-
Posts
24949 -
Joined
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga76
-
[quote name='Pegaza']a podlogi zamienią sie w lodowisko :evil_lol:[/quote] Woda w wc zamarźnie...
-
[quote name='Sara_i_Aris']Cześć Aguś! Ja chcę Fionkę i Caprysię :loveu: [/quote] Cześć :calus: Chwilo nie ma takiej możliwości... ale coś tam niebawem się pstryknie.
-
[quote name='Pegaza']I Be wroci do rzeczywistosci gdzie na scianach swego domku sople beda wisiec:evil_lol: juz nie bedzie ciepelka heheh[/quote] Nawet kołderka zesztywnieje i będzie jak płachta lodu :evil_lol:
-
[quote name='Sara_i_Aris']Przyszłam powiedzieć dzień dobry i oznajmić, że 13 stycznia [CENTER][B][SIZE=3][COLOR=yellowgreen]HOLLY SKOŃCZYŁA 8 MIESIĘCY[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#9acd32]:bday:[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER] [LEFT][COLOR=black]Pozdrawiam :buzi:[/COLOR][/LEFT] [/quote] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: To z tek okazji może być dużo zdjęć :evil_lol:
-
[quote name='Pegaza']Cze czwartkowo prawie weekendowo:p kurna noo poszlam z rana kupic tasiemke do firan i na targu patrze nikogo od firan nie ma:crazyeye: a sklepy dopiero od 10 otwierają a w takim sniegu nie chce mi sie znow wedrowac.. bo od wczoraj znow nas przysypalo.. sie zaczal ten czwartek noo juz bym szyla..:mad:[/quote] Bry Dario :loveu: Co za bezczelność :shake: Zupełnie nie ma szacunku dla weny twórczej :roll:
-
"Justysia i Grześ" + 16 łap JUż w Szwecji!!! SZARIK ODSZEDŁ "
Aga76 replied to Seaside's topic in Już w nowym domu
Piękna rocznica! Oby było ich jak najwięcej! [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/C%20love/5FEE.gif[/IMG] -
[quote name='Pegaza'] sie pochwale jesli sie uda narazie nie gadam coby nie zapeszyc:roll: jeszcze se wzdychne tak eeehhh Aga...:/oby !![/quote] Tfu tfu co by uroki odczynić, wszystko wyjdzie jak należy [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/Jun%20midi/M5.gif[/IMG]
-
[quote name='Mała Rita'] Szczawiówkę robie pierwszy raz :multi:[/quote] Cześć Asiu, pewnie pyszna wyszła, jakby co to ja bardzo lubię szczawiówkę i jajo :loveu:
-
[quote name='Pegaza']No to do dziela:evil_lol:[/quote] jupi jupi :evil_lol: [IMG]http://medlem.spray.se/senatn/images/V%20Scene/60.gif[/IMG]
-
Kurka, chyba coś zmaluję... tak dla rozrywki :cool3: hihihi
-
[quote name='Pegaza']yhm niestety nie udalo sie a szkoda:-( jeszcze mam jedna opcje ale za duzo tam nie oczekuje...[/quote] Widocznie coś lepszego na ciebie czeka :thumbs:
-
[quote name='Pegaza']taa tylko ten ktos nie odbiera..moze nie chce..:roll:[/quote] W wc siedzi i rączki ma zajęte, poczekaj :cool1:
-
[quote name='Pegaza']Hej Aga widze ze mi slodzisz:evil_lol: za chwile wykonam tel od niego bedzie zalezec czy moje nastepne 3 lata sie zmienią czy nie..:roll:[/quote] :loveu::loveu::loveu: ooo miodzio Do dzieła Kobieto! Dzień Lizaka :loveu:
-
[quote name='Kasia_zg'] [CENTER][COLOR=navy]Przepraszam Aguś najmocniej ale wyłaczyli mi dziady okrutne prąd a potem na popołudnie podreptałam do pracy i nie mogłam sie pojawić...:-([/COLOR][/CENTER] [/quote] A to ćwinie, łobuzy :-x Cześć Kasiu :loveu: Sprawy maja się zupełnie inaczej, jak zaczyna się przymierzać i oglądać w lustrze, nie wszystko co się podobało na zdjęciu ładnie wygląda po nałożeniu :evil_lol: Refleksja z praktyki [COLOR=paleturquoise]hihihi[/COLOR] [COLOR=#afeeee][COLOR=black]Kasieńko, jak ja ciebie rozumiem [/COLOR]:calus:[/COLOR]
-
[url]http://i44.tinypic.com/2vttr0o.jpg[/url] :loveu: urocza mina :loveu: Jak się cieszę, że jest zdjęcie z serialu, nieczasowa jestem i nie mam szans zobaczyć w tv :thumbs: Super, tak wśród gwiazd się obracać :cool3:
-
[quote name='Sara_i_Aris'] [B]Aguś,[/B] nie zauważyłam Cię przez te goopie posty :oops: Marzenie się spełniło po części, bo do szkoły iść musiałam, ale nie miałam wszystkich lekcji :multi:[/quote] Nie przejmuj się, ja też mam problem z zobaczeniem wszystkich postów na czas. To przynajmniej tyle, że nie wszystkie się odbyły :thumbs:
-
[quote name='Mała Rita']a zanim przyjechal to dzwoni do mnie i sie drze ze ulica zamknieta i on nie ma jak wjechac jakby moja to wina była! Juz mnie wtedy w...... :mad:[/quote] :crazyeye::-o:crazyeye: może wrażliwy na zmiany ciśnienia atmosferycznego?
