-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
Anusia! Anusia! Anusia! :calus:
-
Cze maturzystko :cool1: Jak było? Na pewno poszło dobrze, bo jak inaczej... Buty pokaż, kieckę, jedzenie i [COLOR=Magenta]Mikiego[/COLOR] :loveu:
-
Cześć Ewo :loveu: pozdrawiamy zimowo-weekendowo Jak się miewają zwierzaki, Tosiu zapomniał już o chorobie?
-
Oj Gabciu, nie byłabyś zadowolona z tegorocznej zimy, wciąż pamiętam twoje oburzone spojrzenie - dlaczego śnieg jest taki bezczelny i bez pozwolenia się mnie czepia? Brzuch i łapki oblepione śnieżnymi kulami... i oczywiście strajk na całej linii, nie będę chodzić, proszę mnie nosić! Tęsknię za tobą i twoimi humorami, zabójczą miną skrzywdzonego psa, wyniosłym spojrzeniem, że towarzystwo jest nieodpowiednie i zdziwieniem, że nie każdy jest na zawołanie, przecież świat powinien leżeć u twoich łap... Poszłabym z tobą na spacer, żeby wśród śniegu nieść cię i mocno przytulać...
-
Dzień dobry w dzień wolny :evil_lol: Jak łapka Fidlastego?
-
Dwie zaspane kulki :sleep: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz111.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz112.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz113.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz114-1.jpg[/IMG]
-
Dzień dobry :gent: [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz115-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz116-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz117-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz118-1.jpg[/IMG] [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz120-1.jpg[/IMG]
-
Cześć Be :loveu: pozdrawiamy skarpetki :evil_lol:
-
[quote name='tigrunia']Dobranoc Agus :loveu: Moze puszcza jeszcze Ci Kaczorka co by sie dobrze spalo :loveu:[/quote] Oby tylko nie bąka :roll: [SIZE=3][COLOR=Magenta]Oj[/COLOR][/SIZE][COLOR=Magenta] oj [/COLOR][SIZE=1][COLOR=Magenta]oj[/COLOR][/SIZE] już mnie wygania ktoś z miejscówki... Pa Asiu, pa Beatko.
-
[quote name='***Paulina***']Niedobry ktoś kto nie chciał światełka zgasić...:mad::evil_lol:[/quote] I to bardzo niedobry :roll: jakby tego było jeszcze lampy w aparacie używał... Zmykam, dobrej nocy życzę :sleep2:
-
[quote name='Mała Rita']juz niedługo mnie czeka oglądanie mini-mini albo Disney Channel :cool1:[/quote] Rybka z mini-mini jest słodka :loveu: a na Disney Ch nie mogę ostatnio znaleźć Kaczora Donalda :roll: tylko jakieś nowoczesne bajki lecą, buu
-
Poszłam sobie [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSofftobed.gif[/IMG] do jutra, pa...
-
[quote name='***Paulina***'][URL]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz077-1.jpg[/URL] W łóżku najlepiej:evil_lol: Mięciutko... Cieplutko... I jeszcze pańcia obok...:evil_lol:[/quote] Jedyny mankament polegał na tym, że ktoś nie raczył zgasić światła i oczka trzeba było mrużyć niczym prawdziwy kot ;)
-
[quote name='Mała Rita']Oglądam wlasnie na polsacie Naga Bron 33 1/3 kurde nie wiedzialam ze mnie takie filmy śmieszą :evil_lol:[/quote] Gust wyrabia się z wiekiem :wink: Lubię czasem taki mocny film zobaczyć, działa terapeutycznie :megagrin:
-
[quote name='Pegaza']od popoludnia wpadne... mam chomika kaskadera heheh wisi i probuje za wszelka cene wyjsc akurat mam go na widoku..:evil_lol: a dzis mi sie snilo ze mialam mase chomikow i mi uciekly.. dobra ja lece dobranoc:loveu:[/quote] Zrób mu fotkę :evil_lol: hihihi Kolorowych snów :calus:
-
No dobra buty pokazałaś, ale i tak masz machać do kamery :cool1:
-
[quote name='Pegaza'] a czemu ty zigolo picca zaszkodzila przez szybke:evil_lol: kurde nie chce mi sie ubierac ale ide ino jak wroce to sie tu niw pochytom co kaj kto pisze...:evil_lol:wiec nie wiem czy wpadne jeszcze dzis...[/quote] Nie zaszkodziła wcale a wcale, to przez te posty skaczące :roll: Jakby co to będzie ci wybaczone, ale jutro musowo przyjdź!
-
[IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSmooncat.gif[/IMG]hihihi [IMG]http://i374.photobucket.com/albums/oo185/niecha7/Obraz077-1.jpg[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']ciekawe czy tu tez hehe ale syf noo zara polece na mroz odsikac psy:roll:[/quote] Gdzie syf? Jakie syf? [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Slider/LSvomit.gif[/IMG] hihihi
-
[quote name='tigrunia']Ta bedzie lepsza :x [/quote] Twarzowa bardziej :evil_lol:
-
[quote name='***Paulina***'] A fotki na śniegu to jutro może będą o ile będzie śnieg, ale raczej będzie:loveu:[/quote] W takim razie na jutro zamawiam piękny zestaw zdjęć w plenerze :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']aaa a to dziekuje:loveu:przyda sie[/quote] [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20emotion/36311.gif[/IMG] Cieszę się. [COLOR=PaleTurquoise]Na dogo chyba się wdarło wielkie stado dzikich królików...[/COLOR]
-
[quote name='Mała Rita']kurde te posty tak przeskakują ze nikt mnie nie zauważa :-([/quote] Widzę cię, widzę! :loveu: :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza'] Ty a ona chce w tych kapciochach byc?:evil_lol:[/quote] Obawiam się, że nie ma wyjścia, Be pewnie na klej je nałożyła :evil_lol:
-
Czuję bliskość czerwonych skarpetek... Zabójczo wyglądają :cool3: