Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='madziasto4']:hand: Dzień doberek[/quote] Bry Madzia i sztalugi :evil_lol:
  2. [quote name='Pegaza']Cze Aga:p i wtorkowo i poludniowo wnet obiadek:p[/quote] Witaj DE :multi: A co dobrego serwujesz?
  3. Bardzo ładne zdjęcia :loveu: fajne światło
  4. Wujcio Hektor miał prawdziwą sesję :cool3: Uroczy z niego model!
  5. [quote name='Zuza96']Aga ! Najlepsiejszy poniedziałek :loveu: Bo dostałam 5 z historii [COLOR=paleturquoise](nie przyznam się, że ściągałam oczywiście)[/COLOR] [COLOR=black]i jeszcze skrócili lekcje o 2 godziny :multi:[/COLOR] [COLOR=black]Całusy :loveu:[/COLOR] [/quote] Zuzanno !!! Że jak? Że ty co? Że ściągasz :mdleje:Noo wstydź się, wstydź... Buziaki :calus: Ps. Pokaż Bajeczkę! Cześć Ewuś, już wtorkowo :loveu:
  6. Grzecznie czekamy i kciuki trzymamy :happy1:
  7. Chłopak na wybiegu :cool3: i jaki poważny!
  8. [quote name='tigrunia']:roflt: [COLOR=paleturquoise]Atka Ja Cię bardzo przepraszam ale czy Ty czasem nie za młoda jesteś ?? :cool1: Skąd Ty wiesz jak się ciągnie po francusku???[/COLOR] :-o:roflt::roflt::roflt:[/quote] Ooo nie mogę :roflt:
  9. Aga76

    Galeria Fidlastego

    Kucyk już całkiem poważny :p Dobry poniedziałkowe :loveu:
  10. [quote name='tigrunia'][URL="http://www.sklepjubilerski.com/sklep/d/2004?PHPSESSID=93bde95011018a82fc0ffd838fb0b299"]sklepjubilerski.com/sklep/d/2004?PHPSESSID=93bde95011018a82fc0ffd838fb0b299[/URL] [/quote] Ładny :loveu: Dzień dobry :loveu:
  11. I nastał... długo oczekiwany najpiękniejszy dzień tygodnia... Dzień dobry w poniedziałek :grins:
  12. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Ostatnio po kąpaniu nie puszczam ich do wariacji bo nie można ich potem rozczesac,za długie kudły już mają:evil_lol: Odrazu pod suszare ida:mad:[/quote] Oj buu, nie ma zabawy :sad: znaczy się nastał włoski rygor :wink:
  13. Anusia [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Malu/10bighug.gif[/IMG]
  14. Marea, już grudzień jest !!! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20diss/7D3.gif[/IMG] A ciebie nie ma... i nie ma, za Melcią też tęsknię!!!
  15. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Dzień doberek Agusiu:loveu: Wczoraj tylko jeden siul był kąpany bo brakuje ostatnio czasu na dwójke. Dzisiaj żyrafka idzie wieczorkiem do szorowania:evil_lol:[/quote] Jaki rozkład obowiązków :happy1: Będzie dwa razy więcej mokrych wariacji :evil_lol:
  16. Zostawiam gorące pozdrowienia i uściski [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20happy/397E.gif[/IMG]
  17. Pierwsza grudniowa niedziela...
  18. Aga76

    Aksa i Tofi

    Dzień dobry :loveu: Fotki fotki fotki :multi: Pachnące towarzystwo kanapowe :p
  19. Fajny zwierz zwisający :loveu: I zaprzyjaźnił się?
  20. [quote name='tigrunia']I to po francusku :loveu: Nie zauważyłaś ? :evil_lol: [/quote] Ooo tak tak, machnięcie iście francuskie było :grins:
  21. [quote name='Mała Rita']a do mnie zara goście przychodzą... na mikołajki :cool3: obym nie czuła sie jutro jak Kasia dzisiaj :cool1:[/quote] Tuzin mikołajów :evil_lol:
  22. [quote name='madziasto4']mrrrrau :evil_lol:[/quote] :cool3: wrrr wrrr
×
×
  • Create New...