Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [quote name='Mała Rita']oj tam juz nie przesadzaj :loveu:[/quote] Myślisz, że bez mocowania będzie się kija trzymać? :evil_lol: W ubiegły weekend podcięłam im grzywy, więc teraz kucyki ponownie zrobiły się małe i strzeliste, a rozczochranie zmniejszyło swój obwód.
  2. [quote name='tigrunia']Czarno grafitowa.. fajna taka.. poręczna bardzo :loveu:[/quote] :cool3: brzmi bardzo ponętnie...
  3. [quote name='Mała Rita']piękna jest taka potargana... :loveu: nie czesz jej :evil_lol:[/quote] Jakby zamocować ją do kija to najprawdziwszy mop będzie :megagrin:
  4. Malutka moja tęsknię...
  5. Dziś będzie wielkie czesanie i czupurek znów będzie elegancki. W nocy gumeczka się zgubiła, bo niuńka zawzięcie testowała różne pozycje, wyciągała się niczym struna, później robiła zwałkę na plecy, to znów dawała nura pod kołderkę, i dziś wygląda jakby tornado przez jej łepetynkę przeleciało. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz021.jpg[/IMG]
  6. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Ale wcale się nie wydaje taki chudy przez te kudły. Wet powiedział że jego maksymalna waga powinna byc do 1.800kg.Chiba jeszcze troszke mu brakuje:shake:[/quote] Cześć :loveu: Dokładnie, na fotkach wcale nie wygląda skromnie. Myślę, że z czasem nabierze masy i spokojnie dobije do 1.800kg.
  7. [quote name='tigrunia']Dzień dobry :loveu:[/quote] Witaj kobieto z nowym sprzętem komputerowym :p Ładna ta nowa myszka jest?
  8. [quote name='Mała Rita']ja też, ale w robocie :placz:[/quote] Ja dziś nareszcie w domku :p
  9. Ależ z niej ziółko :roll: Żywioł, którego nie idzie ogarnąć...
  10. [quote name='ewa2909']Cześć Aguś:loveu::loveu::loveu: Ślicznie tutaj wyszła:loveu: [url]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz032.jpg[/url] [/quote] Dobry Ewo :hand: Dziękujemy :buzi: Kapryśka radosna była, bo mogła do woli naszarpać się tygryska i znów wypruć ze środka trochę wnętrzności :roll:
  11. [quote name='Zuza96']Dzień dobry :loveu::loveu::loveu: Jaka niespodzianka :cool3: Ja tutaj sobie wchodzę, a tu kochane takie foty xD :loveu::loveu::loveu: Oj, a my właśnie dzisiaj na zakupach świątecznych byliśmy ; )) Fajnie, bo taki świąteczny nastrój, nie to, co za oknem... Pozdrawiamy i całujemy :loveu:[/quote] Cześć Zuza :Rose: Złapałam twoje całusy :evil_lol: Co ciekawego kupiłaś?
  12. Dzień dobry :loveu: Kawusię sobie piję.
  13. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Wysokość 20cm Waga cały czas ta sama ,czyli nie możemy dobić do 1.600kg.:shake:[/quote] Szprotka z niego :loveu:
  14. [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz006.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz007.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz008.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz009.jpg[/IMG]
  15. Aga76

    Aksa i Tofi

    [url]http://img300.imageshack.us/img300/845/obraz106qu9.jpg[/url] Zaplątani :evil_lol: Jak fajnie widać oczko Tofika :loveu:
  16. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']A nawet bardziej niż w normie ,bo do tej pory to Tosiek ustawiał Akse ale od jakiegoś czasu role się odwruciły i maluch jest diść czesto karcony przez sunia już mu na tak wiele nie pozwala. A jajo sobie spaceruje jak na razie.Było chyba z tydz na swoim miejscu i znowu poszło na spacer-JASIU WĘDOWNICZEK!!!!!!:mad::mad::mad: Wet się śmieje że będziemy musieli za każdym razem przed wystawa prosić je aby wlazło na swoje miejsce:eviltong:[/quote] Koniec szczenięcej beztroski, zaczęła się psia szkoła :evil_lol: Jasiu Wędrowniczek :roflt: To się namasujesz...
  17. Aga76

    Aksa i Tofi

    [quote name='ewa2909']Cześć Agus :loveu::loveu::loveu: Duecik jak zwykle rozrabia:mad::mad:[/quote] Czyli wszystko w normie :evil_lol: Jak się miewa pewne jajo?
  18. [quote name='Kasia']z tym skakaniem postów to chyba zależy od tego jaką kto ma godzinę ustawiona na kompie...bo chyba takiej samej wszyscy nie mamy, co nie? :roll:[/quote] Jeśli tak jest to też mogliby o tym napisać... Ale kiedyś tego nie było. Madzia, dziś się wkleił mój post na administracji, to z takim opóźnieniem działa?
  19. Aga76

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Pegaza']tu bym z Toba weszla w dyskusje:evil_lol:[/quote] Wchodź śmiało, to będzie pasjonująca dyskusja :loveu:
  20. HALO WŁADZO :cool1: Pytanie mam: Dlaczego nie mogę pisać w dziale administracji? Chciałam się poskarżyć i jak ma to zrobić, jeśli mam zakaz wstępu do tego uświęconego miejsca? I w dodatku napisałam grzecznie: " Nie posiadam abonamentu na dogo: - muti cytat nie działa (nie znalazłam w tym zakresie oficjalnego wyjaśnienia) - nie działa szybka odpowiedź - posty skaczą "
  21. [quote name='Kasia']:roflt::roflt: Władka nas pozabija :evil_lol:[/quote] Wydziedziczy :cool1: i choinki nie da :shake:
  22. [quote name='Pegaza']Psy juz oki tylko mnie kaszel meczy... Capri to taki zadzior widze jak i Livka hihi a co u Fionki?[/quote] To dobrze, że chociaż z niuńkami już dobrze. Chociaż ty też mogłabyś już być w świetnej formie :p Jak święta planujesz, co u kogo i kiedy? Fionka ma się dobrze :loveu:
  23. [quote name='tigrunia']A gdzie byłaś ? :evil_lol: Skaczesz jak kangur to jak mam Cie złapać ? :evil_lol: [/quote] No tutaj, na właściwym miejscu. Byle nie za torbę...
  24. Aga76

    Aksa i Tofi

    Cześć Ewuś :loveu: Co porabia duecik?
  25. [quote name='Kasia']i na to liczę :evil_lol:[/quote] Wpadnie na dogo w przerwie na wycinkę :cool1:
×
×
  • Create New...