-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='madziasto4'] Aguś, ja też już się nie mogę doczekać jutra, mam straszną ochotę na tę tortillę :loveu: :evil_lol:[/quote] Ja też :oops: tylko, że u mnie sama się nie zrobi :shake:
-
Jaki cudny poranek :loveu:
-
[quote name='tigrunia']No dobra - teraz już wszystko jasne :evil_lol: Tia...Pani przyjedzie do nas, zabiera jakieś tło i będzie cykać. Moim zadaniem jest tylko ubrać, uczesać i ujarzmić potwory :diabloti:[/quote] będzie się działo :megagrin: oby pani uszła z życiem...
-
[quote name='Kasia']bry wieczór... poniedziałek się kończy :placz: oglądał kto Bonda nowego? :cool1:[/quote] I po poniedziałku :roll: Kolega oglądał... i stwierdził fajowy-bondowy, budująca opinia :evil_lol:
-
[quote name='Kasia']dzienki Aga :loveu:[/quote] proszę bardzo :mdleje:
-
[quote name='madziasto4'] Rogaliki dziś robię, ciasto ma siedzieć około godizny w lodówce, to sobie do Was wlazłam :razz: A jutro tortillę robię :loveu:[/quote] :mdleje:od samego czytania robię się głodna...
-
[url]http://images30.fotosik.pl/300/b8a6db30fd414170.jpg[/url] Wymiękłam, co za focia :mdleje: Kasiu, fajna fryzurka :loveu:
-
[quote name='tigrunia']No to chyba trza przedyskutować sprawę :p A Ty sie czasem nie pytałaś czy zdjęcia nie będa robione w plenerze ? :hmmmm: :evil_lol:[/quote] Nie, nie ja - plener dla malucha? :shake: No to dyskutujmy :evil_lol: miałam na myśli tylko dojazd do fotografa. Jeśli pani do was przyjedzie, to fajnie. A w jakiej formie będą foty, na płytce, na papierze?
-
[quote name='tigrunia']Dzowniłam własnie do laski od zdjęć :multi: Sesje mamy w środę o 18 :loveu: Jutro kąpie panienki bo w środę nie zdąże :cool1:[/quote] :grins: No nie, że w aucie, ale teoretycznie pojechać można do atelier :cool3: i w czasie tej podróży psy nie powinny zmoknąć, nie licząc przypadku braku dachu w samochodzie, bo sama napisałaś, że w taką pogodę Jess tylko by zmokła :cool: Jakby co mogę dalej drążyć temat... [COLOR=LightBlue]hihihi [/COLOR]
-
[quote name='Mała Rita']wrócilam od lekarza, zapalenie ucha mam :placz:[/quote] :glaszcze: ałłłaaa
-
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
Aga76 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Becia - po prostu królewna :grins: piękna i mądra. -
Pamiętam ...
-
[quote name='Zuza96'] Aaaa halo ! Gdzie jest Anusia ? Bo nikt mnie nie poucza ostatnio :loveu: :evil_lol: Zieeeemia do Anusi ![/quote] Ha ! Zuzka bata potrzebuje :megagrin: Dobry wieczór.
-
[quote name='tigrunia']W domku będą. Buffy jeszcze nie może wychodzić a poza tym w taką pogodę Jessi tylko by zmokła i tragiczne foty by były :evil_lol:[/quote] To w aucie pada? :evil_lol: hihihi A masz przygotany wystrój, piękne materiały... elegancką kolorystykę, ciekawe gadżety? :cool3: Bry słoneczne ciepłe i grudniowe :loveu:
-
[quote name='tigrunia']W środę chyba ale jeszcze na 100% nie mam potwierdzonej[/quote] To czekam na foty :loveu: Na miejscu, czy gdzieś dalej jedziecie?
-
[quote name='ewa2909']Cześć Aguś :loveu: Fajniutki filmik:loveu:[/quote] Dzień dobry Ewo :hand: Kapryśka to wielka fanka jabłek, hihihi
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Aga76 replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='zuzos']to Sissy :* [URL="http://img255.imageshack.us/my.php?image=dsc01205fd5.jpg"]ImageShack - Image Hosting :: dsc01205fd5.jpg[/URL][/quote] Bry Sissy :loveu: na złotym jesiennym tle :p -
[quote name='Mała Rita']dzis taty imieniny :loveu: więc jedzonko pyszne będzie!!!!! własnie się szykujemy :evil_lol:[/quote] Uroczyście będzie :loveu: i na pewno miło. Dobre jedzonko może ci pomoże w powrocie do zdrowia. Goopie skaczące posty !!!
-
[quote name='tigrunia']Anio :loveu: Do stronki będą piękne zdjątka :loveu:[/quote] Kiedy jesteście umówione na sesję?
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Aga76 replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
Cześć Zuza :calus: -
[quote name='madziasto4']Ale goopol z Kapryśki :roflt:[/quote] :evil_lol: świrek
-
[LEFT][COLOR=Black]:loveu: Zapraszamy na wspomnienia z wakacji czyli:[/COLOR] [/LEFT] [COLOR=Navy][URL="http://tomik78.wrzuta.pl/film/cyVTgR1E9W/"]Krótki seans jabłuszkowy[/URL][/COLOR]
-
[quote name='tigrunia'] Nie mam ale.. umówiłam moje dziewczynki na profesjonalną sesję zdjęciową :loveu: :multi: Już niedługo będzie mnóstwo pięknych zdjęć :loveu: [/quote] Świetna sprawa :loveu: Dziewczyny będą miały portfolio :razz:
-
[quote name='madziasto4']Myślę, że w tym tygodniu przyjdzie na nie czas. Od razu dam znać :p Dziś mini powtórka, bo musimy skończyć zadanko, a mamy jeszcze sajgonki :cool3:[/quote] :loveu: Romantyczny maraton, część II :evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita']ło bo taki wieczór miałam, chora, z gorączka, no i jeszcze ta sytuacja z psami, marzyłam tylko żeby juz sie położyc :placz:[/quote] Wcale się nie dziwię :shake: za dużo tego na raz. Co dziś dobrego mama serwuje na obiad?