-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza'];) ja mam prywatnego fryzjera chlopaka:eviltong: w domu usluga tansza wiec po co mam latac do salonu do niego..:p a powaznie chodzi i sobie po godzinach dorabia a ja mam tez komfort ze umawiam sie na godzine i date i przychodzi..[/quote] :grins: fajowe A do mnie mógłby przyjść i grzywkę obciąć ładnie? [COLOR=PaleTurquoise]Tyż kce komfotra mieć, buu[/COLOR]
-
Aaa psik :evil_lol: trochę się tu zakurzyło...
-
[quote name='Pegaza']Aga a ja znow sie zaczytalam na innym forum hihi jee to sie masz fajnie bo u mnie to tylko ja wsio robie.. noo fryzjer przyszedl (farbowalam wlosy) mi do domu i czasu braklo :p[/quote] Jakim? :cool3: To musi być fajne, domowy fryzjer :p Zawsze tak robisz, że do domu zamawiasz, nie lubisz chodzić do salonu?
-
[quote name='Pegaza']Tak samo jak Pipi szkoda ze reszta psow moich tez takie nie sa:roll: bym pospala se dluzej... tylko ciekawe jak wstanie pewnie bedzie szybkie ubieranie bo juz bedzie chciala siku... kurde muszem dzis posprzatac lazienke bo mi sie w sobote nie chcialo.. znaczy czasu braklo..:roll::evil_lol:[/quote] goopi post, się schował i go nie widziałam :shake: Ja to śpię dłużej jak obsługą ogonów zajmuje się TK :roll: No no, czasu zabrakło :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Hi Aga:p ja widze ze moja Pipi tak samo jak Fiona z lozka nie wychodzi reszta byla juz na spacerze o 7 rano a ta dalej spi z m-a:roll:[/quote] Bry Dario, Fiona to wielki śpiochacz :evil_lol: Uwielbiam ją zaspaną.
-
[B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Słoneczne dzień dobry. [/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] [B][I][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=darkorange]Cóż za piękny poniedziałek[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I][/B] :cool3: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz137-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz138-1.jpg[/IMG]
-
http://img79.imageshack.us/img79/6916/beznazwy16qq3.jpg [SIZE="3"]Psonia - prawdziwa królewna :loveu:
-
Mała, wyrzucona z samochodu Norka- POJECHAŁA DO SWEGO DOMKU.
Aga76 replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Jakaż ona jest cudna !!! [url]http://images28.fotosik.pl/313/195b798d6c5469a1.jpg[/url] Księżniczka na włościach :loveu: [url]http://images49.fotosik.pl/48/3eb652615916bd53.jpg[/url] Miłość już chyba powoli się wykluwa :loveu: Noreczka ma bardzo fajnego kolegę :cool3: -
[quote name='Pegaza']Widac ta niedziela nie tylko dla mnie taka nudna..:lol: wszamalam lody serek twarogowy z truskawkami i teraz goracy kubek zupa pomidorowa.. czuje sie syta:roll:[/quote] Dario, to bardzo piękny wachlarz smaków :loveu:
-
[quote name='Mała Rita']nie dadzą spokojnie pospać... tylko te foty i foty :evil_lol:[/quote] Jakbym w domu niedźwiedzie miała :evil_lol:
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz080.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz081-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Jaka zaciekawiona tym sniegiem a sladow tam narobione jej lapinek:lol: Asia tak sie dzieje na poczatku a potem.....sie tyje:evil_lol:[/quote] Lubią jak jest świeży :p Tycie tycie tycie aaaj :roll:
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz140-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz141-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz142-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz143-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz144-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza'] jaki cham!!;) tez chcialam robic ale sera mialam za malo...[/quote] :evil_lol: dokładnie A apetyt to ćwinia, hihihi
-
[quote name='Pegaza']Niestety ale jest ich coraz wiecej a na codzien tego nie widze dopiero fotki mi to uswiadomily..:-o a ja mam lody i slodycze ale jak tu znow jesc jak wszystko na mnie rosnie:roll: chcem byc chuda!! [/quote] Czy z wiekiem apetyt rośnie :???: TK nie chce iść po sernik do cukierni :obrazic:
-
[quote name='Mała Rita']to zupełnie jak ja :evil_lol:[/quote] To zupełnie co innego :megagrin:
-
[quote name='Mała Rita']Czesc Aguś :loveu: :loveu: :loveu: fajne leniwce :evil_lol: widzę ze TK tez poleniuchować lubi :evil_lol:[/quote] Cześć Asiu :buzi: Taaa, lubi... gorzej, że czasem jak zacznie to skończyć nie potrafi...
-
[quote name='Pegaza']Aga byly kluski modra kapusta i pieczen wieprzowa.. juz sie znow glodna robie..:roll: chcialam dac fotke na nk ale naliczylam na brodzie zamiast jednej az 3 faldy wiec dam se spokoj makabra :roll:[/quote] Kluski bym zjadła :sabber: i kapustę. Zaraz wciągnę bułkę drożdżową z dżemem, bo też już zgłodniałam. To na pewno przez pogodę i tak jakoś chodzę z kąta w kąt... Dobrze patrzyłaś? Lepiej się upewnij, wydaje mi się, że jest stanowczo za wcześnie, żeby fałdy się pojawiły :loveu: To tylko gorszy dzień, żadna makabra.
-
Cześć Dario :loveu: Jak tam wypasiony niedzielny obiad? Goopi męski tyłek :roll:
-
[url]http://i131.photobucket.com/albums/p301/madziasto4/IMG_9855.jpg[/url] Aaa mam cię :evil_lol:
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz133-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz134-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz135-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz136-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz139-1.jpg[/IMG]
-
[url]http://img404.imageshack.us/img404/9996/dsc00001ot3.jpg[/url] :evil_lol: Słodki srebrny pióropusz na głowie
-
[IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz103.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz101.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz102.jpg[/IMG]
-
Jak ta ćwinia chrumcze :roflt::roflt::roflt: Madźka to jest rewelacja! No i piątka Torka :cool2:
-
[quote name='Sara_i_Aris']Postaram się :p Do Kaprysi duuużo mu brakuje, ale ona jest jedyna i niepowtarzalna :loveu: I nie tracimy nadziei, że jeszcze nieład na jej główce zobaczymy :multi:[/quote] :happy1: Hihihi, chyba powoli się spełnia to co napisałaś... Jak będziesz spędzać ferie zimowe? To już całkiem blisko...