[quote name='Zuza96']Aga ! Najlepsiejszy poniedziałek :loveu:
Bo dostałam 5 z historii [COLOR=paleturquoise](nie przyznam się, że ściągałam oczywiście)[/COLOR] [COLOR=black]i jeszcze skrócili lekcje o 2 godziny :multi:[/COLOR]
[COLOR=black]Całusy :loveu:[/COLOR]
[/quote]
Zuzanno !!!
Że jak? Że ty co? Że ściągasz :mdleje:Noo wstydź się, wstydź...
Buziaki :calus:
Ps. Pokaż Bajeczkę!
Cześć Ewuś, już wtorkowo :loveu: