiale promienie słońca i dwie mordeczki :loveu: ahh, poetycko się zrobiło :loveu: cze Aguś![/quote] Cze chore Be :loveu: Kuciaki, z jednej strony to dobrze, że chorujesz :roll: bo obecna jesteś :grins:
-
[quote name='tigrunia'] Że co? Lód masz na monitorze ? :hmmmm: [/quote] No żesz ty orzeszku :evil_lol: Opowiadaj jak było...
-
[quote name='Mała Rita'] Be mówisz ze fajna ta bluzka na żywo? Ja właśnie bym chciała tą co ty masz, albo tą beżową w malutkie kropeczki :cool1:[/quote] W malutkie kropeczki !!!!
-
Może psie [URL="http://www.zoolandia.pl/sklep/trixie,szelki,samochodowe,dla,psa,0,1,4898.html"]szelki[/URL] samochodowe? [URL="http://www.zoolandia.pl/sklep/trixie,szelki,samochodowe,dla,psa,0,1,4898.html"] [/URL]
-
[quote name='M@d'][`] Jogurtowych dropsów za TM ... O tak, w każdej ilości i o każdej porze. Musi być wam tam dobrze. Tylko tu dziwnie pusto...
-
[FONT=Georgia][COLOR=Orange][SIZE=3][I][B]Dzień dobry[/B][/I][/SIZE][/COLOR][/FONT] :grins: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz081.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz082.jpg[/IMG]
-
[quote name='PositiveThought'] Pyśki mają ładniejszy aparat gębowy.[/quote] :megagrin: ryjki ssąco-szczekające
-
[quote name='Mała Rita'][URL="http://www.allegro.pl/item498680009_eleganckie_bluzki_z_satyny_w_6_wzorach_36_s.html"]ELEGANCKIE BLUZKI Z SATYNY W 6 WZORACH 36 S !!! (498680009) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] która Wam sie najbardziej podoba? :loveu:[/quote] Bardzo ładne !!! Mnie się jedyneczka podoba i troszkę dwójka Jak miewa się Fidek, zapomniał już wczorajszy stres?
-
[quote name='tigrunia'] Dobra .. ide spać.. naskrobię coś jutro :cool3:[/quote] Jest już dziś, czyli wczorajsze jutro :evil_lol: skrobnij cóś
-
[quote name='Mała Rita']chudzinka moja :loveu:[/quote] jeszcze dzień, może dwa i się przyzwyczaisz do nowego image Fidka :p
-
[quote name='Mała Rita']ta, śmejta się śmiejta :placz:[/quote] wcale nieee, seksowny jest :cool3:
-
[quote name='Kasia']co by nie wyszło tak jak we wrześniu :diabloti:[/quote] cudnie będzie :loveu:
-
[quote name='PositiveThought']wierzyc sie mi nie chce :cool1: słodziaki dwa.[/quote] wampirzyce :evil_lol::evil_lol: krwiopijcy...
-
[quote name='Kasia']no i taki mam plan. na razie nawet nie myślę o strzyzeniu, jest fajny jak jest taki zarośnięty umiarkowanie, firanki i wkoło oczu mu podcinam regularnie, jeszcze tylko łapki przy palcach i myślę, ze jakiś czas jeszcze wytrzymamy :lol:[/quote] Praktyka czyni mistrzem :loveu: ciachu, machu i po strachu :evil_lol:
-
[quote name='Kasia']póki nie będziemy go strzyc to kitka będzie...a przy strzyżeniu to będzie zależało od pani fryzjerki czy sie nie zapomni i nie ciachnie kucyka od razu :evil_lol:[/quote] Mógłby zostać na dłużej.
-
[quote name='Kasia']ślepy jest jak mu nie zepnę tych włosów, wchodzi wtedy w różne przedmioty i w nas :cool1:[/quote] oj, biedny poobijany chłopak :shake: Teraz będzie kucorkowy :loveu: czy jednak ciachniesz włoski?
-
Sytuacja wraca do normy :evil_lol:
-
Fidlak ma kucorka, Fidlak ma kucorka !!! :sweetCyb: