Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='madziasto4']Nic z tego. Preferuję związki samczo-damskie :evil_lol: [/quote] :roflt: jak to zwierzęco brzmi...
  2. [quote name='Zuza96']Mikołajkowy dobry wieczór :loveu: Ah jak fajnie dziś :cool3: A co u Was wszystkich ? Fionisko i Kaprysiątko proszę od nas wylelać ! :loveu: I wszystkie inne pieski na dgm :loveu::loveu::loveu:[/quote] Cze Zuza Radosna :Rose:
  3. [quote name='Mała Rita']ja też się sobie dziwię, poważnie :evil_lol:[/quote] Horror !!! To prawie jak porwanie, uprowadzenie... przetrzymywanie na siłę, tyle godzin - makabra :roll:
  4. [quote name='Pegaza']Cze grzeczni tu byli? jesli tak to moze prezencik zostawie:x-mas: a jakos tak bez humora bylam....to i gadac sie nie chce...[/quote] Ooo Dario, bardzo grzeczni my tu byli, bardzo :shiny: Gdzie ten twój dobry humor zaginął? Obowiązkowo trzeba go odnaleźć!
  5. [quote name='Mała Rita']Cze :loveu: Ze szkoły właśnie wróciłam :cool1: od 8 rano tam byłam, głodna jestem strasznie! Lete jeść :loveu:[/quote] Nie przeżyłabym tyle godzin w szkole :grab:Dzielna jesteś!
  6. [quote name='tigrunia']Nadmorskie goście :loveu: dzie się szlajacie wieczorami ?? :mad: Ja tu siedze i się nudze :placz:[/quote] Czy mi się wydaje, czy machasz kawałkiem madziowej sztalugi? :evil_lol: Dostaniesz jod w słoiczku?
  7. [quote name='Sara_i_Aris']Cześć Agusiu! Moje psy też są zazdrosne o siebie nawzajem, a pozować ładnie razem nie chcą :placz: Chyba je wyślę do niuniek, żeby się trochę poduczyli :razz:[/quote] Cześć Saro :loveu: Ale byłoby wesoło, hihihi - cztery ogony w radosnej pogoni...
  8. [quote name='PositiveThought']Ja wszystko robię pięknie :loveu:[/quote] Oczywiście !!! :buzi:
  9. Cze fotografy, lampy, błyski i francuski język :evil_lol:
  10. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']NIE MA FOTKI BO JA NIE LUBIĄCA SIE FOCIĆ:eviltong:[/quote] ... ale psocić lubisz? :evil_lol: Wieczorne heloł :loveu:
  11. Cze Fidkowa :loveu:
  12. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Kasia']umieram umieram umieram...kurz w głowie i kołotanie w żołądku :shake:[/quote] :glaszcze: Ale chociaż było warto... tak myślę :grins:
  13. [quote name='tigrunia'] Co porabiacie ? Bo mi nudzi się ... :cool1:[/quote] Ano nic a nic... :loveu:
  14. Aga76

    Galeria Fidlastego

    I było samo piwko, czy nie...? :loveu:
  15. [quote name='tigrunia']Ale przynajmniej się wydało, że je ma :loveu: :evil_lol:[/quote] Talenta a i owszem... pewnie jeszcze nie raz nas zaskoczy :grins: Atka, żeś piękny powód wpisała :roflt: Be, a cóż za goście będą u ciebie?
  16. [quote name='tigrunia'] Ja tam nie jestem za futrami ani sztucznymi ani prawdziwymi to już w ogóle. Może za młode jesteśmy Sara :evil_lol:[/quote] no no no :cool:
  17. [quote name='madziasto4']Tak, już od liceum przedstawiam mu tajniki francuskiego :diabloti:[/quote] Madzia ukrywa swoje talenty :loveu:
  18. [COLOR=Magenta][B]Cudne Mikołajki !!![/B][/COLOR] Cześć Saro :loveu:
  19. [quote name='tigrunia']Nie będzie fotków.. Łuki miał mi przywieźć od szwagra MOJĄ karte bo mu wczoraj pożyczył i duuupaaaaa :angryy: Pojechał .. będzie w niedzielę wieczorem :placz:[/quote] Brzydko, bardzo fee :nono:
  20. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']No to jak idziesz z ogonami to musis obstawić trzy razy tyle .Obstawa też:evil_lol:[/quote] To muszę głębiej przemyśleć ;) Na mnie już pora, mykam spać. Dobranoc [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmooncat.gif[/IMG]
  21. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Aguś le musisz juz dzisiaj stanąć w kolejce co by Ci wszyscy kuponików nie wykupili:evil_lol:[/quote] Pójdę z ogonami, narobią takiego bałaganu, że bez problemu będę pierwsza przy maszynie :megagrin: i zagram sobie za całe 6 zł
  22. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']:eviltong::eviltong: Dasz biednej koleżance pare grosiczków?????????(czytaj stowek)Tak od świetego mikołaja????????:eviltong::eviltong:[/quote] Dam, a co mam nie dać, jak będę tego miała całą furę :evil_lol: .. od jutra
  23. [quote name='madziasto4']Nie lubiem za bardzo Makłowicza :cool1: Wolę Pascala i jego łamaną polszczyznę :evil_lol:[/quote] Niom francuski całkiem na miejscu będzie...
×
×
  • Create New...