-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']wiem wiem niby najlepsze psiapsioly ale rzeczy nie moga miec te same:evil_lol:[/quote] :megagrin: tak to już jezd...
-
Kati elegancko nosi kokardkę :loveu:
-
[quote name='madziasto4'] Jadłyście krewetki kiedyś?? :hmmmm:[/quote] [COLOR=LightBlue] na pizzy, w sałatce i smażone [/COLOR] Może się nauuumie luzu, a może i nie...
-
[quote name='Pegaza']Aga brawo za odwage -fiolet:lol: oj taka kosmetyczke miec w domu i narzekac heheh[/quote] Wszyscy ją uwielbiamy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSflirt.gif[/IMG]
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz077.jpg[/IMG]
-
[quote name='***Paulina***']:evil_lol: To duuuże już :evil_lol:[/quote] 39 i 19 :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Ale słodko :loveu:[/quote] Zalizać może :roll: Kapryśka fajnie mruczy jak ma już dość, a Fionka się nie przejmuje i jeździ jej po uchu.
-
[quote name='***Paulina***']Fajne te twoje yoraski:loveu::loveu::loveu: ile już mają???[/quote] Razem? :evil_lol: 58 miesięcy
-
Manualne... z niczym mi się nie kojarzy :shake: [COLOR=LightBlue]hyhyhy[/COLOR] 3 razy w tygodniu, że sam? Przepraszam, a może i u mnie? Pudełko bym chciała, a za naleśnikami - na szczęście - nie przepadam. [COLOR=Magenta]I wcale - zgodnie z życzeniem - nie cytuję.[/COLOR] Hmmm... kosteczek cóś za dużo. Chociaż czasem sobie marzę, że szafka TK z ciuchami będzie się domykać.
-
[quote name='tigrunia'] Ty tyż odważna :evil_lol: I jak się czujesz ? Ja ciągle się waham.. jeszcze nic nie mam w fiolecie :shake:[/quote] Nic ciekawego, więcej nie kupię...
-
[FONT=Georgia][SIZE=3][I]Wieczorne Fionkowe kizia-mizia po uszku. Kapryśka litościwie znosi zabiegi kosmetyczne w wykonaniu Fiony. [/I][/SIZE][/FONT] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz068.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz067.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz066.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']Niuńki na tle modnego w tym roku fioletu :loveu:[/quote] Zaszalałam i się skusiłam na jedno wdzianko w tym kolorze :roll:
-
[quote name='madziasto4']Ej nie, bo jak on czy ktoś znajomy by tu wszedł jakimś cudem, to goopio mi będzie później :eviltong:[/quote] A tam... najwyżej zagadamy chłopaka i będzie git :loveu:
-
[quote name='tigrunia']No .. oglądałam kawałek I , 3 razy II a III sie bałam oglądać ze względu na solarium :evil_lol: Ale co tam.. do odważnych swiat nalezy :evil_lol:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] oj 2Be Odważna kobita !
-
[quote name='madziasto4']Ja też się przyzwyczaiłam, co więcej, nie cierpię zmian :placz: Ale od dłuższego czasu używałam photobucketa zastępczo, a biorąc pod uwagę różniste i częste wybryki fotomoczu, troszkę już też zdążyłam się obeznać z photobucketem. Mam z nim tylko jeden problem- nie działa mi ta nowa "wgrywarka" zdjęć, która pozwala zaznaczyć naraz 20 zdjęć i je wgrać- zerowy postęp wgrania zdjęć, zatrzymuje się na 15-20% i nic. A jakikolwiek ruch z mojej strony powoduje zawieszenie się strony i przeglądarki :roll:[/quote] Mam tak samo ze zmianami :roll: Ja na razie mam więcej problemów, ale powoli się tam odnajdę, [COLOR=PaleTurquoise]oby...[/COLOR]
-
Chyba mi się udało... Debiut: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/32.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4'] Aga, [COLOR=White]nooo, to aż nie możliwe, że to facet, biorac pod uwagę to, co on robi :evil_lol:[/COLOR][/quote] [COLOR=White]To teraz dopiero zrobiło się ciekawie[/COLOR] :cool3:
-
[quote name='tigrunia']Właśnie - koniecznie trza oglądać :multi:[/quote] Lubisz przeznaczenie?
-
[quote name='Pegaza']Nie wiem co cos ciekawego :lol:[/quote] Nic nie oglądam, ale gdzieś coś chyba nadają :megagrin: dogo lepsze !!!
-
[quote name='madziasto4']Aga, daj sobie spokój z tym fotomoczem i przerzuć się na photobucket, mówię Ci :roll: Już tak się cieszyłam, że usprawnili dodawanie zdjęć w fotosiku, poprzez możliwość wyboru jednorazowo większej ilość zdjęć do wgrania, a tu taka niespodziankaz tym pełnym rozmiarem :obrazic: :loveu: Panienki nadzorują budowę [IMG]http://www.pic4ever.com/images/tnp.gif[/IMG][/quote] fotomocz :evil_lol: pasuje !!! Powoli poznaję photobucket, tylko idzie mi strasznie pod górkę, za bardzo się przyzwyczaiłam do fotosika. Ale nie ma wyjścia, na fotosiku ducha wyzionę ze zdenerwowania. Kontrola jakości :wink:
-
[quote name='madziasto4'][COLOR=White]Znaczy się, że nie jest w moim typie :diabloti:[/COLOR][/quote] [I] [COLOR=White]..., choć na męża w zasadzie idealny [/COLOR][/I]
-
[quote name='madziasto4']Daria, [COLOR=White]on nie jest w moim typie..., choć na męża w zasadzie idealny :lol:[/COLOR] Cześć Aguś! :loveu:[/quote] Cześć [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG] [COLOR=White]Znaczy się... hihihi[/COLOR]
-
[quote name='Zuza96']Łiiii jakie piękności ! :loveu::loveu::loveu: [COLOR=PaleTurquoise] [/COLOR][COLOR=PaleTurquoise]Coś im się pieprzy na fotosiku... [/COLOR] [/quote] :grins: [COLOR=LightBlue]Też tak myślę, ale nie powinnaś używać takiego słownictwa... [COLOR=Black]Jak się weekend zapowiada?[/COLOR] [/COLOR]
-
Madzia, słuchaj co starsza koleżanka radzi... :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']No wnet kuna bede placic ze dzien dobry tu mowie :evil_lol: yy widzialam i nie chce ogladac...[/quote] A co byś chciała dziś oglądać? :cool3: Tia, paranoja