-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Myślałam, że to jest miejscowość na terytorium Polski, ale się pomyliłam. Ojej :roll: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Tagwiędz[/COLOR][/SIZE] Ostatnio była reklama w tv: ibum, ibum, ibum, ibum, ibum... :stormy-sad: Chciałabym znów zobaczyć Kati na śniegu :loveu:
-
[quote name='tigrunia']Sami jedziemy :cool3: Romantic Passion bedzie raczej :razz:[/quote] Uuu, to po całości poleciałaś :evil_lol:
-
Zaraz M powie kim jestem naprawdę :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'] tadam dla Agi [URL]http://images24.fotosik.pl/80/2097f94ad5528972.jpg[/URL][/quote] O żesz malina w bitej śmietanie, kiszki mi się skręciły z zachwytu :loveu:
-
Ależ ona jest ładniutka :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]goopie posty[/COLOR] :evil_lol: Komentuję zdjęcia, które niebawem się pojawią :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Aga zaskoczylas mnie albo ja juz nie wiem co komu mowie:evil_lol: albo dalas w ciemno tekst:evil_lol: [/quote] Wszystko z tobą ok, małe wsparcie w ciemno :p bo jak piszesz smutno, to trzeba pocieszyć :p
-
[quote name='tigrunia']Dzieki za rade :loveu:[/quote] :evil_lol: proszę bardzo :evil_lol: Jak najłatwiej go zmiękczyć? :cool3:
-
[quote name='tigrunia']Ale numer- mama wrota otworzyla a ta dalej lezy i mialczy :evil_lol: I to sie przeniosla kolo mnie teraz czyli sporo dalej :evil_lol:[/quote] :evil_lol: widocznie ma wewnętrzną potrzebę... [COLOR=PaleTurquoise]Mnożą się pijane zające, hihihi[/COLOR]
-
Aaa buu buu :placz: Daria poszła i nie dała, o ja nieszczęśliwa :cry:
-
[quote name='tigrunia'][COLOR=PaleTurquoise]Nie bedzie tak latwo ale sprobuje :evil_lol:[/COLOR][/quote] Zamrugaj rzęsami :cool1:
-
[quote name='tigrunia']No tyz mi sie tak wydaje :-([/quote] Postawmy sobie po lusterku przy monitorze, to będzie nas cztery :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']W glowie tez swego czasu dziure miala :cool1:[/quote] dziewczyna ma hobby
-
[quote name='Pegaza']dziewczyny juz ja mam ide jesc narazie:eviltong:[/quote] Daj powąchać chociaż :loveu: Przyklej do monitora :evil_lol: Ja sobie poliżę :evil_lol: Głodna jestem :roll:
-
[quote name='tigrunia']Serowa tez jest dobra :loveu:[/quote] Ja lubię z ogórkiem konserwowym :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']No ta .. w trakcie sie pamieta mniej wiecej co i gdzie :multi:[/quote] Tym bardziej, że zostałyśmy we dwie, takie odnoszę wrażenie :roll:
-
[quote name='tigrunia']:roflt::roflt: To ci dopiero hit :roflt: [COLOR=PaleTurquoise]Ale przecie trzeba mu i sniadanie zrobic i kawe i spakowac ..[/COLOR] :cool1:[/quote] :loveu: [COLOR=PaleTurquoise]Powiedz, że dopadł cię globus i sam wszystko zrobi[/COLOR] :cool3:
-
[quote name='tigrunia']Czy ja znow czegos nie doczytalam czy D-E nie podala do publicznej informacji? :hmmmm:[/quote] Nie drap się, bo będzie jak z brodą... :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Ja od lat jestem fanka capricciosy :loveu:[/quote] Też lubię :p
-
[quote name='tigrunia']No ja wlasnie tez czekam ale nie zawsze mi wychodzi :evil_lol:[/quote] Myślę, że jeszcze gorzej czyta się to z boku albo po fakcie, w trakcie jeszcze jakoś ujdzie :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia'] Wyjazd w niedziele ok 5 rano planujemy :roll: Nie wiem czy wstane :cool1:[/quote] Po co będziesz wstawać, niech cię zaniesie do auta :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']a mnie leb boli od nadmiaru wrazen i od myslenia i neta i wogole:roll: [/quote] Dario, głowa do góry, będzie dobrze :loveu: Nie myśl za dużo, tylko tyle ile trzeba ;)
-
[quote name='tigrunia']Spokojnie .. ostatnio jak byłam w Zakopanem byłam tak chora, że nosa z domu w którym mieszkaliśmy nie wystawiłam :evil_lol: Serio.. tyle co z samochodu do domu jak przyjechaliśmy i z domu do samochodu jak wracaliśmy:razz:[/quote] O ja... ale niewypał :shake: Oby tym razem było zupełnie inaczej :thumbs:
-
[quote name='Pegaza']ja mam z szynka salami pieczarki cebula ser oregano i nie wiem czy tez pomidor zapomnialam.. nazywa sie Dobra:p[/quote] Dobra Dobra :evil_lol: Be, a jaką pizzę konsumowałaś?
-
[quote name='tigrunia'] Agnes zauwazylas,ze tylko my mamy dobra godzine ? :roll:[/quote] Yes :evil_lol: Dlatego staram się czekać z odpowiedzią, żeby nie mieszać... Niestety nie zawsze chce mi się czekać :evil_lol:
-
Oooj, i znów mam ubaw [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSteehee.gif[/IMG] Ortografia w języku polskim to naprawdę trudna rzecz.