Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. Chyba będzie trzeba coś tu zasadzić :cool3:
  2. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [url]http://images37.fotosik.pl/35/9d1191acf66b65ad.jpg[/url] Fantastyczna kolorystyka :loveu: no i booski model :cool3:
  3. [quote name='Pegaza']Kapri tylko na Ciebie czeka a Fiona to co?:p[/quote] No przecież śpi !!! Trzeba mieć w życiu priorytety :evil_lol: Znów mi posty skaczą, odpisałam Asi na wcześniejszej stronie :roll: goopie dgm
  4. [quote name='Mała Rita']Czesc Aguś :loveu: Jak tam w dniu wolnym od pracy? :loveu:[/quote] Słodko - leniwie :evil_lol:
  5. [quote name='Pegaza'] no ja bym sie tez wkurzyla jakby mnie kto ciagnal za wlosy haha[/quote] Czy aby na pewno na każdego?
  6. [quote name='Mała Rita']Czesc Aguś :loveu: Lepiej, tylko jeszcze ten paskudny katar :mad:[/quote] W chusteczkę go i do kosza :evil_lol:
  7. [quote name='Pegaza']a nic nic takie mam skojarzenia:evil_lol: i niebieskie lub granatowe...[/quote] w kratkę czy w paski? :cool3:
  8. [quote name='Pegaza']Cze wszystkim tu sie przywitam i mykam ...:p[/quote] Gdzie mykasz, ledwoś przyszła przecie!
  9. [quote name='madziasto4']Deberek Aguś :hand: [IMG]http://www.pic4ever.com/images/127fs2361263.gif[/IMG] Prosiem, soczek z brzozy [IMG]http://www.pic4ever.com/images/oregonian_winesmiley.gif[/IMG][/quote] Jeszcze nie minęło południe, a ja już widzę podwójnie :evil_lol:
  10. [quote name='Zuza96']Ty ry ry ry :diabloti: Przecież zupełna kultura :eviltong: [COLOR=PaleTurquoise]Jak nie Władka, to nane mnie dorwała :roll:[/COLOR] Pseplasam nie będę :evil_lol: Aaaa no i właśnie u nas nieładnie jest jakoś...[/quote] :roflt: ... no niem mogę z tobą, oj Zuzka Zuzka
  11. [quote name='madziasto4']Kaszubskie jajca :cool1: Kogóż tak Kapryśnica wyczekuje? TK?[/quote] U mnie jajca są w cenie... :evil_lol: A nie, a mnie - fotkę TK pstryknął, gdy zmierzałam po pracy do domu.
  12. [quote name='madziasto4'] Też miałam jajeczniczkę dziś. Jajców tyle mamy, że juz się na jajkowych półkach w lodówce nie mieszczą :roll:[/quote] Coś jajca obrodziły tej jesieni :cool1:
  13. [quote name='tigrunia']Coś Ty .. wszystko w brzucholu :loveu:[/quote] To teraz czas na ubijanie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Amigo/skoczek.gif[/IMG] hihihi
  14. [quote name='tigrunia']Pojadły my, popiły, posikały :loveu: :multi:[/quote] Eee noo, pod Wawę miałyście sikać !!!
  15. Dzień dobrrrry [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Amigo/oczko.gif[/IMG] Sajgony, sajgony... lalalaaa
  16. Bry chorowitku [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Amigo/hejka.gif[/IMG] Lepiej dziś?
  17. Jak jajecznica, zostało coś? :cool3:
  18. Pozdrawiamy Wszystkich [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10blowingkisses.gif[/IMG] Kłapouszku, dla ciebie specjalne uściski [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG]
  19. [quote name='Pegaza']buhahah a czyja to?:evil_lol:[/quote] Ale, że co? :cool1: hyhy
  20. Ciągle czekam... a tu lyypa [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSroleyes.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz065.jpg[/IMG]
  21. [quote name='tigrunia']Mała zjadła swoje.. Jess nie za bardzo chciała jeść więc Buffy polezła też do Jessikowej michy. Jak Jess to zobaczyła to zaraz się wzieła za jedzenie :evil_lol: Ja jajeczniczkę dziś robię :loveu:[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSdivertente.gif[/IMG] nie ma to jak pozytywna motywacja... Smacznego!
  22. [quote name='tigrunia']Wciąż jedzą :cool1:[/quote] Tylko im nie odbieraj :-x A ty co masz na śniadanko?
  23. [quote name='tigrunia']Niunia na gości czeka :loveu: Moje własnie sniadanko jedzą :multi: Zaraz na sika idziemy to moze wpadniemy po drodze :hmmmm:[/quote] Cześć :p Zapowiada się dłuugi sik...
  24. Niby tak daleko, jednak wciąż blisko...
  25. Jesteśmy...
×
×
  • Create New...