-
[quote name='Sara_i_Aris']:hmmmm: O Somę mi chodziło, bo D-E napisała, że jej nie będzie :cool3:[/quote] Tak tak - problemem Somy może być Daria i jej pomysły :wink: [B][SIZE=3][COLOR=Pink]Oczywiście to jest żart, bo dobrze wiemy, że Daria dla suniek nieba uchyli.[/COLOR][/SIZE][/B]
-
[quote name='Kasia_zg'][CENTER][I][COLOR=navy]Rany julek przyszłam nadrobić zaległości i zaczelam czytać pomieszane posty i kręćka dostałam....:evil_lol:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Wiec poprostu sie przywitam i wymiziam Niuńki:loveu:[/COLOR][/I] [I][COLOR=navy]Cześć Aguś :loveu:[/COLOR][/I] [/CENTER] [/quote] Cześć Kasiu :loveu: Przez pijaństwo postów :evil_lol: dopiero teraz odkryłam twoją dzisiejszą obecność w galerii :oops: przepraszam. Szaleństwo jest totalne, nie idzie normalnie funkcjonować, przez to fikanie postów to wiecznie mam głupawkę :megagrin: Pozdrawiamy i ściskamy :calus:
-
[quote name='madziasto4'] Dokładnie tak samo znajoma skomentowała :lol: To pewnie przez niewidoczną linię horyzontu morze-niebo :lol:[/quote] :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Mała Rita']:mad::angryy: cykliniarz przyjechał i pojechał, bo on nie bedzi e robił bo podłoga krzywa! był kilka dni temu zobaczyc i nie zauważył tego drobnego faktu! szlag mnie trafia najjaśniejszy :angryy:[/quote] ...palant, bo nic innego nie przychodzi mi na myśl...
-
Panna Młoda wkleiła piękne zdjęcia i się ulotniła :roll: Kasiu, Kasiu, Kasiu :scream_3:
-
[quote name='Pegaza']pokaze chyba ze nie bedzie efektu jakiego zamierzam miec:roll: noo uratowana wetka chora na komore dzwonilam [COLOR=red]oj zobaczymy za pare godzin moze to sie zmienic ino wejdzie w chalupe ta malolata:razz: ona cisnienie moze podniesc raz dwa[/COLOR]:razz: dobra ja pedze bo obowiazki wzywaja ma ktora radio fan wlaczone 88,1 fm kurde nie wiem kto to spiewa a mi sie podoba[/quote] Efekt będzie, ja ci to mówię, na 300% normy :loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [COLOR=red]siarczysta miłość[/COLOR] [COLOR=black]Bye, tylko wróć dziś jeszcze, nawet bez komplemetów...[/COLOR]
-
[quote name='Pegaza']znow przeskoczyly posty.. a ja niestety ide sprzatac bo juz muszem podkurzac wycierac.. obiad zrobic pomidorowka i spagetii bedzie:eviltong: wpadne pozniej a tak wogle to mowilam Wam ze Was bardzo lubie:loveu: dzis mam dzien dawania komplementow:lol: i nie pytaj Aga dlaczego taka radosna jestem:cool1::evil_lol: aa i mam koncepcje uszycia firany tej w osemki co mowilas ze mialas takie zaslony..tylko po tasme w czwartek musze isc i bedzie na piatek gotowa:multi: aa nie umiem sie dodzwonic do wetki chyba wziela sobie urlop cos czuje albo chorobowe ma i chyba nie ide ...[/quote] Nie pytam :grins: bądź radosna dłuuugo dłuuugo, w sumie to cały czas może tak być, nawet przez sen. Będzie super firaneczka, pokażesz prawda? :cool3: plisss Uff, Soma uratowana :wink: No i znów mi smaka zrobiłaś, a tu dopiero pora śniadaniowa :roll:
-
[quote name='Pegaza'] ja nawet nie wiem jakie trendy sa teraz na czasie:roll: pierwsza bardzo bogata druga jest podobna tylko krotszy ten ogon z tylu ma.. Kasia musisz wiedziec w ktorej lepiej ci do twarzy i wygodniej..[/quote] Już jesteś :loveu: