-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']jee udalo:multi: dzieki Aga:loveu: sie ja juz kiedys tak mialam i zapomnialam gdzie to usunelam heh ino zniknal mi pasek narzedzi ale dobra to juz potem m-a ustawi a wiec Sara pytala czy przystojny hm moze byc :pwiesz wlosy ma zawsze fajnie zrobione jest zadbany ino mysle czy nie ten teges:roll: ale mi to nie przeszkadza:lol: Soma nigdzie sie nie wybiera mi chodzilo dopoki bedzie zyc to raczej na wakacje za granica nie pojade gdyz mam problem gdziekolwiek ja dac nikt ja nie chce:roll: a nie wiecie jak tu w Polsce tez byl problem zeby jechac z nimi wszystkimi jak dzwonilam to tez nie chcieli brac z 3 psami cwinie jedne:mad: jedna mi powiedzila "jeny az 3 ":evil_lol:[/quote] Idź do Kasi sukienki oglądać. Ten teges, Daria jak zawsze jest bardzo otwarta :loveu: i dobrze. Jeny całe tsy? :megagrin: [COLOR=paleturquoise]Szkoda, że Polska wciąż jest ciemnogrodem emocjonalnym...[/COLOR]
-
Cześć Kasiu :loveu: A trzeci model jest pośredni? Pierwsza wydaje mi się bogatsza wizualnie. W której lepiej sie czułaś?
-
[quote name='Pegaza']mi sie zamienily literki jak pisze Z to muszem kliknac na y i na odwrot jak mam to skorygowac i nawet pytajnika nie mam kurna[/quote] lewy sfiht + lewy ctrl, może? albo wyłącz - włącz?
-
[quote name='Mała Rita']pomogło :)[/quote] To dobrze :loveu::loveu::loveu: Już teraz będzie lepiej, spokojnie i miło.
-
Dario [URL="http://www.wykop.pl/link/56874/ctrl-shift-gdy-zamiast-y-pisze-ci-z"]Wykop.pl - Ctrl+Shift = gdy zamiast 'y' pisze Ci 'z'[/URL]
-
[quote name='Pegaza'] haha dobre dobre mowisy pawulon ma podac yyamiast sycyepionki kurde gdyies wcislam i mi sie y nie pokayuje widycie heheJAK MAM TO yrobic pomoycie mi!!:roll: yara na wsio odpisye ino syukam po pryzciskach tego y[/quote] :crazyeye: no żeś narozrabiała... :roflt: co to jest? o rany, jeszcze lepsze niż pijane posty...
-
[quote name='Mała Rita']znalazlam ujscie... pogadalam z dawidem przez tel :mad:[/quote] Grunt to dobry pomysł :p Pomogło?
-
[quote name='Mała Rita']juz mnie ze tak powiem szlag trafia od samego rana![/quote] Trzeba jakieś ujście znaleźć... żeby złość poszła w zapomnienie :cool1:
-
[quote name='Mała Rita']Cze :loveu: ja własnie tez na badaniach byłam, pani laborantka miała byc od 8 do 9:30, przyszła o 9:15, trzy razy mi się wkuwała bo coś jej nie szło :angryy: no i biegiem lecialam do domu bo na 9:30 miał przyjsc pan cykliniarz do podlogi ale tez sie spoznia :angryy: Co za dzień! I tak od samego rana![/quote] Bry Asiu :multi: Uuuu ognista dziś jesteś :razz: :glaszcze:
-
[quote name='Sara_i_Aris']:roflt: Yes, yes, yes. Jestem za :sweetCyb: Jakby co, to można się przenieść na inne forum :hmmmm:[/quote] To zatwierdzone - dziś zostajesz w domu :loveu:
-
[quote name='Sara_i_Aris']Jak to Somy nie będzie? Czy jest coś, o czym ja nie wiem? Gdzie nad morze?[/quote] :cool1: Daria ma na imię :evil_lol:
-
[quote name='Sara_i_Aris']Taaak :sweetCyb:[/quote] :cool2: marzenia się spełniają...
-
Ooo brzmi świetnie urlopowo :loveu: Soma, ty lepiej uważaj, nie idź dziś do weta :shake: :wink:
-
[quote name='Pegaza']Hi :p to zapraszam na strzyzenie w jego imieniu:eviltong: muszem zara leciec do weta na szczepienie przeciw wsciekliznie dla Somy buu a wychodzic mi sie nie chce z domku cieplego:/[/quote] Heloł :loveu: Weź zadzwoń do weta i namów go na domową wizytę :cool3:
-
[quote name='Sara_i_Aris'] Ale do przodu wyskoczyłam :roflt:[/quote] :evil_lol: Rozbrykana dziś jesteś!
-
[quote name='Sara_i_Aris']Udoskonalili dogo, ale zapomnieli o godzinie :x Jak się wylogujesz, jest 10:32 :roflt: Nie chcę takiego dogo :placz: I nie chcę iść do szkoły :cool1:[/quote] Nowoczesność na wysokim poziomie :evil_lol: Może mały strajk :cool3:
-
[quote name='Sara_i_Aris']Ja też już nic nie wiem :roll: Dogo zawsze tak świruje po zmianie czasu... calutkie 6 miesięcy :-? [/quote] :roflt:Dobrze napisałaś...hihihi Już niebawem marzec i kolejna zmiana czasu...
-
[quote name='Sara_i_Aris']Aga, jakim cudem u Ciebie jest 9:20 :-o [/quote] Ja już nic nie wiem :roll: hihihi i nic z tego nie rozumiem... Ale zdjęcia księżniczki podziwiam z wielką przyjemnością :loveu:
-
[quote name='Sara_i_Aris']Dziękuję Agusiu :buzi: O, post przeskoczył :-o [url]http://i201.photobucket.com/albums/aa155/yorkarisek/IMG_6676.jpg[/url] [/quote] Skaczą już nawet rano :evil_lol: Mogłabym patrzeć i patrzeć na Holly, bez przerwy :loveu:
-
Władka i jak tam? [COLOR=paleturquoise]Żadnych goopich podtekstów[/COLOR] :roll: [COLOR=paleturquoise]żadnych[/COLOR]
-
[quote name='Sara_i_Aris']Cześć Aga! Kompletnie nie mogę się połapać co i jak, goopie posty się mieszają :x[/quote] Cześć Saruś :hand: [COLOR=paleturquoise]Burdelino jak się patrzy![/COLOR]
-
[quote name='Kasia']Kapryśka i jej wyszukane miejsca leżakowania :evil_lol: :loveu: Z Fidlastym to by TK nie było za wygodnie - z leksza by go przygniatał :p[/quote] Cześć Kasiu :loveu: Jestem jak najbardziej za - dawaj Fidlaka, niech pougniata TK :megagrin:
-
[url]http://images37.fotosik.pl/47/433df98efbc4f84b.jpg[/url] :loveu: Normalnie, jakbyś na Biegunie była i białego niedźwiadka spotkała :evil_lol:
-
[SIZE=3][COLOR=magenta][B]Saro, Holly jest nieziemska !!![/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='***Paulina***']Zaspana wygląda najładniej:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/quote] Ooo dobrze mówisz :buzi: [SIZE=4][COLOR=PaleTurquoise]Ale cyrk z zegarkiem na dogo, hihihi[/COLOR][/SIZE]