Jump to content
Dogomania

Aga76

Members
  • Posts

    24949
  • Joined

Everything posted by Aga76

  1. [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing%201/rog.gif[/IMG] Be, wstawaj i opowiadaj!
  2. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Indigo][B][I]Słoneczne dzień dobry. Cóż za piękny poranek[/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/K%20Doing/dance3.gif[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz159-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz160-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz161-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz162-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz163-1.jpg[/IMG]
  3. [quote name='AmiX']Teraz wygląda lepiej:loveu: jutro wam pokaże:)[/quote] Tak tak, obowiązkowo [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20thumb/thumbsupup.gif[/IMG]
  4. [quote name='AmiX']A no kochana:loveu: taka mamuśka sie zrobiła:loveu:[/quote] Niesamowicie słodko wygląda [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/h010.gif[/IMG] klusia mamusia
  5. [quote name='AmiX'] [FONT=Calibri][SIZE=3]Fastusia to już beczka:loveu:… dzisiaj mamy 40 ciąży dzień :)weterynarz powiedział że nie ma co USG robić…:p[/SIZE][/FONT] [/quote] Kochana beczuszka [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/wub.gif[/IMG]
  6. [quote name='Kasia']hehe, za dużo wrażeń jak na takie jedno małe ciałko :loveu: [/quote] I stanowczo za dużo pragnień [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/waycon1.gif[/IMG] hihihi Jeszcze trochę to niuńka nerwicy się nabawi...
  7. [quote name='Mała Rita']Be juz wraca ale przez te szaleństwa zakopiańskie grypy się nabawiła :cool1:[/quote] Ojej [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/luckast.gif[/IMG] [COLOR=PaleTurquoise]hihihi[/COLOR]
  8. [quote name='Kasia']a tu jak zwykle najwięcej do nadrabiania....:p Kapryśka oszołom! co jej mówiłaś, że taka zdezorientowana była i latała tam i z powrotem...? :evil_lol: krzesła fajne miejscówki, i pewnie bardzo wygodne :loveu:[/quote] Aaaa tam [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/w007.gif[/IMG] gdzie tam, hihihi Cześć Kasiu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/pardon.gif[/IMG] Kapryśka oszołom chciała wszystko na raz: swoją piłeczkę i Ptaśka fionkowego też, i tak latała w te i z powrotem, Fionka na łóżku miętoliła głośno Ptaśka, a Kapryśka w korytarzu latała za piłką, no i nie mogła okiełznać własnych namiętności, które nią targały [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20conf/aha.gif[/IMG]
  9. Saruś pamiętam...
  10. Atosku pamiętam Jolu, przyjmij serdeczne życzenia spełnienia marzeń, zdrowia, uśmiechu na każdy dzień, pogody ducha i pociechy z Najbliższych. pozdrawiam
  11. Aresku pamiętam...
  12. Witaj Rastuś, suniu o najpiękniejszych uszkach pamiętam
  13. Morusku pamiętam...
  14. Tęczowa Rodzinko pamiętam...
  15. Jedziesz już prawda? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20misc/drive1.gif[/IMG]
  16. [URL="http://tomik78.wrzuta.pl/film/xnua2PFNRQ/"]Kuper Kapryśki [/URL] [URL="http://tomik78.wrzuta.pl/film/ilezHEf1kI/"]Kapryśka[/URL] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20wacko/luckast.gif[/IMG]
  17. [quote name='Mała Rita']ooo ja juz tez nie mam, moglam nie pisac ze mam to by mi nie zabrali :evil_lol:[/quote] Może to trzeba w tajemnicy trzymać? [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20happy/cool.gif[/IMG]
  18. [quote name='Mała Rita']a to i dodatkowe koszta są :evil_lol: oooo multicytaty są :multi:[/quote] Oj puszczą mnie z torbami te dwie damy :roll: A ja ni mam, Asia vipem zostałaś :loveu:
  19. [quote name='Pegaza']Halo przyszlam alem se chyba pojde nie mam humora normalnie..:-( fotki krzeselkowe ogladnelam...[/quote] Oj Dario, nooo buu [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20love/kiss1.gif[/IMG] [COLOR=PaleTurquoise]Filmiki sobie zobacz jeszcze, może troszkę nastrój poprawią...[/COLOR]
  20. [quote name='Mała Rita'] otóż to! krzesło może i jakąś odmianą jest no ale z czasem to nie za wygodnie tam im będzie :cool1:[/quote] O rany, żeby się tylko jakich schiz nie nabawiły przez zbyt twarde krzesła, bo później będę zmuszona dobrego psychologa szukać [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka%20sad/sad1.gif[/IMG]
  21. [quote name='Mała Rita']No bo ile to można spać na łózku??? :evil_lol:[/quote] To chyba najwyższa pora, żeby zakupić nowe poduchy i kołderkę :roll: ...żeby dziewczynom znów było wygodnie.
  22. [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B]Dziewczyny przyłapane na gorącym uczynku. Tym razem prowodyrem była Fionka, ona rozpoczęła adopcję krzeseł, dopiero po pewnym czasie Kapryśka podłapała pomysł i przeprowadziła testy nowych miejscówek. Wygląda na to, że już się podzieliły... Krzesełkowa samowolka[/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT] [IMG]http://medlem.spray.se/liviatn/images/Minka/blush.gif[/IMG] [FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=Purple][I][B] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz152.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz153-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz154.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz155.jpg[/IMG] [/B][/I][/COLOR][/SIZE][/FONT]
×
×
  • Create New...