-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Mała Rita']no własnie, juz mnie to zaczelo wkurzac... :angryy:[/quote] Lubię organizować, i zawsze była dobra zabawa, ale są granice... Okazało się, że to wcale nie jest takie super: przygotować, ugotować, pokroić, zrobić zakupy, ustawić, zadbać... i na koniec posprzątać, umyć... lepiej przyjść na gotowe i się zmyć, jak zmęczenie dopadnie, więc to zakończyłam.
-
[quote name='Mała Rita']Bo Fidek tak słodko spał i nie chciałam go budzić :)[/quote] Wygląda na to, że po prostu poświęciłaś się dla wyższych wartości :cool1:
-
Asik, miałam to samo... ale ile razy można bez rewanżu :roll:
-
[quote name='Mała Rita']Czesc Agus :loveu: Chciałam kupić Arniemu lezenie no i znalazłam na allegro, zresztą sklep jest u nas w Łodzi wiec piszę temu panu na gg czy byc moze jest mozliwosc zaplacenia u niego bonami sodexu a on mi odpisuje ze nie i ze dawno nikt go tak nie rozbawił :cool1:[/quote] Bry Asiu, mam nadzieję, że się śmiertelnie obraziłaś na pana ignoratna bonowego? :evil_lol: Mimo przeszkód kupisz to legowisko?
-
[quote name='Mała Rita']Cze Wszystkim :multi: :loveu: Daria [COLOR=magenta]ja dopiero wstałam[/COLOR] :megagrin: Be wczoraj jak wet podliczył trzy zastrzyki dla Fidka i do tego wizyta to ja żem prawie zemdlała :evil_lol: Aguś , Kasik Fidek wycałowany, wyściskany :) Śpi cały czas :cool1:[/quote] Cześć [COLOR=magenta]bezwstydnico[/COLOR] :evil_lol:
-
[quote name='veeron1988']Tak, tylko weżcie go w to ubierzcie. Kupiliśmy je oczywiście, ale żeby założyć to musimy się pół godziny męczyć z tym uparciuchem małym. Ledwo od ziemi odrósł, a już chce rządzić. :lol:[/quote] Przy nałożeniu szelek jest taki problem? Tylko spokój was uratuje i regularne przyzwyczajanie do "pancerza" ;) Moje to szaleją z radości jak zobaczą szelki samochodowe.
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=#000080]Wczoraj byłam na zakupach po godzinie dostałam oczopląsów i zamiast pokupować jakieś prezety rodzince niekupiłam nic. Widząc jak ludzie przekładają z jedych pudelek do drugich po czym w innych nie ma już połowy kompletów np z kosmetyków, czy z zabawek to miałam dość...[/COLOR][/I][/CENTER] [url]http://images44.fotosik.pl/37/33b923488e37d3cb.jpg[/url] [/quote] O rany, ludziom to się czasem przewraca pod sufitem... Mati wygląda odlotowo ! Cześć Kasiu :loveu: Najważniejsze, że konsultacje za wami, teraz znów będzie normalnie ;)
-
[quote name='tigrunia']Nie no muszę dziś koniecznie jechać do tego jubilera bo Łuki mnie zamorduje :placz:[/quote] To raczej nie masz wyboru :cool1: Ale coś mi się wydaje, że dziewczyny cię obronią :evil_lol: tylko kagańce im zdejmij
-
[quote name='Kasia']dzień dobry :hand:[/quote] Cześć Kasiu :loveu: Mam pomysł zabierz Fidlaka do salonu psiej piękności na masaże i takie inne ciekawostki, sama udaj się do ludzkiego salonu, skorzystaj ze wszystkiego co tam oferują, zostaw bony na recepcji i szybko wróć do domu.
-
[quote name='tigrunia']Nie pasi mi :cool1: Dzięki .. :placz:[/quote] Oj, nie przejmuj się :glaszcze: jeszcze będzie cudownie :loveu:
-
[quote name='tigrunia']:roflt: Ty wiesz co ? Ja wczoraj 100 razy te zdjecia oglądałam i nawet napisałam posta, który mi sie potem skasował bo komp się zawiesił :cool1: Napisałam coś w stylu, że "Madźka pewnie zaraz napisze, że to Torek" :evil_lol: Ale se myśle - w życiu ! No ni w ząb mi do Torka nie pasuja te kolory :evil_lol:[/quote] 2Be szalona :megagrin:
-
[quote name='Mała Rita']on juz kilka dni chodził taki smutny, nie chciał się bawic z Arnim, tylko spał... i dzis dostał biegunki no i te wymioty... :cool1:[/quote] No żesz, co to za cholerstwo krąży, żeby psiaki tak chorowały, najpierw niuńki Darii, teraz Fidek, czyżby to szło z południa na północ?... tfu tfu :motz: Głaski dla Fidka :glaszcze:
-
[quote name='tigrunia']Chyba Romantic Passion bo jak dzwoniłam do Wawki to mi powiedziała, że tylko ta propozycja została przesłana dalej. [/quote] [COLOR=magenta]Może być[/COLOR] :loveu: Cze 2Be bezpierścionkowa :cool1:
-
[quote name='madziasto4']Czeeeee...[IMG]http://foolstown.com/sm/sla.gif[/IMG][/quote] Oj Madzia Madzia :evil_lol: Radosne smakowanie... Dobry prawie weekendowe :loveu:
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'] Jak trochę ciałka nabierze - ciotka rozi zasponsorowała sterylke suni.:multi:[/quote] Wspaniale :loveu: -
[quote name='tigrunia'] Ale prezenty za bony przecie tez kupić można .. a wigilii nie robisz ? Może wydasz na żarcie ? :razz:[/quote] I gotówka w kieszeni zostanie :loveu: No chyba, że na już kaski potrzebujesz... no to klops
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga']To już zawiozę za własne. A nadal zbieramy na opłacenie pobytu suni. Są bazarki ale okres teraz taki nieszczególny. Wieczorem napiszę, ile mamy.[/quote] To prawda, na bazarkach zastój... Mam nadzieję, że trochę środków się uzbierało. -
[quote name='Kasia']co by zdążyła do Wigilii :evil_lol:[/quote] bo jeszcze ją Wielkanoc zaskoczy :cool3:
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Cze Aguś :calus:[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Wkoncu chwila wolna by do was zajżeć:)[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]U nas w pracy to nawet bonów nie ma tylko jakieś paczki sknerus wymyślił..jak beda takie jak w zeszłym roku to niech sobie je w buty wsadzi...[/COLOR][/I][/CENTER] [CENTER][I][COLOR=navy]Pozdrawiamy:loveu:[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Kasia w wojowniczym nastroju :evil_lol: Może w tym roku zachowa się jak osoba myśląca... mam nadzieję. Ściskam mocno :calus:
-
[quote name='tigrunia'] To chyba Łukiego ogłoszenie było :evil_lol: Też swoje bony sprzedał :evil_lol:[/quote] :megagrin: towar okolicznościowy
-
[quote name='Kasia']wstydu nie ma ale ma lasek i masę zajętości :evil_lol:[/quote] :roflt: i chyba choinki w tym lesie teraz wycina...
-
[quote name='Kasia']Multi mają Ci, którzy wykupili[/quote] Szkoda, że nie potrafią napisać tego wprost, przywileje miały być dodatkowe, nie było mowy o zabieraniu ogólnych uprawnień użytkowników. No ale... taka już nasza... rzeczywistość :wink: Ale przynajmniej wiemy na czym stoimy :cool1: Cze Kasiu :loveu: Lubię bony :evil_lol: takie kolorowe są. Widziałam gdzieś ogłoszenie: sprzedam bony sodexo :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']O !! To jest dobry pomysł!! :multi: :diabloti: Dobry i tani do tego :diabloti:[/quote] Prawda :evil_lol: Weź jeszcze takiego, co by w krawacie był, to będzie jeszcze elegancko.
-
[quote name='tigrunia']Kurka mam pchać całą droge ? :crazyeye: To ja już pieszo wole :cool1: [/quote] Jakiś pan niech pcha, ty siedź za kierownicą i muzy słuchaj :evil_lol: Dobry jubiler na gwałt potrzebny...
-
[quote name='tigrunia']Abonament bałaganu postowego Cię nie wyzbędzie :-( Nie wiem co z multi bo zdania są podzielone... jedni mowią, ze jakaś awaria dogo inni, że tylko dla abonamentowców :niewiem: Kurka kasy nie mam na paliwo bo już bym dawno jechała :evil_lol: Zakupki raczej tak tylko korki mnie przerażają i nie wiem o której jechać żeby się nie wpakować :placz:[/quote] Dziwna sytuacja i praktycznie co roku - przez część roku - coś nie działa tak jak powinno :cool1: A na pych nie pojedzie? :evil_lol: (auto oczywiście) Noo, korki są fajne ale tylko te od wina :evil_lol: Dziś pracujesz od 4-ej czy masz wolne? Może wrócisz z butkami i pierścionkiem? A na deser bluzeczka...