-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='tigrunia']No to muszę dłużej poczekać zanim odpiszę :evil_lol: Zazdraszczam słonka .. u mnie ni ma .. :-([/quote] Przez bałagan na dogo czuję się przymuszona do zakupu abonamentu :roll: Pijackie posty i brak multi (przez naprawdę dłuugi okres czasu) wywołuje czkawkę. Wsiadaj w samchód i przyjeżdżaj :loveu: Zakupki dziś aktualne?
-
[quote name='tigrunia']Co tam w Wawce? :razz: Słonko podobno, tak? :crazyeye: U mnie brzydko, mokro, szaro, zimno :angryy:[/quote] :multi: ładnie, ciepło i słonko jest, juupi !!! Poza tym goopie posty skaczą i nie widziałam, że napisałaś :roll:
-
[quote name='tigrunia']Cze Agniesia :loveu:[/quote] Cześć Beatko :p
-
[quote name='Mała Rita']byle do wiosny Aguś :lol:[/quote] Ciepło, słonecznie... hihihi idzie wiosna na święta :evil_lol: Całe szczęście już czwartek. Dzień dobry :loveu:
-
[url]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/IMG_8983.jpg[/url] Złotko :loveu:
-
Władka, wstydu nie masz kobieto :shake:
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']Jeśli nic się nie wydarzy - w niedzielę pojedziemy z sunią do Opola.[/quote] A jak z opłatą za transport? -
Cze Kasiu [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvittoriabuono.gif[/IMG] Jak na razie idzie tak jak miało iść... i niech tak zostanie, znaczy się budowa idzie :evil_lol: Cze Dario [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSabbraccio.gif[/IMG] Kobiety wracajcie do zdrowia :calus:
-
Fidlak prosi tak, że nie sposób mu odmówić :evil_lol: Bry wieczór.
-
[quote name='Mała Rita']to może na zwolnienie na razie iść :hmmmm: :evil_lol:[/quote] Ooo to to, mogłabyś pójść, w końcu jedno się skończyło :roll:
-
[quote name='Mała Rita']no jeszcze chyba nie od tej soboty, bo w tą też pracuje :cool1: od Nowego Roku :evil_lol:[/quote] Stanowczo za długi termin, to grozi przemęczeniem!
-
[quote name='Mała Rita']no jutro to jeszcze chyba do pracy pójdę i w piątek też... :cool1:[/quote] Ale w sobotę już zastosujesz nowy sposób na życie? :evil_lol:
-
[quote name='Mała Rita']dobrze Agus mówisz :loveu:[/quote] :cunao: ... więc jutro co będziesz robić?
-
To pozostało tylko czekać [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LStardi.gif[/IMG] Oby do stycznia...
-
[quote name='Mała Rita']Wróciłam :loveu: Dajta spokój ja nie jestem stworzona do pracowania :evil_lol:[/quote] ... ale do kupowania [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSsorrisone.gif[/IMG]
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No cóż... mówi się trudno :sad: Oby szybko znalazł się dogodny transport dla Norci. -
[quote name='tigrunia']:diabloti: Lepiej wyciągajcie pierścionki w rozmiarze 7 :mad: :evil_lol:[/quote] Aż strach się bać... co to się będzie jutro działo :megagrin:
-
[quote name='tigrunia']Do miasta wybieram się jutro na przeszpiegi .. :p[/quote] Uwaga: Szpieg 2Be :cool1: w akcji...
-
[quote name='AmiX'] Spotkanie odbyło sie wczoraj ;) teraz czekamy na efekty...miejmy nadzieje że trafiliśmy w dobry dzień;)[/quote] Oby było owocne :loveu: Kiedy najszybciej będzie można się upewnić co do owoców? :wink:
-
A co z pierścionkiem, bo się pogubiłam :roll: Widziałaś już coś na żywo u jubilera?
-
[quote name='Mała Rita']Na 12 do pracy ide :cool1: Nie chce tam iść :shake:[/quote] To może jednak się nie zmuszaj? :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']No przecie mówie Ci :mad: :evil_lol:[/quote] Co tak machasz kawałkiem madziowej sztalugi? :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Ależ moje serduszka uwielbiają Twoje wizyty Aguś :loveu:[/quote] No nie wiem, nie wiem... :icon_roc:
-
Cześć pracy :biggrina: